Nefret Ettiğim Site ...

Bu konuyu okuyanlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Reaksiyon puanı
85
Öncelikle shiftdelete sakinleri sizi çok seviyorum ve bu forum sitesini kullanmaya devam edeceğim artık, çünkü nefret ettiğim site olan technopat.net (umarım bunu yazmamda bir sakınca yoktur, zaten kendi düşüncemiz bu) technopat'ın genellikle sosyal kısmıyla ilgileniyordum ama bir şeyler ters gittikten sonra nefret edip ayrıldım sebebini açıklayacağım, öncelikle technopat sosyal de insanların %90 i technopat ı savunuyor (bilimsel bir araştırma değil kendi düşüncemdir bu değer) ve onların istemedikleri türden konular açtığımda ben, moralimi bozdular üstelik bunu birde çok defa yaşadım ve beni haksız gördüler elbette beni savunan kitleyi de sezdim, neyse. Technopat'ı eleştirmek için bir konu açmışdım ve bu gayet normal bir şey, düşünce özgürlüğü diye bir şey var sonuçta, ayrıca linç yemeyi göze alarak bu konuyu açmışdım, sonuçta adamların kendi sitesinde yapıyorum bunu, tabii ki adamların çiçekle gelecek hali yok ama nezaketli davranıp düşünceme saygı duyabilirlerdi haksız mıyım?

''Wolfred1ght''

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,290
Öncelikle shiftdelete sakinleri sizi çok seviyorum ve bu forum sitesini kullanmaya devam edeceğim artık, çünkü nefret ettiğim site olan technopat.net (umarım bunu yazmamda bir sakınca yoktur, zaten kendi düşüncemiz bu) technopat'ın genellikle sosyal kısmıyla ilgileniyordum ama bir şeyler ters gittikten sonra nefret edip ayrıldım sebebini açıklayacağım, öncelikle technopat sosyal de insanların %90 i technopat ı savunuyor (bilimsel bir araştırma değil kendi düşüncemdir bu değer) ve onların istemedikleri türden konular açtığımda ben, moralimi bozdular üstelik bunu birde çok defa yaşadım ve beni haksız gördüler elbette beni savunan kitleyi de sezdim, neyse. Technopat'ı eleştirmek için bir konu açmışdım ve bu gayet normal bir şey, düşünce özgürlüğü diye bir şey var sonuçta, ayrıca linç yemeyi göze alarak bu konuyu açmışdım, sonuçta adamların kendi sitesinde yapıyorum bunu, tabii ki adamların çiçekle gelecek hali yok ama nezaketli davranıp düşünceme saygı duyabilirlerdi haksız mıyım?
Açıkçası ne yazdınız?
Çünkü En ufak bir imla ve noktalama hatasında insanlara müebbet ban veren bir sitede onu eleştirmek bir diktatörün altında olup ona karşı çıkmaya benzer :)

Reaksiyon puanı
85

Bu forum sitesinde benim gibi aynı fikir düşünceleri beni mutlu ediyor, technopat da inanın durum böyle değil direktmen savunmacılık var öyle düşünüyorum, ben şahsen kendi sitem bile olsa düzgünce okur saygı duyarım yazısına. Orda bana bunlar dendi ''gidersen git sen önemli misin?
Umrumuzda değilsin'' Ciddi söylüyorum. Bu nasıl yorumdur? Bir insanın canını sıkmaz mı? Bu durum.
Yeni gelen birisi bile olsa yemin ederim ki asla sen önemsizsin demezdim ona, üstelik sen oranın bir kayıtlı üyesisin yani sen orayı temsil ediyorsun, neyse, bu arada gerçekten böyle önemsiz, değersiz gördüğüm insanların yorumlarını önemsemem normalde ama bu biraz beni sinirlendirdi.

''Wolfred1ght''

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,290
Bu forum sitesinde benim gibi aynı fikir düşünceleri beni mutlu ediyor, technopat da inanın durum böyle değil direktmen savunmacılık var öyle düşünüyorum, ben şahsen kendi sitem bile olsa düzgünce okur saygı duyarım yazısına. Orda bana bunlar dendi ''gidersen git sen önemli misin?
Umrumuzda değilsin'' Ciddi söylüyorum. Bu nasıl yorumdur? Bir insanın canını sıkmaz mı? Bu durum.
Çoğu insan kendisini bir yere ait hissederse içgüdüsel olarak orayı kendi evi, yuvası görür.Toz kondurmaz.Bunun nedeni Evine,yuvasına zarar gelme korkusudur.Bazen öfkeyle bazen şakacı ve küçümser bir tavırla karşı tarafın kişisel fikrini bastırmaya çalışır.Eğer yanında aynı fikirde buluştukları paydaşları varsa karşı taraf linç yemesi kaçınılmazdır.
Bu gibi olayları kafana takmamalısın.Hele sanal ortamda herkes klavye delikanlısı olunca bunların mühim konular olmadığını anlarsın.Çünkü burada söyledikleri şeyleri gerçekte söyleyebilecek çok az babayiği bulunur.Sıkma güzel canını...

Reaksiyon puanı
85
Katılıyorum :)
Technopat sosyal benimde nefret ettiğim site. Bi bilgi veriyoruz diye ban yiyoruz, nokta koymuyoruz diye, başı büyük harf yazmadığımız için falan hep ceza yiyoruz. Ve benide haksız görmüşlerdi. O yüzden SDNyi görüp geldim ve technpattan daha iyi.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Sıkılır :/ Technopattakiler özellikle olyshower bıraktı gibi ama o tür kişiler deli etti beni.
Always SDN :)

Kesinlikle katılıyorum size.

Çay Perisi

Müdavim
Reaksiyon puanı
938
Dediğin gibi bazı kibirli kişiler var orada fakat her yerde var o kişilerden. Orada +1000 mesajım var bu arada, biraz biliyorum orayı.

Fakat herhalde linç yeme korkusundan orada bir şey yazarken 3-4 kere düşünüyorum. Burası rahat yine kontrol ediyorum mesajı fakat orası kadar çekinerek göndermiyorum. Ek olarak üzülerek söylüyorum ki orası en aktif teknoloji forumu.

Yazın 10k mesaj olup buraları coşturmayı düşünüyorum burada, şu an sınavlar var fazla bakamıyorum.

Son düzenleme:
Reaksiyon puanı
85
Çoğu insan kendisini bir yere ait hissederse içgüdüsel olarak orayı kendi evi, yuvası görür.Toz kondurmaz.Bunun nedeni Evine,yuvasına zarar gelme korkusudur.Bazen öfkeyle bazen şakacı ve küçümser bir tavırla karşı tarafın kişisel fikrini bastırmaya çalışır.Eğer yanında aynı fikirde buluştukları paydaşları varsa karşı taraf linç yemesi kaçınılmazdır.
Bu gibi olayları kafana takmamalısın.Hele sanal ortamda herkes klavye delikanlısı olunca bunların mühim konular olmadığını anlarsın.Çünkü burada söyledikleri şeyleri gerçekte söyleyebilecek çok az babayiği bulunur.Sıkma güzel canını...

Gerçekten mükemmel anlattınız, beni iyi hissettirdin çok teşekkürler. Söylediklerinize yine katılıyorum doğru bir yorum olmuş. Yorumlarınız.

''Wolfred1ght''

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,290
Dediğin gibi bazı kibirli kişiler var orada fakat her yerde var o kişilerden. Orada +1000 mesajım var bu arada.

Fakat herhalde linç yeme korkusundan orada bir şey yazarken 3-4 kere düşünüyorum. Burası rahat yine kontrol ediyorum mesajı fakat orası kadar çekinerek göndermiyorum. Ek olarak üzülerek söylüyorum ki orası en aktif teknoloji forumu.

Yazın 10k mesaj olmayı düşünüyorum burada, şu an sınavlar var fazla bakamıyorum.
Katı kurallar arasında yükselen her şey ne kadar güçlü olursa olsun elbet daha erken eskir.pas tutar.

Reaksiyon puanı
85
Dediğin gibi bazı kibirli kişiler var orada fakat her yerde var o kişilerden. Orada +1000 mesajım var bu arada.

Yazın 10k mesaj olmayı düşünüyorum burada, şu an sınavlar var fazla bakamıyorum.

Bence 10k olmayı düşünmek yerine buradan zevk alarak insanlara yardımcı olmayı düşünerek daha mutlu olabilirsiniz. Size kalmış tabii sadece öneriyorum. :)

Çay Perisi

Müdavim
Reaksiyon puanı
938
Katı kurallar arasında yükselen her şey ne kadar güçlü olursa olsun elbet daha erken eskir.pas tutar.
Üzgünüm ama 7-8 senedir böyle deniliyor fakat hâlâ bayağı aktif bir forum. Orada 20-25 tane üye var ama harbi üye gibi üye bunlar. O forumu bu 20-25 kişi taşıyor ve acayip aktif kişiler bunlar.

Çay Perisi

Müdavim
Reaksiyon puanı
938
Bence 10k olmayı düşünmek yerine buradan zevk alarak insanlara yardımcı olmayı düşünerek daha mutlu olabilirsiniz. Size kalmış tabii sadece öneriyorum. :)
Similasyon oyunu gibi görüyorum forum sitelerini, insanlara yardım ediyorum ve karşılığında mesaj alıyorum. Fakat mesaj kasmak 2. planda. Mesajlar ve beğeniler gösterilmese yine devam ederim insanlara yardım etmeye.

''Wolfred1ght''

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,290
Similasyon oyunu gibi görüyorum forum sitelerini, insanlara yardım ediyorum ve karşılığında mesaj alıyorum. Fakat mesaj kasmak 2. planda. Mesajlar ve beğeniler gösterilmese yine devam ederim insanlara yardım etmeye.
Adınız gibi haşmetlisiniz.:)
Neyse artık bence konuyu uzatmayalım.Kötülüğün kin ve nefretin yayıldığı bir Dünya'da Kötülükten yakınmak bence gereksiz.Önemli olan iyiliği Azaltmadan yaşatabilmek.
Herkes iyi Geceler.İyi Forumlar....

CraYen

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
1,005
xXxBabaProxXx siz misiniz? O arkadaş da linçlenmişti. Burada boş linç yemeniz zor sıkıntılı kişilere takılmazsanız sıkıntı çıkmaz.

MESs¹¹

Asistan
Reaksiyon puanı
131
Moron ordusu.

Son düzenleyen moderatör:

404 Error

Dekan
Reaksiyon puanı
12,510
İsmi lazım değil diktatörlüğü çok katı ve ağır kuralları olan bir yerdir. Aman her neyse o forumu şu forumu bırakın. Olan sorunlar orada kalsın. Bu forum ile ilgili değil hiç biri.

Reaksiyon puanı
85

Konu baya uzadı ama şunu da eklemek istiyorum, SDN de bir arkadaşımız yine bizim gibi Technopat da sorun yaşamış ve şunlar yazıyordu ''Yağ seğn nasığl Friğsby PSU alırsığn ! " dan tutun , " Frisbğy PSU alınğr mı ! Bilgisayarın patlayığnca görüğrsün andaval'' andaval yazıyor düşünebiliyor musunuz? Bilmeyenler için söyleyeyim ''aptal, ahmak'' demek.

Dertsizali

Profesör Dr Doçent Dertsizali :)
Reaksiyon puanı
2,177
Burda karalıyanlar yüzünden hic gitmedim.. bir dh birde burası iyi dh cok az giriyorum orda siteyi cozemedim yoksa oda guzel ama tavsiye değildir ? aynı ytd gibi diyimde banlanmayak?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Edit: La şakasına birşey yazdım SDN daha iyi ya!
Çevirgazı ha iyi taktik?

Dertsizali

Profesör Dr Doçent Dertsizali :)
Reaksiyon puanı
2,177
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...