Niteliksiz Lisede Serseri Olur mu ?

Bu konuyu okuyanlar

Hırsız Yavuz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
Merhabalar,
Bu sene LGS'ye gireceğim fakat daha yeni yeni ders çalışmaya başladım bu yüzden sınavı kazanmak benim için biraz zor olacak gibi gözüküyor.Size sormak istediğim konu ise niteliksiz yani obp ile alan okullarda serseri olup olmayacağıdır.Niteliksiz lisede okuyan arkadaşlar durumu açıklarsa çok sevinirim.
(OBP'm 89, evimin hemen yakınında 88 puanlık okul var orayı düşünüyorum.)

wittroc

44
Emektar
Reaksiyon puanı
11,202
Sınavı kazanmak zor falan değil. Sen bu düşünceyle devam edersen zor. Önünde 5 ay var, düzenli çalışarak çok rahat yaparsın. Bunları düşünmek yerine çalışmaya başla.

Hırsız Yavuz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
Sınavı kazanmak zor falan değil. Sen bu düşünceyle devam edersen zor. Önünde 5 ay var, düzenli çalışarak çok rahat yaparsın. Bunları düşünmek yerine çalışmaya başla.
Bende öyle düşünüyorum, bu yazdıklarım en kötü senaryo için.

mahmut ince

Asistan
Reaksiyon puanı
171
Yok hocam sıkıntı bıçakla değil.Mesela okullar kapanmadan önce kendini mafya zanneden başıbozuk insanlarla çok uğraştım.İlerideki 4 senemin de böyle olmasını pek istemiyorum.
Benim orta okul da öyle idi (ben öyle değildim) her okul çıkışı kavga falan cuma çıkışı jandarma hazır bekliyordu.
Ne günlerdi be okul çıkışı kavga izlemek çok keyifiydi ?

Toreno21

Öğrenci
Reaksiyon puanı
50
Bence 88 OBP'lik bir okulda en fazla 7-8 sorunlu çıkar. Pek serseri çıkacağını sanmıyorum çünkü sen hiç 85+ olan bir serseri gördün mü? Şahsen ben görmedim.

Çay Perisi

Müdavim
Reaksiyon puanı
938
Yok hocam sıkıntı bıçakla değil.Mesela okullar kapanmadan önce kendini mafya zanneden başıbozuk insanlarla çok uğraştım.İlerideki 4 senemin de böyle olmasını pek istemiyorum.
Seni döven veya sana sürekli söven birileri varsa kaydet sonra çocuğu tehdit et devam ederse polise ver polis korkutur çocuğu.

Bu arada 4 ayda çalışarak iyi bir yere rahat gidersin. Ben full çalışmaya son 1 ay kala falan başlamıştım.

omeraraz

Öğrenci
Discord Yetkilisi
Reaksiyon puanı
73
Bence olunmaz ben yaşadığım şehirdeki en başaralı 3. okul niteliksiz okul. Benimde okuduğum okul ilk niteliksiz okuldu sonradan nitelikli oldu niteliksiz olarak giren öğrenciler pek serseri dediğimiz tipler değil. Aslında yaşadığın şehir ve mahalleden mahalleye değişir bu.