Nickinizin hikayesi nedir?

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar Konu (Kayıtlı: 0, Misafir: 1)

Usain

Your fight is over
Yönetici
Moderatör

Dora

ÆSir
Yönetici
Super Moderator
Belki 14 yıl önce Metin 2'de yeni hesap açtım isim sallama olsun ve ilgi çeksin diye ÆSirßorambaÆ koymuştum. Zamanla ÆSir demeye başladılar. Anlamını merak ettim; Iskandinav tanrılarıyla bağlantılı gerçek bir anlamı olduğunu görünce her yerde başladım kullanmaya.

Türkçesever

Profesör
Hüseyin alınmıştır muhtemelen. Bir de monoton olmaktansa böyle farklı olsun istedim. Usain Bolt'ta o sıralar sporu bırakıyordu sanırım gündemdeydi. Hatta ilk nickim usain32. :)
Merak ettiklerim: @Administraktör @syfsn @ÆSir @spybot @ConfickerBelasi @Utkuversus 'un versusu nereden geldi? @colite @rise @by efsane @|SeYYaH| @Death Mark @AmbaSSadoR @Halktan Biri @GatsuX @kilicbaligi @lgsever ? @Türkçesever
Eski kullanıcı adımın kötü olduğunu düşünüyordum. Değiştirme kararı almıştım ve değiştirilmesini sağlamıştım. Evet, şimdi de memnun değilim ancak eskisine göre daha iyi olduğunu düşünüyorum.

Brkmn

Asistan
Nickim anlamsızca Shakespeare isminin biraz karıştırılmış ve sonuna adımın ilk üç harfini ekleyerek bulmuştum. Gerekli kriterleri tamamlayınca ismimi değiştereceğim düşününce çok saçma geliyor çünkü :D

Son mesajlar