Note 10 plus mı 20 mi

grbzz

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
9,768
bence hakediyor ve iphoneun uzun kullanımını androidde de gayet bulabildiğimi düşünüyorum. Başına bir şey gelmezse de değiştirmiyorum. Yani parasını hak etmesi de biraz kişisel
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bakalım.Samsungun bu 3 güncelleme ile ne kadar kullanımı uzatabileceğini görücez
Göreceğiz. 3 sürünüm + 4 yıl güvenlik yamaları verecek ister istemez cihazlar daha güncel kalacak.

grbzz

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
9,768
güvenlik yaması diye yavaşlatır cihazları
Onu her firma yapıyor maalesef. Apple bile milyar dolarlık ceza yedi bu olaylardan. Yani ilerisini bilemem ama güvenlik yamaları, ara sürümler cihazımı hem pefromans hem de pil açısından şu anlık olumlu etkiliyor.

Örneğin 2.5, içinde çok az yenilik barındırıyor hatta yok bile diyebiliriz. Mesela renkler bazen olduğundan daha canlı çıkıyor Samsung kamerlarında, bunun için bir düzeltme mevcut.
Bu güncellemedeki temel amaç pefromans ve pil iyileştirmesi. Öyle olsa Samsung daha şimdiden pefromansı kısıtlamaya başlardı.

AB firmaların her adımını takip ediyor baktı bir yanlışı var cezayı kesiyor. Yani ben bu saatten sonra hiçbir firmanın buna cesaret edeceğini sanmıyorum. Hem pili hem pefromansı dengede tutmalılar. Apple gibi "pilin pefromasını kısmamak için pefromansı kıstık" gibi talihsiz bir açıklama yapmamalılar. Allah'tan Apple bunu kullanıcların kararına bıraktı. Ya pefromans ya pil.