Note 20 Ultra'nın Dxomark Puanı Açıklandı! (Sonuç Yine Şaşırtmadı)

Bu konuyu okuyanlar

grbzz

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
9,768
images.jpeg-95.jpg
(İncelemeyi görmek için görseler tıklayabilirsiniz.)

Geçtiğimiz günlerde Note 20 Ultra'nın test sonuçlarını açıklayacağını duyuran Dxomark sonuçları az önce açıkladı.

Çeşitli kamera sorunları olmasına rağmen S20 Ultra'nın bile altında kalan Note 20 Ultra 121 puan olarak 10. sıraya yerleşti. Listenin ilk 10'u ise tamamen Çinli ürünler ile dolu.

Video konusunda en iyi dediğimiz Apple'a en kötü diyebileceğimiz Huawei'den daha düşük puan veren Dxomark sizce bu sefer de objektifliğini (!) korumuş mu dersiniz? :)

::Yorumlarınızı bekliyorum.

Constantin87

Profesör
Reaksiyon puanı
1,933
Ekli dosyayı görüntüle 118632

Geçtiğimiz günlerde Note 20 Ultra'nın test sonuçlarını açıklayacağını duyuran Dxomark sonuçları az önce açıkladı.

Çeşitli kamera sorunları olmasına rağmen S20 Ultra'nın bile altında kalan Note 20 Ultra 121 puan olarak 10. sıraya yerleşti. Listenin ilk 10'u ise tamamen Çinli ürünler ile dolu.

Video konusunda en iyi dediğimiz Apple'a en kötü diyebileceğimiz Huawei'den daha düşük puan veren Dxomark sizce bu sefer de objektifliğini (!) korumuş mu dersiniz? :)

Dxomark kimdir, kimlere hizmet etmektedir. Er ya da geç bu durum açıklığa kavuşturulmalıdır ?

Reaksiyon puanı
6,381
Tamam Note 20 Ultra tüm konularda en iyi kameralı telefon değil, ama 121 puan nedir arkadaş

Sadece lens büyüklüğüne bakıp 121 puandan yüksek söylenir.

Son düzenleme:

grbzz

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
9,768
Tamam Note 20 Ultra tüm konularda en iyi kameralı telefon değil, ama 121 puan nedir arkadaş

Sadece lens büyüklüğüne bakıp 121 puandan yüksek söylenir.
Ben şahsen çok yüksek puan alan cihazların kesinlikle o puanı hak ettiğini düşünmüyorum testlerde de açıkça belli oluyor zaten. Yine hakkını yemişler Note serisinin.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Aynen öyle..

STB

Profesör
Reaksiyon puanı
740
Abi imkanı yok Note 20 ultranın bu kadar düşük puan alması bu işte bir iş var.

grbzz

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
9,768
Bu firma hangi ülkede ve bu testleri yapanlar hangi ülkenin vatandaşı ?
Her ülkeden temsilci bulunduruyorlar mı ve bu testler şeffaf mı ?
Merkezleri Fransa, temsilcilik konusunu bilmiyorum ama objektif olmadıkları çok aşikar.
Çinli üreticiler direkt olarak firmaya cihazlarını yolluyor ama mesela Mi 10 Ultra çıktığı gün Dxomark puanını yayınladı. Note 20 Ultra çıkalı hani zaman oldu daha yeni açıklanıyor. Buradan bile anlaşlıyor her şey.

Erenist2020

Dekan
Reaksiyon puanı
7,299
Ekli dosyayı görüntüle 118632

Dxomark balon bir site.Yaptığı incelemelere, verdiği puanlara zerre inanmıyorum.Note 20 ultra nın kamera testlerine baktım.Fotoğtaf konusunda en iyisi mi? Tartışılır ama ilk 3 yada 4 sırada olması gerekir.Apple ın video performansını bile en iyi bulmayan bu siteyi çok ciddiye almamak lazım.

Reaksiyon puanı
10,324
1601922994672.png

Yemişim onların puanını... La şu asalet yeter be. :)