Nokia'dan iPhone Karşıtı Reklam

sdelta

Profesör
Reaksiyon puanı
140
Reklamı izlemedim ama niye iPhone 5 değil de iPhone 3GS diye sormazlar mı adama :)

Dea

Profesör
Reaksiyon puanı
35
Nokia Geriden Geldiği İçin Napsın Anca 3GS modeli ile karşılaştırıyor

kesbi

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Kimse dikkat etmedi sanırım ama güya akıllarınca Hangover filmine gönderme yapmaya çalışmışlar. Ancak bu sapık, saçma ve salakça reklam ancak kameradan başka bir haltı beceremiyoruz diye sürekli vurgu yapan Nokia'ya yaraşırdı.

/xo/

Dekan
Reaksiyon puanı
226
Neden Nokia yı ezip dalga geçiyorsunuz? Reklam Iphone a karşı değil, başlık yanlış olmuş. Nokia, geliştirdiği kamera teknolojileri, tasarımı, sağlamlığı ile Windows Phone tahtında Lider bir firma. Kamerasında OIS kullanan tek firma. Karanlıkta aynı İnsan gözü gibi çeken kamera donanımına sahip. Reklamın amacı Iphone a gönderme yapmak olsaydı emin olun Oraya Ip5 koyarlardı. Adamlar salak mı ki Oraya 2009 yapımı 3gs koyuyorlar Iphone u ezmek için. Gösterilmek istenen kameranın gece/akşam çekimlerinde ne kadar iyi olduğu. Tabi burada başlığı bu sekilde yazanda suç.

hükümsahibi

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Hocam sahiden hiçbiriniz izlemedi reklamı dikkatle? Yazar bile fark etmemiş ama zaten iPhone 5 kullanılmış. Kılıf ile kullanıldığını en belirgin sabah uyandıkları sahnede ses tuşlarının olduğu bölümün siyah olduğunu görerek anlıyoruz. Tamam okuyucu anlarım da editörler niye dikkat etmeden böyle haber yapıyor? Hem hangi iPhone 3gs nin ön kamerası vardı?

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Yazıyı düzeltirseniz sevinirim. Muhtemelen sizin hatanız sebebiyle pek çok kişi Nokia'ya sövmüş durumda haksız şekilde. Hiçbir iPhone 3GS telefonunda ön kamera yoktu. Ayrıca kullanılan kılıf yüzünden gümüş bir çerçeve görünse de ses tuşlarının orada tuşlar sebebiyle çerçeve olmadığı için telefonun iPhone 5 olduğunu anlıyoruz. Bu derece hatalı bir haber yapabileceğinizi düşünmemiştim.

BERVA

Doçent
Reaksiyon puanı
8
27.saniyede çok net belli oluyor 5 olduğu.
144p'de izleyip mi haber yaptınız,yorum yaptınız.

endyacle

Profesör
Reaksiyon puanı
5
Nokia, iPhone 5'e farklı bir kapak takarak iPhone 3GS gibi göstermiş ve bu olay gözümüzden kaçmış. Haber düzeltildi. Herkese iyi günler.

/xo/

Dekan
Reaksiyon puanı
226
Bari SDN okurları nın mesajlarını silelim ki dışarıdan yanlış anlaşılmasın.

/xo/

Dekan
Reaksiyon puanı
226
Galaxy S4 Zoom
HTC One
LG G2

OIS kullanan ilk firma, tek firma değil.

İlk olacaktı, tek değil. yanlış yazmışım hızlı hızlı yazarken. Ayrıca onca yazdığım şeyden bunları seçip beni iğnelemen pek hoş değil.

ahmetnazim

Doçent
Reaksiyon puanı
0
İlk olacaktı, tek değil. yanlış yazmışım hızlı hızlı yazarken. Ayrıca onca yazdığım şeyden bunları seçip beni iğnelemen pek hoş değil.

Yazdıkların içinde bi hatayı düzelttim, sadece hepsini alıntı yapmaya gerek duymadım, yazını okuduğum fikrine saygı gösterdiğim anlamına gelir bunu iğneleme olarak almak senin kararın.

/xo/

Dekan
Reaksiyon puanı
226
Yazdıkların içinde bi hatayı düzelttim, sadece hepsini alıntı yapmaya gerek duymadım, yazını okuduğum fikrine saygı gösterdiğim anlamına gelir bunu iğneleme olarak almak senin kararın.

Yok hocam, anlıyorum. Maksadınız sadece bilgi yanlışlığını önlemek. Yanlış anlaşılma olmasın :)

MaMiFilm

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Burda o kadar ince bir gönderme varki forumun nerdeyse %80 i sazan gibi atlamış. Adamlar iphone5'e kapak takıp 3gs gibi göstermişler peki neden yapmışlar böyle birşeyi düşündünüzmü hiç? O kadar sene geçmesine rağmen iphone 5 neredeyse 3gs ile aynı performansı sergiliyor demek istiyorlar yani yerinde sayan bir apple dan bahsediyorlar. Editörlerinde buna dikkat etmeden konu açması biraz komik olmuş neyseki düzeltilmiş sonradan bu iğnelemiyide konuya ekleyin bence düşünce sistemi geniş olmayanların anlaması için.

kpln04

Profesör
Reaksiyon puanı
2
Burda o kadar ince bir gönderme varki forumun nerdeyse %80 i sazan gibi atlamış. Adamlar iphone5'e kapak takıp 3gs gibi göstermişler peki neden yapmışlar böyle birşeyi düşündünüzmü hiç? O kadar sene geçmesine rağmen iphone 5 neredeyse 3gs ile aynı performansı sergiliyor demek istiyorlar yani yerinde sayan bir apple dan bahsediyorlar. Editörlerinde buna dikkat etmeden konu açması biraz komik olmuş neyseki düzeltilmiş sonradan bu iğnelemiyide konuya ekleyin bence düşünce sistemi geniş olmayanların anlaması için.
çok ince olmuşya biz kaçırdık sen sağol