Niye takip ediyoruz?

Bu konuyu okuyanlar

Dertsizali

Profesör Dr Doçent Dertsizali :)
Reaksiyon puanı
2,177
Merhaba arkadaşlar çoktan beridir açcam açamıyorum. Forumda Kişileri niye takip ediyoruz misal ben hakkı alkan abiyi takip ediyorum ama ne bildirim geliyor ne görüyorum niye takip ediyoruz?

Çay Perisi

Profesör
Reaksiyon puanı
938
Karşı tarafın kendisini önemli biri gibi hissetmesi için.

S

SDN Anonim 645270

SDN Okuru
Merhaba arkadaşlar çoktan beridir açcam açamıyorum. Forumda Kişileri niye takip ediyoruz misal ben hakkı alkan abiyi takip ediyorum ama ne bildirim geliyor ne görüyorum niye takip ediyoruz?
Takip ettiğin üyelerin çevrim içi olup olmadığını görebilirsin.
1615929852079.png

Ayrıca ayarlardan profiline kimlerin mesaj yazacağını, profilini kimlere açacağını, kimlerin özel sohbet başlatabileceğini, profil ziyaret sayısını takip ettiğin kullanıcılara filtre getirerek belirleyebilirsin.
1615930099663.png

Dertsizali

Reaksiyon puanı
2,177
Takip ettiğin üyelerin çevrim içi olup olmadığını görebilirsin.
Ekli dosyayı görüntüle 143774
Ayrıca ayarlardan profiline kimlerin mesaj yazacağını, profilini kimlere açacağını, kimlerin özel sohbet başlatabileceğini, profil ziyaret sayısını takip ettiğin kullanıcılara filtre getirerek belirleyebilirsin.
Ekli dosyayı görüntüle 143775
Teşekkürler de bide bildirim gelse iyi olur misal konu açtı ve profilde bisey paylaştı
Mesaj otomatik birleştirildi:

Güzel olmaz mı?

S

SDN Anonim 645270

SDN Okuru
Teşekkürler de bide bildirim gelse iyi olur misal konu açtı ve profilde bisey paylaştı
Mesaj otomatik birleştirildi:

Güzel olmaz mı?
Evet, benim de daha önceden aklıma geldi. Ama konu açsam getireceklerini sanmıyorum, o yüzden pek uğraşmadım açıkçası. Kategori takip etme var:
1615930580007.png

Yeni konu açıldığında bildirim geliyor, profiline yazdığında bildirim gelmesi olayına katılıyorum.

Dertsizali

Reaksiyon puanı
2,177