Nickinizin hikayesi nedir?

Bu konuyu okuyanlar

Usain

Müdavim
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
15,012

554950

Müdavim
Reaksiyon puanı
5,905
eski nicki kafam ciciyken yapmışım neden yaptığımı bilmiyorum :D şimdikini bilmeyen de ne bilym :D
Mesaj otomatik birleştirildi:

@Türkçesever o kadar da tuhaf değil bence.

Dora

Müdavim
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
9,728
Belki 14 yıl önce Metin 2'de yeni hesap açtım isim sallama olsun ve ilgi çeksin diye ÆSirßorambaÆ koymuştum. Zamanla ÆSir demeye başladılar. Anlamını merak ettim; Iskandinav tanrılarıyla bağlantılı gerçek bir anlamı olduğunu görünce her yerde başladım kullanmaya.

Türkçesever

Profesör
Reaksiyon puanı
2,969
Hüseyin alınmıştır muhtemelen. Bir de monoton olmaktansa böyle farklı olsun istedim. Usain Bolt'ta o sıralar sporu bırakıyordu sanırım gündemdeydi. Hatta ilk nickim usain32. :)
Merak ettiklerim: @Administraktör @syfsn @ÆSir @spybot @ConfickerBelasi @Utkuversus 'un versusu nereden geldi? @colite @rise @by efsane @|SeYYaH| @Death Mark @AmbaSSadoR @Halktan Biri @GatsuX @kilicbaligi @lgsever ? @Türkçesever
Eski kullanıcı adımın kötü olduğunu düşünüyordum. Değiştirme kararı almıştım ve değiştirilmesini sağlamıştım. Evet, şimdi de memnun değilim ancak eskisine göre daha iyi olduğunu düşünüyorum.

Brkmn

Asistan
Reaksiyon puanı
67
Nickim anlamsızca Shakespeare isminin biraz karıştırılmış ve sonuna adımın ilk üç harfini ekleyerek bulmuştum. Gerekli kriterleri tamamlayınca ismimi değiştereceğim düşününce çok saçma geliyor çünkü :D

Reaksiyon puanı
5,172
Hüseyin alınmıştır muhtemelen. Bir de monoton olmaktansa böyle farklı olsun istedim. Usain Bolt'ta o sıralar sporu bırakıyordu sanırım gündemdeydi. Hatta ilk nickim usain32. :)
Merak ettiklerim: @Administraktör @syfsn @ÆSir @spybot @ConfickerBelasi @Utkuversus 'un versusu nereden geldi? @colite @rise @by efsane @|SeYYaH| @Death Mark @AmbaSSadoR @Halktan Biri @GatsuX @kilicbaligi @lgsever ? @Türkçesever
Aslında ilk başta kendi adımın sessiz harfleriyle bir nick türetecektim ancak farklı bir nick bulma arzusu ile vazgeçtim. Tabi yaratıcı bir nick bulamayımcada o an ilk gördüğüm birinin adını ve soyadını kısaltıp nick yaptım. Ortaya syfsn çıktı. Beklediğim kadar büyük bir farklılık olmadı ancak benim için büyük bir adımdı. İlk defa farklı bir nick kullanmıştım. Daha sonra bu nick i ilkel, sıradan, kullanışsız ve saçma bulmaya başladım. Daha oturaklı bir nick e ihtiyacım vardı. Uzun bir arayıştan sonra administraktörü buldum. İstediğim kadar oturaklı olmadı ancak şüphesiz forumun en yaratıcı nick i oldu.

WellTime54

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,000
Yıllar önce klansavaşları adında bir oyun oynuyordum orada tanıştığım çok sevdiğim izmirli bir ağabeyimin nicki idi Weltime.Ogün bugündür kullanırım.

Türkçesever

Profesör
Reaksiyon puanı
2,969
eskisi de fena değil di :)
Şimdi merak ettim işte. :)
O günler bence karanlık günlerdi. Forumda dolaşırken "Bu kullanıcı adıyla forumda dolaşıyorum ancak birisi 'Bu ne biçim bir kullanıcı adı? Böyle bir kullanıcı adını görmeseydim bence daha iyi olurdu. Buraya keşke üye olmasaydım.' diye düşünüyor olabilir. Bu foruma üye olurken keşke olumsuz bir durumla karşılaşsaydım ve daha sonra daha iyi bir kullanıcı adıyla üye olsaydım." diye düşünüyordum. Neyse ki o karanlık günlerin geçtiğini düşünüyorum. ☀

Mxns

Asistan
Reaksiyon puanı
91
İlk multimedya komut seti MMX celeron pentium zamanları dvd oynatmayı sağlardı. Biraz ondan biraz benden bişiyler işte.

Usain

Müdavim
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
15,012
O günler bence karanlık günlerdi. Forumda dolaşırken "Bu kullanıcı adıyla forumda dolaşıyorum ancak birisi 'Bu ne biçim bir kullanıcı adı? Böyle bir kullanıcı adını görmeseydim bence daha iyi olurdu. Buraya keşke üye olmasaydım.' diye düşünüyor olabilir. Bu foruma üye olurken keşke olumsuz bir durumla karşılaşsaydım ve daha sonra daha iyi bir kullanıcı adıyla üye olsaydım." diye düşünüyordum. Neyse ki o karanlık günlerin geçtiğini düşünüyorum. ☀
Olur öyle şeyler be KALEMLİK100 :D

Usain

Müdavim
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
15,012
Hayır. :)
Eski mesajlara gittim. Alıntılardakiler duruyor.
Screenshot_20190724-000638_Samsung Internet.jpg