Netflix vs Blutv vs Puhutv vs Prime video

Yeni TV aldık 4k50" android bir televizyon fakat şuan ytb dışında bir işlevi yok bize tivibu fln işte Yukardaki uygulamalar var bizde fakat hangisini alsam bilmiyorum prime video bana daha iyi geldi 8 tl mi ne fiyatı da var ama dizi bakımından iyi değil Netflix de fiyatı biraz abartı 4 k almaya kalksam 40 tl diyor e şimdi dizi bakımından film kalitesi fln bakımından Netflix en iyisi ama fiyatı bence uçuk digerlerine göre bilemedim valla ne diyecegimi yukardakilerden sizce hangisi daha iyidir ben daha çok filme önem veriyorum dizici bir aile değiliz ama hani başlarız muhtemelen babam sürekli dışarda annemle bir diziye basliyabilirim onuda düşünmem gerek bütçe fazla abartılı olmadıkça hangisi sizce daha iyi?

Alper S

Profesör
Hocam Prime Video'da çok kaliteli içerikler var ama özel olarak o alana ilginiz yoksa izlemekten hoşlanmıyorsunuz. Netflix içerikleri daha herkesin izleyebileceği şeyler. (İlgi alanı olarak) Ben Netflix Premium alıp arkadaşlarınızla ortak hesap yapmanızı öneririm.

Fakehero

Profesör
Öğrenciyseniz öğrenci paketi vs alabilirsiniz, kesinlikle netflix almanınızı öneririm.
Netflixte öğrenci paketi yok.
prime tv 8 TL değil de 8 usd olmasın ?
Amazon Prime 7,90 TL ve fiyat böyle kalacak
Amazon’un Prime’dan sorumlu Başkan Yardımcısı Jamil Ghani, Türkiye'deki Amazon Prime fiyatının kalıcı olduğunu açıkladı. Amazon Prime aylık 7,90 TL olarak ücretlendiriliyor.
netflixte öğrenci paketi bulunmuyor galiba dün ben baktım bulamadım
Netflixte öğrenci paketi yok. Blu TV,puhu,TV+,Tivibu bunlarda da yok. Spotify ve Youtube Premium için öğrenci paketi var.

• Beğen
Reactions: STB

Alper S

Profesör
@GerekliKullanıcı
Hocam Prime Video'da daha çok belgeseller, eski ve kaliteli diziler ve kaliteli filmler bulunuyor. Netflix'de ise şu an popüler olan tarz film/dizilerden tonlarca bulunuyor o yüzden Netflix'de sıkılmayacağınız içerik bulmanız kolay ancak Amazon Prime'ın o kadar geniş bir film/dizi yelpazesi bulunmyor. (Belki Türkiye'ye yeni açıldıklarından dolayı çok içerik yoktur ama yine de yeni olması yelpazesinin küçük olduğunu değiştirmiyor.) Ben Netflix öneririm.

xdal

Öğrenci
popüler kültürcüysen netflix
ama popüler kültürdeki birbirini tekrar eden içeriklerden sıkılıp farklı bişeyler olsun ve uygun olsun diyorsan prime video
netflix çok pahalı kalıyor primenin yanında

Spider-Sense

Profesör
Cezalı
Papara ile netflixte 10 tlye indirimli alabilirsiniz her ay. Spotify vs.de var bir bakın ben netflix kullanıyorum memnunum.

Fakehero

Profesör
Papara gibi Tosla da da %60 indirim var ama bu kartlarda her ay para olmalı ve geri iade edilen paralar hesaba geliyor yine.

Son düzenleme:

Constantin87

Profesör
Yeni TV aldık 4k50" android bir televizyon fakat şuan ytb dışında bir işlevi yok bize tivibu fln işte Yukardaki uygulamalar var bizde fakat hangisini alsam bilmiyorum prime video bana daha iyi geldi 8 tl mi ne fiyatı da var ama dizi bakımından iyi değil Netflix de fiyatı biraz abartı 4 k almaya kalksam 40 tl diyor e şimdi dizi bakımından film kalitesi fln bakımından Netflix en iyisi ama fiyatı bence uçuk digerlerine göre bilemedim valla ne diyecegimi yukardakilerden sizce hangisi daha iyidir ben daha çok filme önem veriyorum dizici bir aile değiliz ama hani başlarız muhtemelen babam sürekli dışarda annemle bir diziye basliyabilirim onuda düşünmem gerek bütçe fazla abartılı olmadıkça hangisi sizce daha iyi?
Netflix tabi ki gerçi ben prime videoyuda kullanıyorum ucuz diye. Prime içerikleri şuan için ülkemizde kısıtlı kalıyor pek fazla yok, netflix çok daha geniş arşivi var buna göre çöp içeriği de fazla tabi. 4 arkadaş toplanın en üst paketi alın öyle daya uyguna gelir. Tv uygun ama bağlantı hızın ne 4k içerik alabilecek misin?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Netflix tabi ki gerçi ben prime videoyuda kullanıyorum ucuz diye. Prime içerikleri şuan için ülkemizde kısıtlı kalıyor pek fazla yok, netflix çok daha geniş arşivi var buna göre çöp içeriği de fazla tabi. 4 arkadaş toplanın en üst paketi alın öyle daya uyguna gelir. Tv uygun ama bağlantı hızın ne 4k içerik alabilecek misin?
Bu arada arayüz olarak netflix fersah fersah ileride