Nedir Bu Gain ?

Bu konuyu okuyanlar

benefe

8/6 Numara Oyuncusu
Discord Yetkilisi
Reaksiyon puanı
1,612
GAİN
Gain son zamanlarda gündem de olan netflix benzeri bir yayın platformudur. İçerisinde kısa filmler , belgesel, haber, müzik, yerli ve yabancı filmlerden eğlence programları gibi çeşitli içeriklerin yer aldığı bir platformdur.

Gain nasıl indirilir ve nasıl kullanılır

Android işletim sistemine sahip cihazlar ; Google Play Store'a girip
en_badge_web_generic.png

arama çubuğu kısmına Gain yazıp arattıktan sonra aşağıdaki simgeye sahip olan Gain isimli uygulamaya tıklayıp indir tuşuna basmanız Android cihazınıza indirmek için yeterli olacaktır
images.jpg

İOS işletim sistemine sahip cihazlar ; App Store'a girip
440px-Download_on_iTunes.svg.png

arama çubuğu kısmına Gain yazıp arattıktan sonra aşağıdaki simgeye sahip olan Gain isimli uygulamaya tıklayıp indir tuşuna basmanız İOS cihazınıza indirmek için yeterli olucaktır
images.jpg

Uygulamayı indirdip sonra kayıt olduktan sonra uygulamaya giriş yapıp istediğiniz içeriği seçip izlemeye başlayabilirsiniz izlediğiniz içeriklerden sonra Gain sizlere benzer içerikleri de sunmaktadır

Gain Medya nasıl kuruldu , kurucusu kimdir

Gain Medyanın kurucusu "Filli Boyanın" eski sahibi Gözde Akpınar'dır
Filli Boya japonlara satıldıktan sonra yeni bir girişimde bulunmak isteyen Gözde Akpınar bu platformu kurmuştur

Gözde Akpınar Kimdir ; 1980 yılında doğmuş Filli Boyanın kurucusu Celal Akpınar’ın kızıdır İstanbul Bilgi Üniversitesi’nde İşletme ve İktisat Bölümlerinden mezun olan Akpınar, 2003 yılında Boya ve Kimya Sanayisinde çalışmaya başladı
1a-509.jpg

Sizlere Gain Medya hakkında genel bir bilgi vermeye çalıştım umarım beğenmişsinizdir fikirlerinizi veya eklemek istediklerinizi yazmayı unutmayın...

yuu otosaka

Asistan
Reaksiyon puanı
456
Güzel bir çalışma olmuş gain kullanmak isteyenlere tavisye ediyorum. :)