Neden Spor Alt Başlıkları Çok Az ?

Futbol aptal sporu mudur ?

• Evet, kesinlikle öyledir.

• Evet, öyle olmayabilir.

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.

Bu konuyu okuyanlar

lgsever

Profesör
Reaksiyon puanı
1,459
Abi anlamıyorum forumulayı bile koymuşsun ilgililerinin olduğunu biliyorsun ekleseniz ya dövüş sanatları için.Yani daha da çok şey eklenmesi gerekiyor da ilk aklıma geleni söyledim.Hiç olmazsa takım oyunları, dövüş sporları vesaire diye ekleyin.Kocaman futbol orada duruyor (ilgilisi çok biliyorum).Diğer sporlar sanki suçlu gibi ayrılmış.E-Spor'un spor kısmında Fitness'ın sağlık konusunda olması da ayrı bir ironi zaten.Spor sağlık konusunda önemli diye bir mantıkla eklendiyse diğer sporlar ne afedersiniz ? Sdn Yönetimi bu konuda bile ayrımcı ehehe :)

Sen futbol, basketbolu takım sporu diye değil direkt koy ; boks, escrimayı dövüş sporu diye koymayı bırak sporun içinde alt başlık olarak bile adından bahsetme sonra biz çok adil bir yönetimiz.Hey Allahım ya

Keşke şu kıyıda köşede kalan forumlara da siyaset forumu kadar önem verseniz.

beleşadam

Profesör
Reaksiyon puanı
907
Evet, ama hayır.

Düzenleme: Hocam şimdi konuyu okudum ben sandımki anketteki soruyu konuda anlatıyordunuz

lgsever

Profesör
Reaksiyon puanı
1,459
Sayın moderatörümüz çok kıymetli @utkuversus beyefendiden bir cevap bekliyorum.
Forumumuzdaki asrın liderinin bu konu hakkındaki görüşleri nelerdir acaba ?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hocam ankette yazıyor ya Futbol aptalların sporumudur diye ona cevap vermek istedim.
Ha peki.Diğer konuda bir fikrin yok sanırım.Benim de yoktu çünkü.Yani dedim bir konu açayım baktım doktor bu ne.İnsan yazacak buraya insan.Hali hazırda satranç gibi kutu ve masa oyunlarının bile spor olup olmadığı tartışılıyor.Koskoca (!) sdn forum sporları kategorize edemiyor.Vay efendim vay.İtibar önemli.

_Zaur_

VİP üye
Reaksiyon puanı
23,096
Bölüm olsada olmasada bana farketmez. Futbola ilgim yokki ? İlgisi olanları konuşmalarını görmüşüm. Bana göre gereksiz ama onlara göre eğlenceli.

lgsever

Profesör
Reaksiyon puanı
1,459
Bence de zaten ama arada derbiye falan gidiyorum arkadaşla veya akrabalarımla.Bu arada konuyu kaçırmışsın fark etmedim sanma :)
Bölüm olsada olmasada bana farketmez. Fulbola ilgim yokki ? İlgisi olanları konuşmalarını görmüşüm. Bana göre gereksiz ama onlara göre eğlenceli.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bir tane de admin yazmaz mı.O kaddar sevmiyorlarsa beni demek ki.Ahaha korkmayın canım ısırmayız.Siz işinizi yapın da.

Son düzenleme: