Haber Need For Speed Online Mobile Geliyor!

Bu konuyu okuyanlar

TheLastWarrior

Profesör
Reaksiyon puanı
3,045
Tencentin alt sirketlerinden olan Timi Studios Çinde yayinladiği bir iş ilaninda yeni bir Need For Speed oyunu icin tasarimci aradiğini belirtmiş. Ayrica timi studiosun Need for Speed: Online Mobile haklarinida lisansladığı görülüyor.

2f64d68afa99976770894bffbab78f64b0f4be8a.jpeg

Görünüşe göre Tencent ve Ea yeni bir mobil nfs oyunu icin anlasmaya gitmis durumda. Oyunun AAA deneyimi en iyi sekilde verecek online açık dünya bir yaris oyunu gelistirilmekte olduğu gelen haberler arasinda. Oyun Unreal Engine 4 oyun motoruyla gelistirilecek.

need-for-speed-yeni-acik-dunya-mobil-oyun-1641402238.jpg

Sizce Mobilde Online Açık Dünya Yarış oyunu gereklimi Oynarmisiniz?

(Evo)lution

Dekan
Reaksiyon puanı
5,639
Tencentin alt sirketlerinden olan Timi Studios Çinde yayinladiği bir iş ilaninda yeni bir Need For Speed oyunu icin tasarimci aradiğini belirtmiş. Ayrica timi studiosun Need for Speed: Online Mobile haklarinida lisansladığı görülüyor.

Ekli dosyayı görüntüle 169242

Görünüşe göre Tencent ve Ea yeni bir mobil nfs oyunu icin anlasmaya gitmis durumda. Oyunun AAA deneyimi en iyi sekilde verecek online açık dünya bir yaris oyunu gelistirilmekte olduğu gelen haberler arasinda. Oyun Unreal Engine 4 oyun motoruyla gelistirilecek.

Ekli dosyayı görüntüle 169243

Açık dünya oyunu olursa çok iyi olur. Uzun zamandır böyle bir oyunun mobile gelmesini bekliyordum. Umarım brake to drift fizikleri ile gelmez oyun.

TheLastWarrior

Profesör
Reaksiyon puanı
3,045
Açık dünya oyunu olursa çok iyi olur. Uzun zamandır böyle bir oyunun mobile gelmesini bekliyordum. Umarım brake to drift fizikleri ile gelmez oyun.
İsin icinde tencent olunca biraz çekniyorum ama güzel olabilir bencede acik dünyanin nasil olacagi onemli insallah dandik bisey yapilmaz. Oyun ici etkilesimi nasil yapacaklar oda önemli bnce.

eilhanzy

Profesör
Reaksiyon puanı
7,714

Ekli dosyayı görüntüle 169242

Ekli dosyayı görüntüle 169243

Bir NFS hayranı olarak ve açık dünyayı mobil görmeyi istediğimden ötürü tabi ki de denerim.

TheLastWarrior

Profesör
Reaksiyon puanı
3,045
Şuan mobildeki Nfs Most Wanted bile bir cok yaris oyunundan güzel grafikleri gelistirip o dinamiklerde bi oyun gelse güzel olur

TheLastWarrior

Profesör
Reaksiyon puanı
3,045
Arkadaslar ilk oyun ici gameplay geldi çin tarafinda soylendigi gibi oyun acik dunya fena gözükmüyor

Son düzenleme:

_Zaur_

VİP üye
Reaksiyon puanı
23,094
NFS Asıl güzel yanı eski ve standart şehir arabalarını modifiye yapıp kapışmaktı.

Lambo felan hiç hatta hiç cezbetmiyor beni yarış oyunlarında.

NFS bana göre ölmüş ve mezarında dans ediyo.

TheLastWarrior

Profesör
Reaksiyon puanı
3,045
Videoyu henüz izlemedim ama açık dünya ise fena olacak.
Henuz tam Bilinmiyor ama haritasina bakildiginda acik dunya olduğu anlaşılıyor
Mesaj otomatik birleştirildi:

NFS Asıl güzel yanı eski ve standart şehir arabalarını modifiye yapıp kapışmaktı.

Lambo felan hiç hatta hiç cezbetmiyor beni yarış oyunlarında.

NFS bana göre ölmüş ve mezarında dans ediyo.
Mobilde dirilebilir yeniden