Netflix vs Blutv vs Puhutv vs Prime video

Bu konuyu okuyanlar

Reaksiyon puanı
77
Yeni TV aldık 4k50" android bir televizyon fakat şuan ytb dışında bir işlevi yok bize tivibu fln işte Yukardaki uygulamalar var bizde fakat hangisini alsam bilmiyorum prime video bana daha iyi geldi 8 tl mi ne fiyatı da var ama dizi bakımından iyi değil Netflix de fiyatı biraz abartı 4 k almaya kalksam 40 tl diyor e şimdi dizi bakımından film kalitesi fln bakımından Netflix en iyisi ama fiyatı bence uçuk digerlerine göre bilemedim valla ne diyecegimi yukardakilerden sizce hangisi daha iyidir ben daha çok filme önem veriyorum dizici bir aile değiliz ama hani başlarız muhtemelen babam sürekli dışarda annemle bir diziye basliyabilirim onuda düşünmem gerek bütçe fazla abartılı olmadıkça hangisi sizce daha iyi?

ozciceky

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,743
prime tv 8 TL değil de 8 usd olmasın ?

AlperShal

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,554
Hocam Prime Video'da çok kaliteli içerikler var ama özel olarak o alana ilginiz yoksa izlemekten hoşlanmıyorsunuz. Netflix içerikleri daha herkesin izleyebileceği şeyler. (İlgi alanı olarak) Ben Netflix Premium alıp arkadaşlarınızla ortak hesap yapmanızı öneririm.

TheLastWarrior

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,044
İçerik olarak nexflix kalite olarak amzon prime

Amazon prime ülkemize yeni girdi içerikler artacaktır bence

Fakehero

366. Gün
Emektar
Reaksiyon puanı
5,394
Öğrenciyseniz öğrenci paketi vs alabilirsiniz, kesinlikle netflix almanınızı öneririm.
Netflixte öğrenci paketi yok.
prime tv 8 TL değil de 8 usd olmasın ?
Amazon Prime 7,90 TL ve fiyat böyle kalacak
Amazon’un Prime’dan sorumlu Başkan Yardımcısı Jamil Ghani, Türkiye'deki Amazon Prime fiyatının kalıcı olduğunu açıkladı. Amazon Prime aylık 7,90 TL olarak ücretlendiriliyor.
netflixte öğrenci paketi bulunmuyor galiba dün ben baktım bulamadım
Netflixte öğrenci paketi yok. Blu TV,puhu,TV+,Tivibu bunlarda da yok. Spotify ve Youtube Premium için öğrenci paketi var.

• Beğen
Reactions: STB
Reaksiyon puanı
77
amazona babam onay verdi onu düşünüyoruz ama şimdi bahsettiğiniz ilgi alanı olayı nedir?
Mesaj otomatik birleştirildi:

alıntıyı silemedim telefonda alışık değilim foruma

blu Tv nasıl peki kullanan beğenen var mıdır?

AlperShal

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,554
@GerekliKullanıcı
Hocam Prime Video'da daha çok belgeseller, eski ve kaliteli diziler ve kaliteli filmler bulunuyor. Netflix'de ise şu an popüler olan tarz film/dizilerden tonlarca bulunuyor o yüzden Netflix'de sıkılmayacağınız içerik bulmanız kolay ancak Amazon Prime'ın o kadar geniş bir film/dizi yelpazesi bulunmyor. (Belki Türkiye'ye yeni açıldıklarından dolayı çok içerik yoktur ama yine de yeni olması yelpazesinin küçük olduğunu değiştirmiyor.) Ben Netflix öneririm.

xdal

Asistan
Reaksiyon puanı
78
popüler kültürcüysen netflix
ama popüler kültürdeki birbirini tekrar eden içeriklerden sıkılıp farklı bişeyler olsun ve uygun olsun diyorsan prime video
netflix çok pahalı kalıyor primenin yanında

Yıldırım E.

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,681
Papara ile netflixte 10 tlye indirimli alabilirsiniz her ay. Spotify vs.de var bir bakın ben netflix kullanıyorum memnunum.

Fakehero

366. Gün
Emektar
Reaksiyon puanı
5,394
Papara gibi Tosla da da %60 indirim var ama bu kartlarda her ay para olmalı ve geri iade edilen paralar hesaba geliyor yine.

Son düzenleme:

Constantin87

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,930
Yeni TV aldık 4k50" android bir televizyon fakat şuan ytb dışında bir işlevi yok bize tivibu fln işte Yukardaki uygulamalar var bizde fakat hangisini alsam bilmiyorum prime video bana daha iyi geldi 8 tl mi ne fiyatı da var ama dizi bakımından iyi değil Netflix de fiyatı biraz abartı 4 k almaya kalksam 40 tl diyor e şimdi dizi bakımından film kalitesi fln bakımından Netflix en iyisi ama fiyatı bence uçuk digerlerine göre bilemedim valla ne diyecegimi yukardakilerden sizce hangisi daha iyidir ben daha çok filme önem veriyorum dizici bir aile değiliz ama hani başlarız muhtemelen babam sürekli dışarda annemle bir diziye basliyabilirim onuda düşünmem gerek bütçe fazla abartılı olmadıkça hangisi sizce daha iyi?
Netflix tabi ki gerçi ben prime videoyuda kullanıyorum ucuz diye. Prime içerikleri şuan için ülkemizde kısıtlı kalıyor pek fazla yok, netflix çok daha geniş arşivi var buna göre çöp içeriği de fazla tabi. 4 arkadaş toplanın en üst paketi alın öyle daya uyguna gelir. Tv uygun ama bağlantı hızın ne 4k içerik alabilecek misin?

Netflix tabi ki gerçi ben prime videoyuda kullanıyorum ucuz diye. Prime içerikleri şuan için ülkemizde kısıtlı kalıyor pek fazla yok, netflix çok daha geniş arşivi var buna göre çöp içeriği de fazla tabi. 4 arkadaş toplanın en üst paketi alın öyle daya uyguna gelir. Tv uygun ama bağlantı hızın ne 4k içerik alabilecek misin?
Bu arada arayüz olarak netflix fersah fersah ileride

EFI Shell

shellx64.efi
Super Moderator
Reaksiyon puanı
18,926
Netflix kesinlikle.

Reaksiyon puanı
77
netflix tamam da papara 2020 de bitiyor etkinliği öyle okudum Netflix alsam inidirm icin ilk ay ücretsiz desek 2. ay sadece yarı fiyatından sonra yine aynı oducem 1 ay için paparayla uğraşmaya değmez

Bu arada arayüz olarak netflix fersah fersah ileride
arkadaşım yok işte ortaklaşabilceğim 4 cihazda fazla gelir hd yeter bana aslında

SelinK.

Öğrenci
Reaksiyon puanı
21
Şuan netflix ama bence bir kaç sene sonra Amazon prime'in netflixi geçeceğini düşünüyorum.

rover_xp

Profesör
Reaksiyon puanı
2,230
prime tv bence daha iyi ve yakında netflix i geçer.çok fazla avantajı var.

Hidro Dinamik

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,560
Tabiki Netflix.
Prime geçecek diye dusunuyorsanda netflixi gectiginde alirsin. Tabi fiyatlari oda zamanla artiracaktir.
Kalite tesaduf degildir. Elbet karsiligi olacak

barislakers

Asistan
Reaksiyon puanı
79
Prime ucuz bende var ama dizi içeriği çok az. Netflixte dizi sayısı çok daha fazla amazondan. Netflix öneririm ben.

ikakbay

Asistan
Reaksiyon puanı
65
netflix 4 k aboneliği, çünkü 4 k televizyonda gerçekten farkediyor.
ayrıca istediğin zaman bırakabiliyorsun, hepsini ay ay dene en beğendiğini kullanırsın.