Nokia C7'nizi Symbian Belle'ye Güncelleyin

alonespy

Asistan
Reaksiyon puanı
3
bir kaç gün önce nokia müşteri hizmetleri ile görüştüm symbian belle üç hafta içerisinde yayınlanacak dediler...beklemekte fayda var bu sızan sürüm beta olmalı kararlı sürümü beklemek iyi olur....

serkanbb06

Profesör
Emektar
Reaksiyon puanı
31
Bu konuyu ben açtım ilk hatta video'yude paylastım hatta linkleri de ekledim :/
Alıntı da kaynağıda belirttim peki şimdi bu makale de kaynak nerede ?

limerick

Profesör
Reaksiyon puanı
8
Guncelleyip de memnun kalan varmi ? bir de guncelledikten sonra Ovi Store calisiyor mu ?

grasorn

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ben güncelledim yani güncelledim derken flashladım desek daha iyi olur çok harika bişi hiç bi sorun yok anna da ki sorun çıkaran uygulamalar harika çalışıyor

serkanbb06

Profesör
Emektar
Reaksiyon puanı
31
Kusursuz! İleride hava durumu widget'i falanda gelince tadından yenmez :D

engin_er

Asistan
Reaksiyon puanı
1
peki ama o zaman internetten faturaya yük bindirir, şebeke yada gps üzerinden alma imkanı yok mudur

serkanbb06

Profesör
Emektar
Reaksiyon puanı
31
peki ama o zaman internetten faturaya yük bindirir, şebeke yada gps üzerinden alma imkanı yok mudur

Bence akıllı telefon kullanıyorsan bir sürü para dökmüşsen internet paketinde olmalı.Ki bence olmasa daha zarar yanlıslıkla yapılan bir bağlantı farkına varınca çok geç olabilir arkadaşımın 25 tl'si falan gitmişti bu yüzden :)

re13el

Dekan
Reaksiyon puanı
114
ben bir buçuk ay önce yükledim türkçe olarak gayette memnunum :)
anna sürümüne göre daha stabil.

engin_er

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Bence akıllı telefon kullanıyorsan bir sürü para dökmüşsen internet paketinde olmalı.Ki bence olmasa daha zarar yanlıslıkla yapılan bir bağlantı farkına varınca çok geç olabilir arkadaşımın 25 tl'si falan gitmişti bu yüzden :)
vodafonede vardı sınırsız 8 TL.civarı ama şimdi kaldırmışlar. sanırım başkada böyle hesaplı bir internet yok