Nokia'dan iPhone 5'e Gönderme

murat.saglam

Profesör
Reaksiyon puanı
3
Nokia'dan iPhone 5'e Gönderme

Nokia, Samsung'dan rol çalıyor. Zira hazırladıkları yeni reklam filmi direkt olarak Lumia 920'nin renk seçenekleri üzerinden iPhone 5'in siyah ve beyaz modellerine göndermeler içeriyor.

sebastiantr

Profesör
Reaksiyon puanı
13
Desenize yine Nokia hesap makinesini özellik olarak sunduğu yıllardaki taktiğine döndü

Renk de özelliklten sayılıyor ya artık, diyecek bişey yok :)

msydm

Doçent
Reaksiyon puanı
66
Sürü psikolojisini güzel bir reklamla anlatmış :)

OnLT

Dekan
Reaksiyon puanı
149
Dünkü Symbian işletim sistemli telefon çıkaran Nokia şimdi sağa sola taş atıyor. Kimse demiyor ki "La senin laf attığın adamlar senden 10 adım önde gidiyor." diye.

mehmet0321

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Bence de telefonların farklı renk seçeneklerine sahip olması gerekir.
Hep siyah ve ya beyaz kullanılmaz ya sarı,kırmızı,mavi de olsun.

by10ur

Profesör
Reaksiyon puanı
7
Güzel yakalamış nokia buna dışarı çıktığımda da şahit oluyorum.

re13el

Dekan
Reaksiyon puanı
114
Seneye gelir belki iPhone 5s yeni renklerle. :D Apple müşterisinin de hakkı renkli telefon kullanmak.

Kadima

Rektör
Reaksiyon puanı
841
Nokia ya mı ASLA :( sahtekarlıkta 1 numaralar

Nokia_Pureview_sahte.jpg

barbunyaza

Asistan
Reaksiyon puanı
0
sürü psikolojisi diyenler var ıkı renk uretımı begenmeyenler var evet kendilerince haklı olabılırler. fakat apple sadelik sofistikeliğin doruğudur mantığı ile ürünlerini birleştiriyor. anlayana tabi. nokiamı kaldı ya telefonu bırakıp carl zeiss ile ortak fotoğraf makinası üretse daha başarılı olur sanki.

yalnız şunuda söylemek istiyorum iphone 5 ile bu amaç geri plana itildi sanki arka kapakta iki farkli ton var buda bence iphone için eksidir.

Merty24

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
iphone 2 renk olarak çıkıyor başka renk iseyenler kılıf vb almak zorunda kalıyor buda ayrı bir pazar doğuruyor

alonespy

Asistan
Reaksiyon puanı
3
rekabet iyidir güzel olmuş video...burnu büyük apple jobs olmadan hiçbir şeymiş ortaya çıktı...telefonun boyunu uzatmakla...işe yaramaz bir harita eklemekle... millete yeni telefon diye itelemeye başladı...

MrtAltg

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
12,074
donanım hastası boşa para verecek kadar paraları olan fandroidler burayada akın etmiş :) bir batıramadınız şu nokiayı siz ne kadar çamur atarsanız atın nokia olsun iphone olsun herzaman android kullanan cihazların bir adım önünde olacak unutmayın bunu

clients

Profesör
Reaksiyon puanı
36
apple uretici firmalara para kazanmasi icin şans veriyor. herseyi yapipda kim nrden para kazanacak oldu olacak ekran koruyucuyuda telefon firmalarinuretsin

alonespy

Asistan
Reaksiyon puanı
3
apple uretici firmalara para kazanmasi icin şans veriyor. herseyi yapipda kim nrden para kazanacak oldu olacak ekran koruyucuyuda telefon firmalarinuretsin
Çok ilginç...konuyu nasıl buraya bağladın çok merak ettim....

murat_57_

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Hala çözemedim neden nokia bu kadar yabana atılıyor iphonenın yeni özellik diye koyduğu şeyler nokia symbian la sunmuştu seneleeer önce. Nokia kullanmıyorum ama nokia için bu kadar saçma yorumlar yapmayı haksızlık olarak görüyorum tamam android kullanmaması hata ama tercihtir.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
nokia önce tüketicilerini kandırmayı bıraksın slr makine ile reklam çekip işte bu bizim cep telefonumuz demesin, gönderme yapma sonra.

MrtAltg

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
12,074
Seneye gelir belki iPhone 5s yeni renklerle. :D Apple müşterisinin de hakkı renkli telefon kullanmak.
kusura bakmayın iki senelik konuya hort yaptım ama zamanında böyle demişti bir arkadaş demekki konuşurken bin defa dikkat etmeki ne oldum değil ne olacağım demeliymiş

Asteriks

Profesör
Reaksiyon puanı
3
Renkli olmak iyi ama bence bir özellik değil.

farukarslan

Doçent
Reaksiyon puanı
1
renkler iyi de temayı biraz daha kullanışlı ve görsel açıdan iyi bişey yapsa alınabilirliği artar.