Norm Ender - İçinde Patlar (remix) [hd] İşte Gerçek Rap Bu Yaa!!!!

Mai Nai

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
157
Sözleri daha anlamlı yazabilirdi.Müzik alt yapısı ise çok kötü

by10ur

Profesör
Reaksiyon puanı
7
ben pek beyenmedim şarkıyı özellikle kafiye yapıcam diye anlamsız kelimelerden anlam çıkartmaya çalışmış zorla çek bi "nefes işte boşta vites" ne alaka anlam bakımından sagopa daha iyi bence sagopa hayranı olmasamda :)

SwateR

Rektör
Reaksiyon puanı
662
by10ur dedi ki:
ben pek beyenmedim şarkıyı özellikle kafiye yapıcam diye anlamsız kelimelerden anlam çıkartmaya çalışmış zorla çek bi "nefes işte boşta vites" ne alaka anlam bakımından sagopa daha iyi bence sagopa hayranı olmasamda

Sagopa her türlü yer bunu :thumbup1:

michuozawa

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
493
norm için genel bi söylem var zaten küfürsüz yapamıyor bu işi diye... :)
sagopanın kafiyeleri kimde var ki ? :)

StryKer

Doçent
Reaksiyon puanı
5
ya yine başlamayın.. sagopa farklı bi stil bu ayrı bi stil. Sago da bana göre rap yapmıyor. Ama sevdiğimi parçaları var. İnançlı birisi olmasından dolayıda ayrıca severim . ama melenkoli rap te olacak şey değil...

TBM

Dekan
Reaksiyon puanı
358
seviyorum adamı ve sözlerini

crewd0x

Profesör
Reaksiyon puanı
27
Bu Alemde Sansar Salvo'yu Tek Geçerim :) şuAna kadar norm ender sadece Sansar Salvo'nun Diss'ine Cevap Veremedi :D

BurakGxG

Asistan
Reaksiyon puanı
1
belki de bilerek vermiyordur cvp :D sözleri saçma diyen arkadaşlar diğer şarkılarını da dinlesin lütfen sadece bir cümle üzerinden eliştirmek yanlış olur.

StryKer

Doçent
Reaksiyon puanı
5
belki de bilerek vermiyordur cvp :D sözleri saçma diyen arkadaşlar diğer şarkılarını da dinlesin lütfen sadece bir cümle üzerinden eliştirmek yanlış olur.

aynen... çek bi nefes boşta vites lafının anlamsız olduğunu söyleyen arkadaşımız diğer sözlerin ne kadar anlamlı olduğunu görmek istemiyor. saygı duyarız..

Rap e flex yapanda lazım pesimistte ama rap e erman ende gibi içindekileri kusan adamlarda lazım. Ki rap in aslı bu...