Note 20 Ultra Kanlı Canlı Karşımızda

Bu konuyu okuyanlar

Erenist2020

Dekan
Reaksiyon puanı
7,299
Son sızıntılara göre Note 20 serisinin başlangıç fiyatı €999 olacakmış.
Galaxy Note 20 4G €999
Galaxy Note 20 5G €1099
Galaxy Note 20 Ultra 5G €1349

Normal Note 20 çok büyük hayal kırıklığı olacak.
Aynı işlemci,60 Hz ekran normalde Note serilerinde işlemci değişiyordu.Samsung Note 20 yi fazla satamayacak.

grbzz

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
9,768
Kamera sizce de asimetrik değil mi ? En azından S10 serisindeki gibi en sağda olsaymış daha iyi olurmuş.

20200729_132354.jpg

(Evo)lution

Dekan
Reaksiyon puanı
5,639
Şu an bir kaç sızdırmacı 990'ın SD versiyonundan çok daha optimize olduğu ve SD kadar performans sağlayacağını söylüyor. Ayrıca S20 serisinden çok daha farklı olacağı iddia ediliyor.
Umarım bu sızıntı doğru çıkar.

grbzz

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
9,768
Bu arada konuyla alaklı değil ama yeni cihazlar için muhtemel bir gelişme mevcut. Sabahleyin Reddit'te ve bir sitede daha Google ile Samsung arasında yeni bir anlaşma yapılacağı söyleniyor.

Olay genel olarak şu : Google, Samsung'un Bixby hizmeti yerine Google Asistan'ı kullanması ve Asistan'ın reklamını yapmasını istiyor.
Tabii ki bu kullanıcının kararına bırakılacak, kullanıcı ister Google Asistan'ı ister Bixby'i ana asistan olarak ayarlayabilecek. Bu şu an bir Samsung cihaz aldığınızda size sorulmuyor. Şu anda da Google Asistan'ı kuralabilirsiniz fakat hem cihaz ile optimize değil hem de bazı işlevlerden yoksun. (OK Google gibi) Ayrıca Samsung Bixby tuşuna başka bir asistanın atanmasını da yasaklıyor.
Anlaşma olursa Google Samsung'a ciddi bir ödeme yapacakmış. Bakalım anlaşma sağlanırsa Bixby'den tamamen kurtulacağız :)

(Kaynak: Bloomberg , Android Authority)

TheTruthHurts

Profesör
Reaksiyon puanı
3,139
Bu arada konuyla alaklı değil ama yeni cihazlar için muhtemel bir gelişme mevcut. Sabahleyin Reddit'te ve bir sitede daha Google ile Samsung arasında yeni bir anlaşma yapılacağı söyleniyor.

Olay genel olarak şu : Google, Samsung'un Bixby hizmeti yerine Google Asistan'ı kullanması ve Asistan'ın reklamını yapmasını istiyor.
Tabii ki bu kullanıcının kararına bırakılacak, kullanıcı ister Google Asistan'ı ister Bixby'i ana asistan olarak ayarlayabilecek. Bu şu an bir Samsung cihaz aldığınızda size sorulmuyor. Şu anda da Google Asistan'ı kuralabilirsiniz fakat hem cihaz ile optimize değil hem de bazı işlevlerden yoksun. (OK Google gibi) Ayrıca Samsung Bixby tuşuna başka bir asistanın atanmasını da yasaklıyor.
Anlaşma olursa Google Samsung'a ciddi bir ödeme yapacakmış. Bakalım anlaşma sağlanırsa Bixby'den tamamen kurtulacağız :)

(Kaynak: Bloomberg)
Iyi olur. Hem Samsung para kazanır,hem de Samsung kullanıcıları çok daha iyi bir asistana sahip olur

Andromedavor

Profesör
Reaksiyon puanı
1,339

(Kaynak: Bloomberg , Android Authority)
Bu süper olur. Samsung zararın neresinden dönerse kardır
Mesaj otomatik birleştirildi:

Yeni.

Son düzenleme:

grbzz

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
9,768
En son bahsetmiş olduğum Samsung-Google arasında anlaşma hakkında yeni gelişmeleri derleyip topladım isterseniz göz atın :)

(Evo)lution

Dekan
Reaksiyon puanı
5,639
Şu an bir kaç sızdırmacı 990'ın SD versiyonundan çok daha optimize olduğu ve SD kadar performans sağlayacağını söylüyor. Ayrıca S20 serisinden çok daha farklı olacağı iddia ediliyor.

1000 AMD işbirliği olacak o da seneye.
İce universe’ e göre Note 20 serisindeki Exynos 990, S20 de kullanılan Exynos 990 dan hiçbir farkı olmayacakmış.

grbzz

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
9,768
İce universe’ e göre Note 20 serisindeki Exynos 990, S20 de kullanılan Exynos 990 dan hiçbir farkı olmayacakmış.
Evet ben de temin gördüm, hayal kırıklığı. Ama zamanla performans yazılımla desteklenir diye umuyorum.
20200731_110033.jpg
20200731_110110.jpg

TheTruthHurts

Profesör
Reaksiyon puanı
3,139
Ben Samsung’daki önemli personellerden biri olsaydım,sd seviyesinde olacak daha optimizeli exynos’u 990 değil de 992 diye adlandırırdım.

Büyük ihtimalle Sd865 hala daha iyi olacak. O sızıntıya pek inanmadım doğrusu.

(Evo)lution

Dekan
Reaksiyon puanı
5,639
Ben Samsung’daki önemli personellerden biri olsaydım,sd seviyesinde olacak daha optimizeli exynos’u 990 değil de 992 diye adlandırırdım.

Büyük ihtimalle Sd865 hala daha iyi olacak. O sızıntıya pek inanmadım doğrusu.
ice universe e göre, o sızıntı gerçek değilmiş.

(Evo)lution

Dekan
Reaksiyon puanı
5,639
Sd865 Plus ile Exynos 990 arasında çok büyük bir fark olacak. Bırakın SD855 Plus ı, SD855 bile Exynos 990 dan daha iyi?

(Evo)lution

Dekan
Reaksiyon puanı
5,639

Galaxy Fold 2 nin tasarımı çok güzel olmuş.