Note 10 plus vs oneplus t7 ( Fp olarak)

Bu konuyu okuyanlar

Yanlız adam..

Öğrenci
Reaksiyon puanı
11
Merhaba forum aradaki fiyat farkına note 10 plus alınır mı aradaki fiyata değer mi sizce ? Bu iki modeli arasında Fiyat Performans olarak en iyi cihaz hangisidir? Ben note 10 plus tasarım dev ekran olarak daha çok seviyorum performans olarak değer mi emin degilim...

M

Murat Burç

SDN Okuru
Ben 7T kullanıyorum. Yazılımdaki işlevsel olarak sadelik ve amatörlükler senin için sorun değilse aradaki fiyat farkı asla ve asla verilmez.
7T işlemci, ekran tazeleme hızı. Oyun performansı, şarj olma süresi gibi konularda önde.
7T'nin fortnite testi, video testi gibi isteresen kanalımın linkini özelden isteyebilirsin. 5 aydır kullanıyorum cihazı.

reisemre57

Doçent
Reaksiyon puanı
307
bence oneplus 7t f/p olarak daha iyi bir cihaz. s-pen ihtiyacın yoksa kesinlikle alınmaz o fiyatlara.

(Evo)lution

Müdavim
Reaksiyon puanı
5,639
Merhaba forum aradaki fiyat farkına note 10 plus alınır mı aradaki fiyata değer mi sizce ? Bu iki modeli arasında Fiyat Performans olarak en iyi cihaz hangisidir? Ben note 10 plus tasarım dev ekran olarak daha çok seviyorum performans olarak değer mi emin degilim...
Oneplus 7T öneririm.

TheTruthHurts

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,139
Performansta 7t daha iyi bir seçim olur

Erenist2020

Müdavim
Reaksiyon puanı
7,299
S-pen önemli ise Note 10 plus, S-pen ile işin yoksa o kadar para vermeye gerek yok.One plus 7t seni fazlası ile memnun eder.

Yanlız adam..

Öğrenci
Reaksiyon puanı
11
S pen ile isim yok yanlız film ve oyun oynadığım için ekran büyüklüğü ve dinamikligi renk doygunlugu benim için çok önemli.. Buna nazaran note serisi düşünüyordum yani ben tren vagonu gibi ince uzun ekran tasarımı pek sevmyorum yine de oneplus performansını görünce kararsız kaldım açıkçası

Andromedavor

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,339
Senin beklentilerine göre Note 10 plus al derim. Ben kullanıyorum ve mühteşem ekranı ile simema deneyimi sunar sana. Ben aşırı film izleyen biriyim ve sanırım film izlemek için en iyi telefon. Performansı harika. İstediğin her oyunu birinci kalite oynarsın.

Reaksiyon puanı
6,381
F/p olarak 7T tabii ki de. Note 10 plus F/P olarak başarılı değil. 8-9k arası onun için uygun ama f/p değil.
7t ise çok iyi bir f/p.
Eğer arayüze çok takıntınız yoksa kesinlikle değmez.