Nokia N82 için yeni yazılım çıktı.!!! v.30.0.019

Bu konuyu okuyanlar

ya_ma_ka_si

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Arkadaşlar bugün itibariyle Nokia'nın n82 modelinin yeni yazılımı çıkmıştır. İndirmek isteyenler Nokia Software Updater ile yükleme yapabilir. Kamera hızı gerçekten farkedilir derecede arttı. Müzik kalitesi ise çok fazla farkedilmesede basslar biraz daha kaliteli. Benim dikkatimi çekenler bunlar. Sizde yazılımınızı güncelleyip eskisinden farklı gördüklerinizi bu konu altında paylaşabilirsiniz.

Not: Symbian hack ile kullananlar için sorun yaratabilir çünkü güvenlik önlemleri artırılmış gibi görünüyor bilginize.

alabula

Müdavim
Reaksiyon puanı
40
Evet bu da ne yazık ki v30 gibi hack işlemi uygulanamıyor. Nokia delikleri kapadı anlaşılan. Sanal sürücü olayını geliştirmek lazım biraz daha. Yoksa bilen adam yeni versiyon yüklemez.

Düzeltme: Konu başlığına dikkat etmemişim. Bu versiyon zaten 5 aydan fazla bir süredir mevcut. v31 çıktı yeni.

Evet arkadaşlar az önce gerçekleştirdiğim işleme göre Nokia'nın hack işleminin gerçekleşmediği yeni versiyonlarda da artık sorun kalmadı. Bu sanal sürücü olayı tüm sorunu çözdü. Eğer bu konuda yardım isteyen olursa benimle iletişim kurabilir. Forumda yazmak doğru olmaz düşüncesiyle böyle bir yol seçtim bilginize...

osmanerkul

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
slm alabula kardeş bende n 82 var ama sis dosyalarını bir tüelü yükleyemiyorum her zaman desteklemiyor yazıyor.
örneğin n gage oyunu yüklememizi sağlayan blzinstapp programını bir türlü yükleyemedim
yardımcı olurmusun

alabula

Müdavim
Reaksiyon puanı
40
slm alabula kardeş bende n 82 var ama sis dosyalarını bir tüelü yükleyemiyorum her zaman desteklemiyor yazıyor.
örneğin n gage oyunu yüklememizi sağlayan blzinstapp programını bir türlü yükleyemedim
yardımcı olurmusun

Arkadaşm gecikmeden dolayı kusura bakma.
Aşağıda verdiğim linkte anlatılan adımları gerçekleştir. Daha sonra bir sorunun olursa yine burdan yardımcı olmaya çalışırım.
Sertifika Çözümü