Nokia Android'e Göz Kırptı

Alengirli

Dekan
Reaksiyon puanı
23
Nokia Android'e Göz Kırptı

Symbian'ın ardından mobil platform savaşlarında Windows Phone ile yola devam eden Nokia, gelecekte tüm olasılıkları değerlendirdiğini CEO'su aracılığıyla dile getirdi.

REDFOKS

Rektör
Reaksiyon puanı
201
İstese de istemese de geçmek değil ama kullanıcıların beklentisini karşılamak adına ürün çıkarmak durumunda kalacak.

spybot

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
629
Artık çok geç nokia :)

MrtAltg

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
12,066
daha iki ay önce yok öyle birşey fandroidlerin atması diye haber çıktı aynı haberi ısıtıp ısıtıp geri mi sürüyorlar ne nokia androidle işimiz olmaz demişti

Tommy Vercetti

Profesör
Reaksiyon puanı
1,634
androidli nokia gelmez bu saatten sonra android kurulabilecek nokia gelir belki n9 gibi ama wp de mümkünmüdùr bilmiyorum

Ruffles

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Beyler ben onu bunu bilmem ama benim Androidli cihazlarda iki tane sağlam yazılım ve donanım kaynağı olan firma tanıyorum htc ve Sony şayet Nokia da Androidli cihaz çıkartacak olursa bu iki firmanında eline su döker diye düşünüyorum

CardinaLe

Doçent
Reaksiyon puanı
18
Nokia bu konuda geç kalmış ve kendi ipini çekşmiştir bana göre. O yüzden ağzıyla kuş tutsa eski günlerine dönemez kanısındayım...

mehmet0321

Doçent
Reaksiyon puanı
0
En azından 1-2 tane ürün çıkartsın.
"Bakın biz android telefon yapınca böyle olur." desinler.

Shıftdelete

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Nokıanın tek eksiği güncelleme deki başarısızlık . samsung mesela orta segmentteki telefonlarına kadar android 4.1 jeally bean getirtiyor. buda samsunga güveni artırıyor. nokıa da smybiana yaptıgını androidde yapmıyacaksa başarılı olur nedne olmasın , uzun yıllar telefon deliği yapmış bi marka olarak

saltooo

Asistan
Reaksiyon puanı
0
bencede geç kaldı başta çıkarsaydı belkide samsung un yerinde o vardı

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bence de androidli telefon çıkarmasın. şimdiye kadar telefon piyasasında kazandıklarına saysın.