Nokia c5-03 wireless sorunu

ferhat baba

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
merhaba arkadaşlar bi sorunum var
telefon daha 2 aylık ama wireles ağlara bir türlü bağlanamıyorum.
turkcell'in internet hizmetini kullanarak internete erişebiliyorum ama wireless den asla erişemedim.
modem ayarlarında sorun yok başka telefonlar bağlanabiliyor
ayrıca 1 aylıkken servise bile gitti sorunu çözdük wirelesse bağlanıyor dediler
ama eve geliyorum zyxel çıkıyor, bağlan diyorum şifreyi istiyor, giriyorum , tamam diyor internet bağlantısı kontrol ediliyor diyor . herşey güzel ana sayfaya googleye giriyor ama başka bir yere girmiyor
internette bakmadığım yer kalmadı lütfen sorunumu çözelim 2 aydır kafayı yiyeceğim yardım edin.
telefon ayarlarından mı yoksa ıp adresimi girmek gerekiyor, zyxel ayarlarından mı bilemedim çok şey denedim internetten gördüğüm ama yok

yardımlarınızı bekliyorum...

---------- Post added at 22:29 ---------- Previous post was at 21:14 ----------

ee ayardım edebilecek kimse yok mu

ferhat baba

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
kimssede böyle bir problem yok mu arkadaşlar

hakan4556

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
yazılımını son versiyona güncelleyipte bir dene.. olmazsa modemden kaynaklı bir sorun olabilir..

benim 5800 ve airtieste de bir ara böyle bir sorun vardı ama benim ki mikrodalga fırından dolayı sorun çıkarıyordu.. Annem her pasta,pizza, börek yaptığında net gidiyordu hem laptopta hemde telefonda.. neyse ki sorunu anlayıp modemin yerini değiştirdim düzeldi.. belki böyle bir manyetik problemde yaşıyor olabilirsin

ferhat baba

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
manyetik bir problem olduğunu sanmıyorum
modem odamda
ayrıca yazılımı güncelli en son hhali
modemde de bir problem olduğunu sanmıyorum çünkü samsung s5620 ile bağlanabiliyorum rahatça vee çok hızlıda

laxi

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
bence öncelikle telefonunla başka bir wireless ağa bağlanabiliyormusun önce onu dene eğer başka bir wireless ağa bağlanamıyorsan telefonunda sorun vardır nokia ile iletişime geçersin, başka bir wireless ağa bağlanıyorsan modemindeki wireless güvenliğini statick web yap telefonun wpa desteklemiyor olabilir, yinede sorunun devam ederse 444 1 150 numarasından ZyXEL teknk desteği ara durumu iza et .

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Sana Dediği ayarları harfiyen yap
Menü - ayarlar - bağlantı - hedefler - internet - hattının internet neyse ona tıkla - şifre sorma - hayır - erişim noktasını kullan - onaydan sonra

1 geri gel

modeme gel bağlantı ayarlarını ona çevir

telefonu kapat aç :cool::cool::(:scared::sleeping::thumbup1::yes::(