Netten para nasıl kazanılır?

by efsane

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
2,135
Selam Arkadaşlar ben özel bir nedenden dolayı 7/24 netteyim nerdeyse ben netten para kazanmak istiyorum reklam izle mail oku tarzında olmazsa mesela biri bana görev versin desin ki 10 tane word dosyası hazırla veya daha değişik birşey yardımcı olursanız sevinirim:helpsmilie:

honline

Profesör
Reaksiyon puanı
296
evet çok iyi olur bende 7/24 netteyim :)

AYT@C

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Kur Wordpress Blog. Yaz özgün kendine ait birşeyler.. Yakala hiti koy reklamı al parayı =))

ama sabır işi bu :)

Tek dileğim google seni sevsin =))

honline

Profesör
Reaksiyon puanı
296
kazancı hite bağlı olmayan emeğe bağlı olan bişey olsun

volkanos

Profesör
Reaksiyon puanı
138
fikirleriniz için teşekkürler.

AYT@C

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar Türk halkı artık kanmıyor reklam oyunlarına :) Güzel bir icerik yaparsanız adam siteden yararlanırsa hayrına tıklıyor Reklamlara ..

Zaten göz aldatmaca reklamlara Google Göz açtırmıyor hile yapmaya kalkmayın :) Kendi reklamınıza tıklayın ben tıkladım banlandım :D

Hit olayı ise apayri bir şey günlük 1000 kişinin girdiği bi site düşünelim içerik sağlam ise günlük 4-5 $ dolar civarı kazanabilirsin. Ama 5000 kişinin girdiği bi site düşünelim iceriğin çöp ise 1 $ dolar kazanırsan kar :)

Ayrıca son günlerde google Adsense cok az veriyore yetkililere duyurulur D: dağıtmaın şu bedava Adwords kuponlardan D: zaten surad 3-4 tık alıyoruz :)

Son Olarak I Love You Google

Anladın sen onu google :p

spybot

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
629
Netten kim para kazanmış ki bugüne kadar..:)

by efsane

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
2,135
yok mu spybot ümidimi kırma benim:(

AYT@C

Doçent
Reaksiyon puanı
0
web Master Forumları var :) Oralara takılarak iş yapabilirsiniz :) işinizi güzel yaparsanız para kazanabilirsiniz :)

http://ww.r10.net mesala burası :) ama davetiye lazım =))

volkanos

Profesör
Reaksiyon puanı
138
kapsamlı araştıema yapmak lazım.

EzeLL

Asistan
Reaksiyon puanı
2
web Master Forumları var :) Oralara takılarak iş yapabilirsiniz :) işinizi güzel yaparsanız para kazanabilirsiniz :)

http://ww.r10.net mesala burası :) ama davetiye lazım =))

ewet arkadaşın dedigine katılıyorum iş bulursun kesinlikle herkese açık forum zaten siteye girip konuara fln bakabilirisn ilan panosu diye bölüm var orda iş bulurusn :)

enigma340

Asistan
Reaksiyon puanı
7
Bişi sorCam bu Sü**r Te***F diye bi oLay varya oNdan gerçekten para kazanıLıyomu ? Yani kazanan ve nakit para aLan var Mı ?

REDFOKS

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
201
son donemde benim dikkatimi çeken bi olay var nekadar yapıla bilir tartışılır ama durum şu malum bütün fotografçılar pohtoshop kullanıyor.Ticari surumun lısası da bi dünya para oldugundan studyoların bu programı kullanmıyorlar..resimler çekiliyor ınet aracılıgı başka bir ortamda istenilen duzeltmeler yapılıp geri baskıya gonderılıyor.. pc başında cok zamanı olan ve pohtoshop kullananlar.Biraz araştırsın belki cok para kazandırmaz ama denemeğe değer die düşünüyorum..

yesil116

Doçent
Reaksiyon puanı
13
neten para kazanmanın en iyi yolu yeni yapılmış sitelere içerik girmek:thumbup: 100 içerik 5 tl ile 10 tl arasında değişiyor.garanti para...

kaberdey

Profesör
Reaksiyon puanı
87
neten para kazanmanın en iyi yolu yeni yapılmış sitelere içerik girmek:thumbup: 100 içerik 5 tl ile 10 tl arasında değişiyor.garanti para...

Evet buna benzer bir çok iş var
forumlara bloglara içerik ekliyorsunuz para alıyorsunuz
kopyala/yapıştır yapınca ucuz
özgün içerik daha pahalıdır.

by efsane

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
2,135
Evet buna benzer bir çok iş var
forumlara bloglara içerik ekliyorsunuz para alıyorsunuz
kopyala/yapıştır yapınca ucuz
özgün içerik daha pahalıdır.

çok güzel söylüyorsunuz benimde istediğim o ama bana link lazım :helpsmilie::rolleyes:

Buraktuna

Asistan
Reaksiyon puanı
8
pilli.com

pillinetwork, bağımsız bir web siteleri topluluğudur. İçeriğini üyeleri oluşturur ve reklam gelirlerinden pay alırlar.

Düzgün bir Türkçe ve samimiyet ile yazan herkesi aramıza kabul ediyoruz. Yazınızın elde ettiği gelirin %70’i daima sizin oluyor ve arama motorları sayesinde yazınız yıllar boyu kazandırmaya devam ediyor. Bol bol okumak istiyorum diyorsanız; bağımsız, samimi ve sizin gibi insanlar tarafından yazılmış içeriğe kavuşuyorsunuz. Sizinle aynı ilgi alanlarına sahip insanların fikirlerini görebiliyor, siz de fikirlerinizi ekleyebiliyorsunuz.

honline

Profesör
Reaksiyon puanı
296
nette para kazanmak maden bulmaktan zormuş :)