Neden "Uçuşan üyeler" diye bir konu var?

Bu konuyu okuyanlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

wpa_supplicant

Müdavim
Reaksiyon puanı
6,544
Bu konu ya yayınlanmaz yada kilitlenir muhtemelen, yinede sormak istedim neden diye. Uçuşan üyeler bana ve birçok kişiye göre forum ahlakına uygun değil. Rencide etmek dışında pek bir işe yaramıyor ve gariptir ki her banlanan üyenin adı yazılmıyor.

Kuralları ihlal eden bir konu açmıyorum, kilitlenmesi demek bana göre "cevaplamak istemiyoruz çünkü bizde bilmiyoruz" demek olur.

grbzz

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
9,769
Bizim cevaplayamayacağımız hiçbir konu yoktur.

O konunun amacı üyelerin neden ceza aldıklarını bildirmek. Ceza alan kişilerin profiline bakarsanız ceza aldığı zamanlarda "neden ceza aldı" yazılıyor. İşte bu soruların da cevabını teker teker vermek yerine bir konu üzerinden herkese duyuruyoruz. Kimseyi de rencide ettiğimiz yok. Sebebini yazıp geçiyoruz.

wpa_supplicant

Müdavim
Reaksiyon puanı
6,544
Bizim cevaplayamayacağımız hiçbir konu yoktur.

O konunun amacı üyelerin neden ceza aldıklarını bildirmek. Ceza alan kişilerin profiline bakarsanız ceza aldığı zamanlarda "neden ceza aldı" yazılıyor. İşte bu soruların da cevabını teker teker vermek yerine bir konu üzerinden herkese duyuruyoruz. Kimseyi de rencide ettiğimiz yok. Sebebini yazıp geçiyoruz.
Peki o üyeye soruyor musunuz? Biz senin adını açık açık yazıcağız diye, hoşlanıyor mu acaba bundan? O soranlara cevap verilmek zorunda da değil, böyle bir uygulamayı ilk defa burada gördüm.

Ananim

Profesör
Reaksiyon puanı
2,400
şu kişi şu yüzden banlandı diye mesaj atıyolar bence iyi bir konu ben seviyorum hatta arada bi girip kimi uçurduklarına bakıyorum
Mesaj otomatik birleştirildi:

Peki o üyeye soruyor musunuz? Biz senin adını açık açık yazıcağız diye, hoşlanıyor mu acaba bundan? O soranlara cevap verilmek zorunda da değil, böyle bir uygulamayı ilk defa burada gördüm.
niye sorsunlar ki oda kurallara uygun şekilde davransaydı ve kimin banlandığnı bilmek bizimde hakkımız

grbzz

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
9,769
Niye soralım ki? Hem forumun kurallarını ihlal edecek hem de o kişiye "adınızı kullanabilir miyiz" mi diyeceğiz? Etmesin ve yazılmasın. Olay çok basit.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...