Yenilenmiş Iphone 6S Vs Redmi Note 8

Bu konuyu okuyanlar

Mr. Free

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Selamlar, kardeşime telefon alacağım ve bu 2si arasında kaldım birisi 1500 birisi 2300tl aradaki fiyat farkına değer mi sizce ? ve 5 yıllık 2. el telefon alınır mı bunlar dışında önerileriniz varsa bekliyorum

UnFrGvnG

Müdavim
Reaksiyon puanı
990
Selamlar, kardeşime telefon alacağım ve bu 2si arasında kaldım birisi 1500 birisi 2300tl aradaki fiyat farkına değer mi sizce ? ve 5 yıllık 2. el telefon alınır mı bunlar dışında önerileriniz varsa bekliyorum
Sizin bütçeniz nekadar en fazla verebilceginiz ?

UnFrGvnG

Müdavim
Reaksiyon puanı
990
Sizin bütçeniz nekadar en fazla verebilceginiz ?
Şöyle bi durumda var, iphoneun havasi oldugundan çoğu kişi kullaniyor, şahsen ben performansa bakarim, kardeşin iphone mu daha cok seviyor
Mesaj otomatik birleştirildi:

Şöyle bi durumda var, iphoneun havasi oldugundan çoğu kişi kullaniyor, şahsen ben performansa bakarim, kardeşin iphone mu daha cok seviyor
Bi ağzını ara hediye ise, caktirmadan sor sıkıntı olmasin, iphone seviyorsa ne versen kullanir :D oyle diyim sana bazilarinda baya bi iphone takintisi var

Mr. Free

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bi ağzını ara hediye ise, caktirmadan sor sıkıntı olmasin, iphone seviyorsa ne versen kullanir :D oyle diyim sana bazilarinda baya bi iphone takintisi var
haberi var zaten alacağımdan :d çoğu telefona baktık içlerinden iphone 6yı ve note 8 beyazı çok sevdi 2. el telefondan da korkuyorum bir de 2015 telefonu iphone 6s 3-4 sene götürmesi lazım

UnFrGvnG

Müdavim
Reaksiyon puanı
990
haberi var zaten alacağımdan :d çoğu telefona baktık içlerinden iphone 6yı ve note 8 beyazı çok sevdi 2. el telefondan da korkuyorum bir de 2015 telefonu iphone 6s 3-4 sene götürmesi lazım
İlk gördüğünü alma bence, biraz daha araştır, note 8 pro kullanıyorum şuan ben, oyun performansı yeterli , oyun oynicaksa note 8 pro al oynamicaksa İphone

Cvnmrt

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,942
Dediğiniz iki cihaz da artık alınmaz. TCL 10 Plus öneririm ya da öncelik oyun performansıysa 100-150 daha arttırıp Redmi Note 9S almanız daha iyi olur. Daha uzun kullanım ömrü sunar.

Son düzenleme:

Airbus

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,002
Redmi not8 i öneririm yenilenmiş IPhone'da orjinal parça kullanılmamış olabilir hem sıfır telefon olması daha iyi olur

Son mesajlar