Note 3 mü yoksa S4 mü alayım?

Yasin Muştu

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Yaklaşık 4yıldır 5800 kullanıyorum ve artık yeteri kadar parada biriktirdim. Note3 yada S4 almak istiyorum. Fakat aklımda şöyle bir soru var. Note3 alsam çevremde nasıl tepki görürüm, öğrenci adamım o telefonla okula gitmek istemiyorum. Bayrama kadar bekleyip s4ün fiyatının düşmesini mi beklemeliyim yoksa note3 mü almalıyım. Lütfen arkadaşlar telefondan yana şansım hiç olmadı dediğim gibi 4yıldır 5800 kullanıyorum ve arkadaş çevrem dahil herkes Samsung & iphone kullanıyor...
kardeş eğer hava atmak senin için çok önemli değilse bence lg g2 al 1600 tl s4 le aynı fiyat ama s4ün gpu su full hdye göre değil ama g2de s 800 var ve adreno 330 var adreno 330 full hd de 1 numaralı gpu ayrıca telefonu uzun ömürlü kullanıcam diyorsan 4gyi desteklemesi lazım türkiyede satılan s4 4gyi desteklemiyor ama snapdragon 800 destekliyor 4gnin türkiyeye gelmesi 1-2 yıl ama ben 1 sene sonra telefonu değiştirecem dersen 4g ile uyumlu olup olmaması önemli değil

detaylı teknik özelliklere burdan bakıp kıyaslıyabilirsin
http://kiyas.la/tr/cep-telefonu/karsilastir/LG-G2-vs-Samsung-I9500-Galaxy-S4

http://www.donanimhaber.com/cep-telefonlari/haberleri/LG-G2yi-kutusundan-cikariyoruz.htm

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar bende bir telefon alıcam s4 mü note 3 mü

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bütçe sorunun yoksa i phone 5s al. o değilse s4 kullanıcısı olarak s4 ü tercih ederim.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bende yarın note 3 alacağım bence süper bir telefon. tavsiye ederim tüm işlevini görür. arkadaşlarımda iphone 5s ya da s4 var. bence note 3,s4 ten daha kaliteli bir telefon üstelik s pen i yeter :))

KuKLy

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Note 3 kullanicisiyim. Babamda s4 var. Karsilastirma yapiyorum. Cok iyi note 3. Buyuk tel tasimayacaksan s4 al derim

laroz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Not 3'ü 2000 liradan hesap etsek benim tavsiyem bi ps4 1400 lira yaninada 700 tl general mobile discovery bas derim :) 10 numara telefon.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Ben S4 Kullanıcısıyım ve telefonumdan çok memnunum herkesede tavsiye ederim..

Link

Profesör
Emektar
Reaksiyon puanı
16
Bence bu kadar maliyetli telefona ihtiyaç yok, daha düşük bütçeli telefonlarda aynı işlemleri yapıyor.

gilendi

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
lg g2 diyorum fazla bir söze gerek yok

melodileriyakar

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Note 3 seni çok uzun götürür, özellikleri bakımından da üst seviye bi telefon. Iki tane S4 ü üst üste koysan anca bi note 3 eder.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşım bende S4 var gayette memnunum kasma derdi yok ama senin nasıl birşey istediğini bilmiyorum büyük ekran olsun dersen note 3 ama S4 te iyi bence seçim senin

kadirirdem

Dekan
Reaksiyon puanı
708
Yaklaşık 4yıldır 5800 kullanıyorum ve artık yeteri kadar parada biriktirdim. Note3 yada S4 almak istiyorum. Fakat aklımda şöyle bir soru var. Note3 alsam çevremde nasıl tepki görürüm, öğrenci adamım o telefonla okula gitmek istemiyorum. Bayrama kadar bekleyip s4ün fiyatının düşmesini mi beklemeliyim yoksa note3 mü almalıyım. Lütfen arkadaşlar telefondan yana şansım hiç olmadı dediğim gibi 4yıldır 5800 kullanıyorum ve arkadaş çevrem dahil herkes Samsung & iphone kullanıyor...
note 3 çok daha iyi bunu al derim...

ozantabas

Doçent
Reaksiyon puanı
1
Kardesim ben de ogrenciyim ve ben de note 3 ve s4 arasinda kaldim. Ben tercihimi s4'ten yana kullandim ve cok dogru bir tercih yaptigimi dusunuyorum. Herkes yerden yere vurmus ancak performans desen s4 de cok iyi note 3 de. Note 3 biraz daha guclu ancak s4'teki islemci de gayet iyi. Yani bunu oyunlarda falan fark edemezsin. Ote yandan picel yogunlugu s4 e ekran kucuk oldugundan s4 burda note 3'u eziyor. Note 3 bence de iyi ama adeta sirket telefonu. Bu telefonu tasirken nerende saklayacaksin? Kot cebine koysan yarisi disarda. Birisi bile asirabilir rahatlikla bunlsri da dusun bence. Tutmak icin alismak lazim deniyor da alisirken teli bir dusursen 600 700 lira ekran parasi. Bana sorarssan git s4'unu al ac butun sensorleri kullan pasa pasa

G0LGE

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Bana sorarsan GMD yeter de artar da :D

yasaklı

Asistan
Reaksiyon puanı
14
Not 2 kullanıyorum kesinlikle Not 3.

Milton Sirotta

Profesör
Reaksiyon puanı
4
Samsung malzeme kalitesini değiştirene kadar önermiyorum.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Note kullananlar s4'u nasil oluyor da bu kadar kotuluyor???

BİLGE ADAM

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Öncelikle sunu söyleyeyim iki telefon arasında bana göre dağlar kadar fark var hem boyut hemde donanım bakımından eğer paran note3 almaya yetiyorsa kesinlikle note 3 al hem yeni bir telefon hemde seni en az 2 sene götürür s4 ten daha fazla güncelleme alır okula götürücem diyorsun bende s3 aldığımda okula korkarak götürüyordum ama bir sure sonra alışırsın hemde iyi kap kullanıp dikkatli taşırsa hiç bir sorun olmaz

S

SDN Okuru

SDN Okuru
merhaba bende yaklasık 8aydır s4 kullanıyorum note kullanan arkadaslar kalemden bahsediyor arkadaslar s4 dehem gözle hemde ekrana temas etmeden hareket ettirdiğinizde s4 size tepki veriyor ışte o an note hikaye kalıyor ii akşamlar...

ss1984

Asistan
Reaksiyon puanı
0
merhaba bende yaklasık 8aydır s4 kullanıyorum note kullanan arkadaslar kalemden bahsediyor arkadaslar s4 dehem gözle hemde ekrana temas etmeden hareket ettirdiğinizde s4 size tepki veriyor ışte o an note hikaye kalıyor ii akşamlar...

Çok güzel söylemişsin arkadaşım da bu özelliklerin hepsi Note 3 te var zaten :) Samsung tüm kontrolsüz temas özelliklerini Note 3 e eklemiş . Artı birde s-pen olayı var ki , benim gibi samsung ' u hiç sevmeyen birini bile etkilemeyi başardı. Bu binm fikrim olmakla birlikte Samsung un asıl üst düzey serisi galaxy değil Note serisidir. Tercihin kesinlikle Note 3 ten yana olmalı. Ve mümkünse LTE destekli Snapdragon işlemcili versiyonu alınız.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Arkadaşım bence Samsung Galaxy Note 3 al,çünkü daha büyük ve s4'ten daha hafif (kılıf kullanmadıgın taktirde) o telefondada göz ve el sensörü var s4'teki gibi ,Note 3 daha güzel bir telefon,Büyük ve herşey düsünülmüş ,S-Pen sayesinde parmaklarını kullanmadan her seyi yapabilirsin ;)

S

SDN Okuru

SDN Okuru
:hammer:note 3 mü allah korusun 2 aydır note 3 kullanıcısıyım kalemi olması kamerası bir avantaj olsa da note 3 çok büyü kve kaba bir telefon cebe sığmıyor sürekli elde taşınmaı gereken bir tel ayrıca da o kadar büyük tel hiç bir işe yaramıyor bu yüzden ben büyük ekranlı telefondan soğdum note 3 uok parasına satıp s4 mini aldım