Nokia 701 ws Samsung i8150 Galaxy W önerileriniz

Bu konuyu okuyanlar

semih61

Profesör
Reaksiyon puanı
43
Arkadaşlar bende Galaxy W almayı ciddi derecede düşünüyorum.Ancak bu ics güncellemesi mi neyse artık gelmeyecekmiş.Cidden artık kafayı yiyeceğim.Nedir bu çok mu önemlidir sırf bu yüzden telefon almaktan vazgeçmelimi ? Çünkü fiyat performans olarak çok iyi bir telefon ama bu güncelleme çok önemli sanırım zira herkes samsunga isyan ediyor böyle bir telefona ics güncellemesi getirmediği için .. ??

ben sana yenı bır telefon onerıyım sony xperia u
çift çekirdekli işlemcisi 512mb ram ve bence tasarımıda süper ayrıca gs2 nin gpu sunu kullanıyor turkcell de800tl

pcwolf

Dekan
Reaksiyon puanı
33
Galaxy w daha iyi olur bence.
Ayrıca telefonda güvenlik güvenlik diyorsunuz da, telefonun sadece kendisi çok mu güvenli? Bırakın şimdi program yüklemeyi izinleri felan.

MrtAltg

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
12,066
Galaxy w daha iyi olur bence.
Ayrıca telefonda güvenlik güvenlik diyorsunuz da, telefonun sadece kendisi çok mu güvenli? Bırakın şimdi program yüklemeyi izinleri felan.
ne programı ne izni iqcarrier isimli casus yazılım direk fabrika çıkışı androide entegre geliyordu :)se programdan bahsediyorsun

pcwolf

Dekan
Reaksiyon puanı
33
ne programı ne izni iqcarrier isimli casus yazılım direk fabrika çıkışı androide entegre geliyordu :)se programdan bahsediyorsun
Olabilir. Google, ürünlerinin nerelerde olduğunu felan merak etmiştir.
Ben telefon üreticilerinin gps üzerinden takiplerini kastetmiştim. Ayrıca simkartları da unutmayalım, onlar da takip için yararlı. Teknolojinin yararı sadece üretene.

MrtAltg

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
12,066
peki google ın kişisel bilgi çalma konusunda mahkemelik olduğunu biliyormudun ?

limerick

Profesör
Reaksiyon puanı
8
Eskiden ortalikda iphone fanboy lari vardi. simdi android fanboylar turedi. Benim Tercihim Nokia 701 tas gibi telefon, FM transmittir ile her yerde muziklerini dinle ozellikle arabata. telefonu acar acmaz gps e baglanip kullanabiliyorsun. Android de bedava gps programi bulacanda internete baglanmadan calisacakta , uzun is. Nokia hala tas gibi telefonlar yapiyor hem saglam hem ozellik olarak rakiplerinden cok daha ileride. millet tutturmus android de android sanki photoshop calistiracaklar :)

MrtAltg

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
12,066
deme öyle açık kaynak ya gücenirler

madmex

Profesör
Reaksiyon puanı
5
Eskiden ortalikda iphone fanboy lari vardi. simdi android fanboylar turedi. Benim Tercihim Nokia 701 tas gibi telefon, FM transmittir ile her yerde muziklerini dinle ozellikle arabata. telefonu acar acmaz gps e baglanip kullanabiliyorsun. Android de bedava gps programi bulacanda internete baglanmadan calisacakta , uzun is. Nokia hala tas gibi telefonlar yapiyor hem saglam hem ozellik olarak rakiplerinden cok daha ileride. millet tutturmus android de android sanki photoshop calistiracaklar :)

Neden olmasın ? :)

grezimonk

Profesör
Reaksiyon puanı
261
Androidin marketi geniştir ama güvenliği sıfırdır. n basit el feneri programı bile mesajlar telefon rehberi vs ne kadar kişisel bilginiz varsa ulaşabiliyor.Eğer bu durum rahatsız etmezse samsung alın ,ederse de Nokia 701 alın. Symbian ın güvenlik seviyesi kat kat iyidir çünkü android hırsızından.
android güvenlidir... Symbian işletim sistemli modellerine android kurup kullanıyorlar güvensiz olsa yapmazlardı... bence NOKIA 701 daha iyi...

grezimonk

Profesör
Reaksiyon puanı
261
5800 ve C6 v.s. kurmuşlar niye inanmıyorsunuz? hatta N9 ve WP7 modellerede kurmuşlar... SAMSUNG JET ( diye model varmış ) onada jetdroid androidin JET için uyarlanmış hali ) kuruyorlar... niye tema diyorsunuz?