NFS: Hot Pursuit hakkında

Bu konuyu okuyanlar

Fatix92

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Birkaç saat önce NFS:Hot Pursuit'i indirdim(illegal yollardan).
Oyunu gayet başarılı buldum. Ancak dikkat ettim; laptopun entegre kamerasının ışığı yanıyordu oyun oynarken. Bir problem olur mu? Çünkü oyun ayarlarında webcam ayarları da var.

Biraz sonra SWAT ekipleri kapılardan camlardan içeri dalmasınlar? :w00t:

kowalskii

Müdavim
Reaksiyon puanı
24
yok artık :D dur bende indiriyorum sabah senin dediğin olaya dikkat edecem :)

hüseyin123

Müdavim
Reaksiyon puanı
13
ben fazla beğenmedim oyunu. sürüşte hiçbir teknik yok. sadece gaza bas git olmuş. virajlarda bi elfrenine bas drift yaparmışçasına kayıyo. olmamış kontroller. grafikler de eksik. 2x vs AA resmen yok yani. en önemlisi motor sesini duyamıyorum bile. böyle saçmalık olmaz yaa. motor sesi çok önemli. ayarlardan da yükseltilmiyor.

topalsolucan

Müdavim
Reaksiyon puanı
555
millet beleşe indiregandi oyun oynuyor birde sitem ediyo, sanki 200 tl verip almış :D

Neutral

Müdavim
Reaksiyon puanı
179
millet beleşe indiregandi oyun oynuyor birde sitem ediyo, sanki 200 tl verip almış :D

Bir insan bu kadar mı haklı olur :D :D :D Fakat bir yandan da herkesin eleştirme hakkı vardır para vermese de indirme için o kadar beklediğinin ve kotasının boşa gittiğinin siniri vardır üzerlerinde çok gitmeyelim bence arkadaşlara :D

adrasa

Müdavim
Reaksiyon puanı
37
Bir insan bu kadar mı haklı olur :D :D :D Fakat bir yandan da herkesin eleştirme hakkı vardır para vermese de indirme için o kadar beklediğinin ve kotasının boşa gittiğinin siniri vardır üzerlerinde çok gitmeyelim bence arkadaşlara :D

4 gb kotası varsa zaten oyun parasını kota aşmadan dolayı ttnete verir :D

M.Şamil CAN

Müdavim
Reaksiyon puanı
105
Arkadaşlar yapmayın inceleme puanlarını buraya koydurtmayın şimdi :D Oyun arcade bir oyun nfs shiftteki gibi dönüş beklemezsin dimi ? Drift olayı filan çok güzel olmuş bence ben çok beğendim. Grafiklerde gayet güzel ama anti aliasing yok gibi birşey

Fatix92

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
samilcan arkadaşa aynen katılıyorum. Drift olayı süper. Yani fazla zor değil ancak kötü driftler yapmıyorsun. Fazla kastırmadan "Offf! Ne drift yaptım bee!" diyebiliyorsun ki bu oyuncuyu sıkmayan bir olay. Ayrıca (Dikkat Spoiler!) polis departmanının verdiği ve senin oyunun sonraki aşamalarında açabileceğin arabaları kullandırtması süper. Yani oyunun trailerinde izlediğimiz son model süper arabaları oyunun başlarında da göstertip "Bak biraz oyna bunları kullanacaksın." demesi bence çok güzel (en azından insanı sıkmıyor).

---------- Post added at 02:59 ---------- Previous post was at 02:41 ----------

Kota demişken:

2 aydır yeni oyun oynamamamın sonucu:
kotaj.jpg

kowalskii

Müdavim
Reaksiyon puanı
24
webcam ışığı yananlar için, ayarlara girin profil resmi seçeneğine girin sonra geri çıkın sönüyo (içi rahat etmeyenler için bi çözüm) :)

mendocino

Müdavim
Reaksiyon puanı
80
ayarlarda webcam off yapıncada yanıyomu ısık

kowalskii

Müdavim
Reaksiyon puanı
24
oyunu kurduktan sonra ilk soru ekranı var orada ekran kartı ekran çözünürlüğü ve webcam ayarları var oradan off yapmama rağmen hala açık. oyun içinde webcam ayarlarının seceneklerinde off yok :(

oguzhan432

Asistan
Reaksiyon puanı
4
Beyler oyun sizde takılma yapıyor mu ben oyundan çıkamıyorum bi türlü.Girdin mi çıkış yok.çıkış menüsündeki onaylama sorusuna yes diyorum öyle kalıyor pc.

Bir de cotrolslere giriorum gene takılıp kalıyor öbür soy 8-9 bölüm bitirdim bi sorun yok

kowalskii

Müdavim
Reaksiyon puanı
24
Beyler oyun sizde takılma yapıyor mu ben oyundan çıkamıyorum bi türlü.Girdin mi çıkış yok.çıkış menüsündeki onaylama sorusuna yes diyorum öyle kalıyor pc.

Bir de cotrolslere giriorum gene takılıp kalıyor öbür soy 8-9 bölüm bitirdim bi sorun yok

bende öyle bir sorun yok. bilgisayarının özelikleri yeterli olduğunu varsayarak crack dosyasından ya da directX dosyasında sorun var sanırım.