Nokia N8 almayı düşünüyor musunuz?

Hakkı Alkan

Rektör
Admin
Reaksiyon puanı
2,155
Uygun fiyatı ve dikkat çeken özellikleri ile cep telefonu almak isteyenler için en iyi seçeneklerden biri olan Nokia N8'i satın aldığınızda kutudan neler çıkıyor merak ediyor musunuz?

Nokia N8 Kutusundan Çıkıyor! haberinde bu videoyu izleyebilirsiniz.

Şimdi de size soralım, Nokia N8 satın almayı düşünüyor musunuz?

N3CAT1

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
144
Ah bi param olsa bi saniye durmucam :D

zuvay nidya

Doçent
Reaksiyon puanı
8
iyi de bana sakin deme hic paran olmadigini,iyi de sen calisiyorsun harcligini maasini aliyorsun.birikim yaptiktan sonra haliyle alirsin...
yada burdan kampanya mi baslatayim.

evowinds

Dekan
Reaksiyon puanı
174
Düşünüyorum, Düşünüyorsun, Düşünüyor ;
Düşünüyoruz, Düşünüyorsunuz, Düşünüyorlar...

Öyleyse hepimiz varız. :D :D :D

(William Shakespeare'e ithafen :))

jonjon

Profesör
Reaksiyon puanı
54
Abi niye heyacan yaptırıyosun millete tam incelemesini yapıp koysana yaw :)

asi_53

Asistan
Reaksiyon puanı
3
bu kadar ucuz olcağını düşünmüyordum en 1500 olur diye düşünmüştüm ama fiyatı harbiden bu tele göre çok ucuz ve alıcam bunu şimdiden heyecanlandım :clap::clap::clap:

N3CAT1

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
144
Zaten en çok GeceBekcisi 'nin incelemesini merak ediyorum :)

ReDo

Rektör
Reaksiyon puanı
92
Telefonun Ünü var kendi yok daha,almayı düşünüyorum : )

Hakkı Alkan

Rektör
Admin
Reaksiyon puanı
2,155
telefon satın almak için sdn'deki incelemeyi bekleyenleri gördüm ya :D hem duygulandım hem de gözlerim açık gitmez artık.

serkan94

Profesör
Emektar
Reaksiyon puanı
22
Ben windows phone 7 'li telefonların Türkiye piyasasına girmesini bekliyorum , özellikle bu atak samsung ve HTC'den olucak gibi.Ama N8'de hoş telefon gözümden kaçmadı değil :mrgreen:

Fatix92

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Fiyatı özelliklerine göre çok uygun. iPhone düşünüyordum ama bir anda kafam N8'e yöneldi.

zuvay nidya

Doçent
Reaksiyon puanı
8
ne yazikki htc hd7 deneme firsti buldum,ve ne yazikki hic de özellige sahip bir isletim systemi gelistiremedi ms.ben sahsen hd2 kullanmaktayim ve gercekten de 6.5 ui olarak daha cok effeklere sahip dir.ms ise ne yazikki wp7 ile systemini kisitladi.ve sözlesme uzatmasina gitmek üzereyken hd7 bi bakayim dedim ama suan en üst seviyedeki cepleri ise iphone 4 htc hd7 ve samsung i9000 galaxy s dir,ve bunlarin arasinda ne yazikki apple gecme zamani olcak gerci 2 döneme girmis oluyorum apple de.
cünkü ms yep yeni bir isletim systemi cikardi nerden bakarsan sifirdan basliyor lar.ve diger systmelere ulasabilecek mi orasi da garanti degildir.lakin ulasti diyelim ama diger firmalar ise yep yeni ürünlerini tanitacaklar dir.ve ms ise bunlari takip edecek mi iste sorun orda bu riske girmek istemiyorum ve diyorum ki apple iphone 4 32 gb li yine alma firsati düstü.suan büyüdükce büyüyor.ne yapalim artik.bu sefer apple icin ter dökecek programm yazmaklaaa.

ama htc ise gercektende iyi bir firma ne yazikki kendi ui sini systemini henüz yapamadi ama illerde oda olcak bakalim..artik

---------- Post added at 22:19 ---------- Previous post was at 22:18 ----------

nokia ise symbian 3 ile zannetmiyorum ki basari yakalacaginaa...avrupada ise pek sorulmuyor artik symbian systemleri...

Hakkı Alkan

Rektör
Admin
Reaksiyon puanı
2,155
bu arada elimde test için şu anda htc desire var. gönül ister ki htc desire hd olsun ama olsun. oldukça memnun kaldım kendisinden de.

zuvay nidya

Doçent
Reaksiyon puanı
8
yani acikcasi nokia kan kaybetmeye devam ediyor.
bana kalirsa nokia en kisa zamaninda androidle ms ile oturup anlasin yoksa sonu hüsran

fatihaktas

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ben aldım eskidi bile arkadaşlar :)))) 10 gün oldu nerdeyse. güzel cihaz 2. günü çöktü ama yazılım attı servis şuan sorun yok.

muratteas

Dekan
Reaksiyon puanı
96
N900 aklımı çeliyor açıkçası ama olmadı N8 yeni yılda cebimde :D

Hakkı Alkan

Rektör
Admin
Reaksiyon puanı
2,155
n8 sanırım yeni firmware ile tadından yenmez herhalde. ben en çok da usb bellek bağlanmasını beğendim yeni özellikler arasında.

KAZUYA

Doçent
Reaksiyon puanı
20
ne yazikki htc hd7 deneme firsti buldum,ve ne yazikki hic de özellige sahip bir isletim systemi gelistiremedi ms.ben sahsen hd2 kullanmaktayim ve gercekten de 6.5 ui olarak daha cok effeklere sahip dir.ms ise ne yazikki wp7 ile systemini kisitladi.ve sözlesme uzatmasina gitmek üzereyken hd7 bi bakayim dedim ama suan en üst seviyedeki cepleri ise iphone 4 htc hd7 ve samsung i9000 galaxy s dir,ve bunlarin arasinda ne yazikki apple gecme zamani olcak gerci 2 döneme girmis oluyorum apple de.
cünkü ms yep yeni bir isletim systemi cikardi nerden bakarsan sifirdan basliyor lar.ve diger systmelere ulasabilecek mi orasi da garanti degildir.lakin ulasti diyelim ama diger firmalar ise yep yeni ürünlerini tanitacaklar dir.ve ms ise bunlari takip edecek mi iste sorun orda bu riske girmek istemiyorum ve diyorum ki apple iphone 4 32 gb li yine alma firsati düstü.suan büyüdükce büyüyor.ne yapalim artik.bu sefer apple icin ter dökecek programm yazmaklaaa.

ama htc ise gercektende iyi bir firma ne yazikki kendi ui sini systemini henüz yapamadi ama illerde oda olcak bakalim..artik

nokia ise symbian 3 ile zannetmiyorum ki basari yakalacaginaa...avrupada ise pek sorulmuyor artik symbian systemleri...

merak ediyorum sen hangi dili konusuyorsun?

N3CAT1

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
144
n8 sanırım yeni firmware ile tadından yenmez herhalde. ben en çok da usb bellek bağlanmasını beğendim yeni özellikler arasında.

Ben de usb mouse bağlanmasını beğendim :D İlk gördüğümde şaştım kaldım gerçekten :)

özgür549

Doçent
Reaksiyon puanı
5
Ben de usb mouse bağlanmasını beğendim :D İlk gördüğümde şaştım kaldım gerçekten :)

acaba N8 in o usb bellek kablosunu 5800 a taksak olur mu ? aynı işlevi görür mü ? ( telefonların usb giriş kısımları aynı )

PCs

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Teşekkürler admin bey başka bir telefon düşünüyordum ve kararımın değiştiğini söyleyebilirim.

StryKer

Doçent
Reaksiyon puanı
5
ya şu symbianlı telefon alanlara hayret ediyorum artık. (şuan bende symbianlı bi telefon kullanıyorum ama telefonumu değiştiğimde bu son symbianla telefonum olacak.) Nokia çok gerilede kaldı artık N8 gibi hi telefon kurtaramaz sanmıyorum. Galaxy S vargen N8 e iş düşmez. Geçebekçisi atlar hemen Babasının vakfıya Symbian :)

PCs

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Vergisi dahil mi yoksa hariç mi orasını anlayamadım.

ahmeta

Profesör
Reaksiyon puanı
36
Omnia 2 iade ettim parasını alınca ya N8 yada iPhone alacam telefonu servise taşımaktan bıktım sorunsuz bir telefon istiyorum.

Erdem-FB

Dekan
Reaksiyon puanı
28
Almayı istiyorum çünkü özellikleri güzel ve 1 milyar gibi bi fiyat çok iyi babayı kandırıp almalı :)

serkan94

Profesör
Emektar
Reaksiyon puanı
22

Microsoft Windows phone 7 dağıtırken telefon şirketlerinin kendi arayüzlerinin kullanmasını istemedi ayrıca bu yasaklama içinde hafıza kartı olayıda var.Touch wiz veya touch sens windows phone 7'de kullanılmıyor.

watchers

Doçent
Reaksiyon puanı
9
valli 1000 bu telefon için hiçte az değil işlemcisi 680mhz olan ram i 256 mb olan ve işletim sistemi modası geçmiş olan bir telefon için 1000 tl hiçde az değil üzerine 300 tl verip Nexus one yada 200 tl verip HTC desire almak varken buna 1000 tl ? tercih meselesi tabiki