Need for speed hot pursuit soru?

Bu konuyu okuyanlar

melihfb

Asistan
Reaksiyon puanı
1
arkadaşlar oyunu oynuyorum ama oyun tamamen yarıştanmı ibaret anlamadım yarış yarış başka bişe yok serbest dolaşma var ama çok sıkıcı bunda eski undergraund 2 deki gibi sokak yarışçılarıyla kapışma falan yokmu. oyundaki levelim 8 9 falan bunun 50 ye gelmesi için napmam lazım yarışları bitirmem yeterlimi ?:cursing:

kowalskii

Profesör
Reaksiyon puanı
24
sokakta gezerken bir yarışçı bulamazsın. Çünkü bu oyunun mantığı undergraund gibi değil. Fark ettiysen 300 km hızla drift yapabiliyorsun. undergraund da yapamazsın :) bu oyun biraz daha farklı. Tekrar undergraund yükle.. :D

M.Şamil CAN

Dekan
Reaksiyon puanı
105
Arkedeş sen biraz geride kalmışsın :D Underground dan sonra mostwanted carbon prostreet undercover shift çıktı :D en sn çıkanda bu :D

EnverYigit

Profesör
Reaksiyon puanı
11
Evet sadece yarış yapıp bounty kazanıyorsun ve karşılığında araba ve ek özellikler kazanıyorsun bundan ibaret. Polis yarışıda var arabanda özellikler felanda var elektro şok vs gibi..

braveheart.fb

Profesör
Reaksiyon puanı
92
Peki arkadaşlar bu oyunun en son çıkan versiyonun tam adı nedir?

melihfb

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Arkedeş sen biraz geride kalmışsın :D Underground dan sonra mostwanted carbon prostreet undercover shift çıktı :D en sn çıkanda bu :D

onu örnek verdim diye öbürlerini oynamadımmı zannediyosun. sadece örnek maksatlı söyledim onu.

oyunun son adı need for speed hot purshıt

EnverYigit

Profesör
Reaksiyon puanı
11
Evet aslında bu 2. hot pursuit. İlk hot pursuit 1998 yılında çıktı. Onuda oynamıştım :D

steinmetz

Asistan
Reaksiyon puanı
6
Most Wanted tarzında sokak yarışı isteyenler NFS World'e bir göz atsın. Most Wanted'ın internet üzerinden diğer oyuncularla oynanabilen versiyonu gibi. http://world.needforspeed.com/ Bence gayet keyifli

senar1st

Profesör
Reaksiyon puanı
14
Ben indirmiştim kurdum falan kayıt bile oldum... Ama oyun kısmına bir türlü giremedim. Nasıl başardın ?

ben de senin gibi girmeye çalışıyordum. Bir tuş vardı onunla yarışa girebiliyordun ama hangisi olduğunu unuttum . Orada yazıyordu sanırsam:)