Haber Rainbow Six Siege Mobile Geliyor!

Bu konuyu okuyanlar

TheLastWarrior

Profesör
Reaksiyon puanı
3,045
2022 mobil oyun sektörünün zirve yılı olacak! Popular oyun sirketleri birer birer mobil platformlara dogru yelken acmis durumda. Call of duty: Warzone Mobile, Apex Legends Mobile, Battlefield Mobile, Need For Speed: Online Mobile, Valorant Mobile gibi buyuk oyunlari 2022 yılı içinde görecegiz.

FOnx_LWVsAYa9LN.jpeg

Görünüşe göre ubisoftta bu akima katilacakmis gibi. Bir süredir mobile gelecegi konusulan popular taktikal fps shooter oyunu Rainbow Six Siege nihayet mobile geliyor. Oyun Habercisi ve Sızintilari ünlü olan Tom Handerson'da haberi twiterdan duyurdu.

IMG_20220324_195752.jpg

6 Nisan'da Ubisoft bir fragman ile oyunu duyuracak. Oyun tencent ve ubisoft ortakliginda gelistirilecek. Oyunun 2023'de resmi olarak oynanabilecegi gelen haberler arasinda. Tencentin ubisoft ile bu son iş birligi olmayacak daha once duyurulan The Division Mobile ve Yeni bir Assasins Creed oyunuda mobile icin gelistirilme asamasinda!

Son düzenleme:

Phorkys

Asistan
Cezalı
Reaksiyon puanı
56
Mobil tutmaz gibi Pc de bile nerdeyse kemik kitle kaldı.

Phorkys

Asistan
Cezalı
Reaksiyon puanı
56
Nasil tutmaz hocam oyunun klonu olan area f2 bile yayindan kaldirilmasa oyuncu rekoru kiriyordu mobilde ubisoft telifledi
O da olabilir ama piyasada Pubg,COD gibi oyunlar varken tutması zor ilk başlarda oynansa bile bir süre sonra bırakılır diye düşünüyorum önümüzdeki günlere bakacağız.

TheLastWarrior

Profesör
Reaksiyon puanı
3,045
O da olabilir ama piyasada Pubg,COD gibi oyunlar varken tutması zor ilk başlarda oynansa bile bir süre sonra bırakılır diye düşünüyorum önümüzdeki günlere bakacağız.
Hocam piyasa büyük suan apex legends betasi bile deli gibi oynaniyor pubg ve cod eskidi artik ki kaldiki Activision Warzonu gelistiriyor mobile codm bitecek. Suan herkesin elinde bir telefon oldugu surece tutmayacak oyun yok ozellikle pc'den gelen oyunlarda. Mobildeki ciro pc'den ve konsoldan cok kazandiriyor.

Phorkys

Asistan
Cezalı
Reaksiyon puanı
56
Hocam piyasa büyük suan apex legends betasi bile deli gibi oynaniyor pubg ve cod eskidi artik ki kaldiki Activision Warzonu gelistiriyor mobile codm bitecek. Suan herkesin elinde bir telefon oldugu surece tutmayacak oyun yok ozellikle pc'den gelen oyunlarda.
Bilemiyorum hocam Pc versiyonuna bakaraktan yazdım umarım tutar Mobilde de deneyimlemek isterim.Keşke bir de arada türk oporötör gelse bir yapamadılar.

TheLastWarrior

Profesör
Reaksiyon puanı
3,045
Oyun Erken Duyuruldu! Alpha testleri başlıyor Resmi Fragmani!

Son düzenleme:
Reaksiyon puanı
3,027
Rainbow bence mobilde rahat oynanabilecek bir yapıda değil. Valorant Mobile'ın telefonlara çok iyi uyum sağlayacağını düşünüyorum ben.

TheLastWarrior

Profesör
Reaksiyon puanı
3,045
Rainbow bence mobilde rahat oynanabilecek bir yapıda değil. Valorant Mobile'ın telefonlara çok iyi uyum sağlayacağını düşünüyorum ben.
Hocam ayni tarzdalar aslinda ikisindede operator kombinasyonlari cok fazla bu oyunda fazlaca oynanir tahminimce

Reaksiyon puanı
3,027
Hocam ayni tarzdalar aslinda ikisindede operator kombinasyonlari cok fazla bu oyunda fazlaca oynanir tahminimce
Ben Rainbow'u PC'de 50 saat kadar oynadım sanırım, iğne deliğinden bile adam vuruyorlar o yüzden mobilde nasıl olur bilemiyorum. Gerçi konsolda bu oyun sevilerek oynanıyorsa mobilde de denge sağlanabilir gibi.

TheLastWarrior

Profesör
Reaksiyon puanı
3,045
Ben Rainbow'u PC'de 50 saat kadar oynadım sanırım, iğne deliğinden bile adam vuruyorlar o yüzden mobilde nasıl olur bilemiyorum. Gerçi konsolda bu oyun sevilerek oynanıyorsa mobilde de denge sağlanabilir gibi.
Pubg ve Apex kadar karmasik oyunlar mobilde cok oynaniyorsa daha sakin taktik stratejiyi önemseyen raibowda bi sekilde oynanir mobile suanda pc ve consol tarafindan gelen oyunlarin deli gibi kitlesi oluyor.

TheLastWarrior

Profesör
Reaksiyon puanı
3,045
Yeni Gameplay Oyun 3 Mayista Amerika Kıtasına Alpha Testlerine Başliyacak..