Soru Nintendo Switch Alınır Mı?

Bu konuyu okuyanlar

Ecel121

Asistan
Reaksiyon puanı
106
Elimde iPad 8.Nesil Var Ama Daha Fazla Oyun Oynamak İstiyorum Ayrıca 32 GB Olduğu İçinde Pek Çok Oyundan Uzak Kalıyorum :D Yani 3000 TL İle Aklıma Alınacak Tek Şey Nintendo Switch Geldi Fakat Oyunları Çok Pahalı Ayrıca Sunulan Bedava Oyunların Bana Yetmeyeceğini Düşünüyorum Sizce Nintendo Switch Mi Alayım Yoksa iPad’le Mi Kalayım Yada PC,XBOX,PLAYSTATİON Yada Çok Farklı Önerileriniz Var Mı? Linkleri Bekliyorum :)

Görkem Say

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
24,982
Evde oturduğun yerde oynuyorsan Series S ve Game Pass cuk oturur. Toplu taşımadan falan çok vakit geçiriyorsan sürekli başka yerlere gidiyorsan Switch iyi bir tercih olur.

Ecel121

Asistan
Reaksiyon puanı
106
Evde oturduğun yerde oynuyorsan Series S ve Game Pass cuk oturur. Toplu taşımadan falan çok vakit geçiriyorsan sürekli başka yerlere gidiyorsan Switch iyi bir tercih olur.
Yok Hocam Asosyal Bir İnsanım Bir Yerlerede Pek Gitmem Hatta Hayatım Boyunca Başka Şehire Bile Gitmedim Ayrıca Aradabir Giderken Yanıma iPad’i Alıyorum

Görkem Say

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
24,982
Yok Hocam Asosyal Bir İnsanım Bir Yerlerede Pek Gitmem Hatta Hayatım Boyunca Başka Şehire Bile Gitmedim
Series S almanı öneririm o zaman. Switch daha çok konsolu veya bilgisayarı olan ama taşınabilir bir cihaz arayan kişilere hitap ediyor.

(Evo)lution

Müdavim
Reaksiyon puanı
5,639
Elimde iPad 8.Nesil Var Ama Daha Fazla Oyun Oynamak İstiyorum Ayrıca 32 GB Olduğu İçinde Pek Çok Oyundan Uzak Kalıyorum :D Yani 3000 TL İle Aklıma Alınacak Tek Şey Nintendo Switch Geldi Fakat Oyunları Çok Pahalı Ayrıca Sunulan Bedava Oyunların Bana Yetmeyeceğini Düşünüyorum Sizce Nintendo Switch Mi Alayım Yoksa iPad’le Mi Kalayım Yada PC,XBOX,PLAYSTATİON Yada Çok Farklı Önerileriniz Var Mı? Linkleri Bekliyorum :)
Xbox Series S almanızı tavsiye ederim.

Ecel121

Asistan
Reaksiyon puanı
106
Series S almanı öneririm o zaman. Switch daha çok konsolu veya bilgisayarı olan ama taşınabilir bir cihaz arayan kişilere hitap ediyor.
Tamam Hocam Çok Teşekkürler Ama Şu Oyunlar Çok Pahalı Konsol Tarafında Yaa :(
Mesaj otomatik birleştirildi:

Xbox Series S almanızı tavsiye ederim.
Ya Oyun Fiyatları Baya Pahalı O Konuda PC Daha Rahat Ama 3K PC’lerde Çöp Oluyo

Alyx Vance

Profesör
Reaksiyon puanı
1,613
Nintendo switch Alınmaz Türkçe dil desteği bile yok. İlla portable konsol istiyorsan Steam decki bekleyebilirsin.

Son düzenleme:

Ecel121

Asistan
Reaksiyon puanı
106
Son düzenleme:

Tebaa

Asistan
Reaksiyon puanı
19
İyi bir internet varsa o kadar para vermeye gerek yok bence geforce now fazlasıyla yeterli gelecektir.

Ecel121

Asistan
Reaksiyon puanı
106
İyi bir internet varsa o kadar para vermeye gerek yok bence geforce now fazlasıyla yeterli gelecektir.
İnternet Türkiye Standartlarının Bile Aşağısı Ve Ayrıca Geforce Now’a Para Vermem Ayrıca Ücretsiz Sürümünü Denedim 500 Kişinin Aşağısı Görülmüyor

Görkem Say

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
24,982
Ne Alınmaz Kardeşim Nintendo’yu Mu Diyorsun?

Bir Sorum Daha Olacak Şu Linkten Alayım Mı? Güvenli Midir Diğer Linklere Göre Baya Düşük Fiyatlı Kuşkulandırdı Beni :) Link=Microsoft Xbox Series S Oyun Konsolu Fiyatı ve Özellikleri - GittiGidiyor
Bu ithalatçı garantili. Resmi Microsoft garantisi yok yani. Üründen yana sıkıntı olmaz orijinal ürün ama sonra garantili bir problem olursa sıkıntı yaşabilirsin. GamePass ayda 30 TL. 200'den fazla oyun var kütüphanede. Oyun parası problem değil yani Xbox ile.

Ecel121

Asistan
Reaksiyon puanı
106
Bu ithalatçı garantili. Resmi Microsoft garantisi yok yani. Üründen yana sıkıntı olmaz orijinal ürün ama sonra garantili bir problem olursa sıkıntı yaşabilirsin. GamePass ayda 30 TL. 200'den fazla oyun var kütüphanede. Oyun parası problem değil yani Xbox ile.
Tamamdır Reis Ama Türkiye Garantili Çok Pahalı Be Mecburen Bunu Alırım :)

Görkem Say

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
24,982
Tamamdır Reis Ama Türkiye Garantili Çok Pahalı Be Mecburen Bunu Alırım :)
İthalatçı alacaksan buna bak daha ucuz gerçi tek stok kalmış.

Ecel121

Asistan
Reaksiyon puanı
106
İthalatçı alacaksan buna bak daha ucuz gerçi tek stok kalmış.

Korkuyom Ya Tek Stok Ya Belki Gelmez bir Kere Tek Stok Almıştım Gelmemişti :(

Ecel121

Asistan
Reaksiyon puanı
106
Senin gibi tek stokta kalan ürünü alanlar. O yüzden gelmemiştir
Öyle Dir Heralde Ama Onu Alamm Ya Şu Benim Attığım Link Daha Cazip Geliyo

?Alamadım Be Onun Parasını Babamlar Kardeşime Mi 9T Aldılar yine yüzüm gülmedi bir sigara yakarım buna

Son düzenleme:

Tebaa

Asistan
Reaksiyon puanı
19
İnternet Türkiye Standartlarının Bile Aşağısı Ve Ayrıca Geforce Now’a Para Vermem Ayrıca Ücretsiz Sürümünü Denedim 500 Kişinin Aşağısı Görülmüyor
İnternetini bilemem de abone olursan sıra mevzusu diye bir şey yok veya çok çok nasir. O da 3-5 dk beklemek yani.

Ecel121

Asistan
Reaksiyon puanı
106
İnternetini bilemem de abone olursan sıra mevzusu diye bir şey yok veya çok çok nasir. O da 3-5 dk beklemek yani.
Ne 3-5’i Bende 30 dakika oda en az o kadar bekleyecek vaktim yok :/

Ceon

Asistan
Reaksiyon puanı
325
Switch ve Ps 1 oyun 600-1000 tl arasında ve sen 150 tane oyun için ayda 75 tlye fazla mı diyorsun ?
Hahaha buna çok güldüm ya. Bu arada dediğine katılıyorum. Nintendo alıp Nintendo'nun bir oyununa o paraları bayılabilecek bir kişi 75 TL'ye pahalı diyor.