Note 3 mü note 10.1 2014 edition mu ?

ogulcancolak

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Şuan Galaxy ace kullanıyorum. geçtiğimiz günlerde Galaxy Note 3 ve note 10.1 2014 edition çıktı. sizce galaxy ace kullanmaya devam edip Galaxy note 10.1 2014 edition mu alsam yoksa direk note 3 mü alsam karar veremedim

Genero

Profesör
Reaksiyon puanı
1
hop başladı mı bu geyikler hemen...arkadaşım kusura bakma iki ayrı şeyi bir kere karşılaştırarak saçma bir konu açmışsın benim düşüncem bu...

bir kere bu senin ihtiyacın kimse sana tam cevap veremez herkes atacak.. biri telefon telefonunu değiştireceksen değiştir.. biride tablet yani tablet ihtiyacın var mı bunu düşünmelisin.. ayrıca note serisininde bir Phablet olduğunu düşünürsen zaten avantajlı olur..

ayrıca gözünüzü seveyim telefon çıktığı an mı alacaksınız anlamıyorum ki sizi daha dün tanıtıldı alsam mı diyorsunuz bir durun bakalım bir çıksın alıp bakalım bir mağaza elimize.. sonra test merkezleri bir test etsin bakalım bir sakin olun

ogulcancolak

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Evet haklısın en iyisi biraz beklemek olucak. sonuçte tabletten yapabildiğim şeyleri telefondanda yapabilirim bu şekildede düşünülebilir . cevabın için teşekkürler

marancı

Profesör
Reaksiyon puanı
1
Gelince tercihiniz note 3 ten yana olsun bence. Tabletler genelde evde yatan cihazlar oluyor bir müddet sonra.

efekan198

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Tablet alma dostum büyük olduğu için heryere götüremion note 3 al hem tablet hem telefon phtablet

ogulcancolak

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
evet en iyisi note 3 almak olucak kararsizdim sayenizde karar verdim

Dea

Profesör
Reaksiyon puanı
35
Bence Kararın Note 3 Den Yana Olsun Ama Gelmesi Biraz Zaman Alır Türkiyeye

ogulcancolak

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
25 inde 140 ülkede satışa sunulacak diyorlar büyük ihtimalle türkiyeyede gelirmiş ama bekleyip görücez