not 9 pro

Bu konuyu okuyanlar

mtndmrl

Öğrenci
Reaksiyon puanı
15
Xiaomi not 8 pro yu sepete ekledim, kart bilgilerini girdim tam siparişi tamamlamak üzereyken aklıma not 9 pro geldi, bekleyelim mi ki, hakan abi duy sesimi +), şuan sitede yazarker bile tel ( Huawei Accent G7) donuyor artık dayanacak gücümde kalmadı +)

The Cyclist

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
6,906
Xiaomi not 8 pro yu sepete ekledim, kart bilgilerini girdim tam siparişi tamamlamak üzereyken aklıma not 9 pro geldi, bekleyelim mi ki, hakan abi duy sesimi +), şuan sitede yazarker bile tel ( Huawei Accent G7) donuyor artık dayanacak gücümde kalmadı +)

6 aya yakın süredir RN8 Pro kullanıyorum ve öneririm.

Burada karar vermeniz için 2 durum var:

1. Batarya dışındaki özellikler çok yakın ama batarya sizin için önemliyse beklenir.

2. RN9 Pro'yu bekleyebilir misiniz?

mtndmrl

Öğrenci
Reaksiyon puanı
15
6 aya yakın süredir RN8 Pro kullanıyorum ve öneririm.

Burada karar vermeniz için 2 durum var:

1. Batarya dışındaki özellikler çok yakın ama batarya sizin için önemliyse beklenir.

2. RN9 Pro'yu bekleyebilir misiniz?
batarya çokta önemli değil aslında,

The Cyclist

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
6,906

DKN NZY

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,144
Rn 8 iş görür

Mi 9t almayacakmıydınız?

The Cyclist

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
6,906
Yeşilinden bide ben mi alsam ki mtk dan çekiniyorum

Hocam 6 aydır kullanıyorum, bu kullanımda ne frame atlamayla ne de ciddi bir ısı durumuyla karşı karşıya oldum. Ben stoktan dolayı siyah almıştım ama babamda yeşili var, kılıfsız ya da şeffaf bir kılıfla kullanınca çok hoş duruyor.

Bu arada yeni pp güzel olmuş:)

tanerbuyuk

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
kullananlar görüşlerini paylaşırsa güzel olur

mtndmrl

Öğrenci
Reaksiyon puanı
15
Dün elime ulaştı telefon, şunu söylemeliyim şarjı çok çok iyi, pubg hd ayarda 3 saat oynadim 90dan 45e düştü, kamera da süper özellikle gündüz cekimleri gece de iyi, kesinlikle parasının karşılığını alıyor, ben Hepsiburada dan aldin , satıcı da Hepsiburada
Mesaj otomatik birleştirildi:

mutlaka konu açıp ilk izlenimlerimi paylaşacağım burdan
Dün elime ulaştı telefon, şunu söylemeliyim şarjı çok çok iyi, pubg hd ayarda 3 saat oynadim 90dan 45e düştü, kamera da süper özellikle gündüz cekimleri gece de iyi, kesinlikle parasının karşılığını alıyor, ben Hepsiburada dan aldin , satıcı da Hepsiburada