Note 10 Lite

Bu konuyu okuyanlar

sait_355

Öğrenci
Reaksiyon puanı
12
Merhaba arkadaşlar Samsung Not 10 Lite almak istiyorum. Kullanan varsa yazabilir mi ?
yazarsanız çok sevinirim.

yedek1000

Asistan
Cezalı
Reaksiyon puanı
71
Samsung Note 10 Lite telefonda konuşurken aynı zamanda kalemle not almak mümkün mü?

yedek1000

Asistan
Cezalı
Reaksiyon puanı
71
Siz sahip misiniz telefona. Kalem için özellikle tercih etmek istiyorum ama internetteki inceleme ve yorumlara baktığımda özellikle işlemci yönünden çok eleştirilmiş. Telefonun kamerası sizce bu ve biraz altında fiyat bandındaki çinli telefonlardan kötü mü?

BarKoda1010

Müdavim
Reaksiyon puanı
353
Siz sahip misiniz telefona. Kalem için özellikle tercih etmek istiyorum ama internetteki inceleme ve yorumlara baktığımda özellikle işlemci yönünden çok eleştirilmiş. Telefonun kamerası sizce bu ve biraz altında fiyat bandındaki çinli telefonlardan kötü mü?
sahip değilim, mediamarktta incelemiştim. kamerası mükemmel değil ama kötü diyemem bence güzel çekiyor, detay incelemesi yapmıştım mağaza içinde ve izlenimlerim olumluydu. İşlemcisi Samsung Note 9 ile aynı, yani iyi bir işlemci bence. Kalem sizin için çok şart değilse S10 Lite modeline bakmanızı öneririm

Andromedavor

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,339
Merhaba arkadaşlar Samsung Not 10 Lite almak istiyorum. Kullanan varsa yazabilir mi ?
yazarsanız çok sevinirim.
Alınabilir. Ben Note 10 plus kullanıyorum. Lite'da inceledim. pişman olmassın.
Samsung Note 10 Lite telefonda konuşurken aynı zamanda kalemle not almak mümkün mü?
Note'yi note yapan bu zaten :)
İşlemci eleştirilerini boşver. Alınabilir en uygun kalemli telefon. Note'ların alternatifi yok o yüzden işleci ısınıyor diyen yorumlara bakma. al geç keyfine bak.

umit4421

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,110
Sadece kalem için alınır eğer kalemi arada bi kullanırım diyorsanız iphone se alın. Ben kalemi çok kullanırım diyorsanız @Andromedavor hocam dediği gibi yapın.

kaptan_07

Asistan
Reaksiyon puanı
5
iyi günler arkadaşlar. Ben bugün aldım bu telefonu ancak şöyle bir sorunum var cihaz wifi 5ghz bağlantıyı görmüyor. 2.4 ü görüyor ancak 5ghz yok. ilk başta ağ ekle diyerek bağlanmıştım ama kapatınca o da gitti ve şuanda ağ ekle diyerek de giremiyorum. cihaz sorunlu mu çıktı acaba?

Little Cat

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,459
Güzel telefon. Pişman olacağınızı düşünmüyorum