Neden rte'yi destekliyorsunuz ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Usain

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
15,071
Neden rte destekleniyor sorusuna 50 satır cevap yazmışlar yok çalışıyeah yok köprü yapıyeah yok hastane yapıyeah... 16 yıldır tekbaşına bu adam iktidar değil miydi yolu o yapmayacakta ben mi yapacağım. O işi yapmak zaten görevi, birde yapmasaydı. Cebinden mi verdide yaptırdı o DUBLE yolları bizlerin vergisi ile yaptı. 16 yıldır siz kimi geçirirseniz geçirn o yol yapılırdı. Adamlar yok hastanede hizmet gelişti yok bu yollar topraktı diyor adama ne zaman böyleydi diyorum diyor 90larda. Yıl olmuş 2018 o zamanın imkanı ile bu zaman bir mi. 7.2 büyümüşüz hani nerde büyüdük? Soruyorum sizlere ne kadar et yiyorsunuz??? Bir laptop 1000$ biz onu neden 1000 tlye almıyoruz neden 5000 tl para gerekiyor??? Geçen bir ak partili diyor ki (elindeki telefonu göstererek) eskiden bu telefonları nerede bulacaksın bu iktidar bunları normal hale getirdi. Yahu hocam o telefona sen 2 maaşını vermedin mi? Sen Afrikadada o telefonu alırsın Amerikada da alırsın ama almak için orda ne kadar çalışırsın orda ne kadar? 2saat konuşurum ama ak partililer anlamaz nedenini söyleyeceğim.
Neden rte destekleniyor sorusuna cevabım : destekleyenler hipnoz olmuş. Ciddiyim. Adamlar bağlanmış . Geçen bizim okula bir akpli millet vekili geldi adama sordular daha yüksek yerlere gelmek ister misiniz? Adam diyor ki bakan olmak isterim. Sorduk cumhurbaşkanı olmak istemezmisiniz. Adam : Bir comhurbaşkabımız var zaten. Hey arkadaşlar rte ölümsüz değil ermiş değil haşa peygamber değil insan ölümlü bir insan türkiyeyi kurtaran başkomutanda o değil.

Tommy Vercetti

Profesör
Reaksiyon puanı
1,634
Bende yorum yapmıyorum direk kopyala yapıştır yapıyorum buyrun.

Türkiye ;
Ekonomisinin yüzde 7.4 büyüdüğü, OECD birincisi, G-20 ikincisi olduğu ortaya çıkıyor...

Ama ne diyorlar ; "Efendim Türkiye'nin şu kadar DIŞ BORCU VAR", ona ne diyeceksin?
Aslında bu sadece SİNSİCE yapılan bir ALGI OPERASYONU...
İşte Dış Borçla ilgili TÜM GERÇEKLER...
Araştırmacı-Yazar / Sena Öral

Usain

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
15,071
Kesin öyledir canı gönülden inanıyorum. Sattığımız markaları sayayım mı gece gündüz özel sektör satıyoruz. Napalım para yok ülke batıyor.

tiriviriap

Asistan
Reaksiyon puanı
308
Neden rte destekleniyor sorusuna 50 satır cevap yazmışlar yok çalışıyeah yok köprü yapıyeah yok hastane yapıyeah... 16 yıldır tekbaşına bu adam iktidar değil miydi yolu o yapmayacakta ben mi yapacağım. O işi yapmak zaten görevi, birde yapmasaydı. Cebinden mi verdide yaptırdı o DUBLE yolları bizlerin vergisi ile yaptı. 16 yıldır siz kimi geçirirseniz geçirn o yol yapılırdı. Adamlar yok hastanede hizmet gelişti yok bu yollar topraktı diyor adama ne zaman böyleydi diyorum diyor 90larda. Yıl olmuş 2018 o zamanın imkanı ile bu zaman bir mi. 7.2 büyümüşüz hani nerde büyüdük? Soruyorum sizlere ne kadar et yiyorsunuz??? Bir laptop 1000$ biz onu neden 1000 tlye almıyoruz neden 5000 tl para gerekiyor??? Geçen bir ak partili diyor ki (elindeki telefonu göstererek) eskiden bu telefonları nerede bulacaksın bu iktidar bunları normal hale getirdi. Yahu hocam o telefona sen 2 maaşını vermedin mi? Sen Afrikadada o telefonu alırsın Amerikada da alırsın ama almak için orda ne kadar çalışırsın orda ne kadar? 2saat konuşurum ama ak partililer anlamaz nedenini söyleyeceğim.
Neden rte destekleniyor sorusuna cevabım : destekleyenler hipnoz olmuş. Ciddiyim. Adamlar bağlanmış . Geçen bizim okula bir akpli millet vekili geldi adama sordular daha yüksek yerlere gelmek ister misiniz? Adam diyor ki bakan olmak isterim. Sorduk cumhurbaşkanı olmak istemezmisiniz. Adam : Bir comhurbaşkabımız var zaten. Hey arkadaşlar rte ölümsüz değil ermiş değil haşa peygamber değil insan ölümlü bir insan türkiyeyi kurtaran başkomutanda o değil.

Madem rte nin görevi diğerleri neden yapmadı da millet 80 yıl hizmet bekledi? Bu hizmetler yapılmadıysa 80 yıldır toplanan vergiler kimin cebine gitti?

Atom bombası yiyen japonya bir sürü teknoloji üretip, teknoloji devi olurken sen 80 yılda neden bir teknolojik atılım yapamadın da 1000 liraya laptop alamıyorsun sordun mu kendine?

15 yıl önce Türkiye'deki büyük baş hayvan sayısı 10.000.000 ken şu an 15.000.000 milyon ama et kıtlığı var, sebebi talep arttı ete, demek ki insanların alım gücü yükseldi.

Akp seçmeni hipnoz olmuş, sen uyanıksın, eğitimlisin, bilinçlisin madem. Çalış çabala iktidar ol, elinden alan mı oldu
Yaptığınız tek şey başarısızlığa kılıf bulmak. Vizyon yok, proje yok, ana muhalefet dersen taht kavgasında. Muharrem İnce'nin dediği gibi bu kafayla 250 sene iktidar olamazsınız

honline

Profesör
Reaksiyon puanı
296
Neyini destekleyim ki.
1: Ben milli ve dini duygularımı akp den öğrenecek değilim.

2: Mal, mülk, beton, dünyalık şeylere gönül verenler onu yaptı şunu yapti, bunu yaptı diyenler, atıyorum birim fiyatı 1 lira olan bir şeyi 3 liraya yapmak, yapmak değil en büyük çalma dır.

NikeSteeL

Dekan
Reaksiyon puanı
131
1001 Farklı Senaryo ve Bir Okadarda Olağanüstü Durumlar Olan Ülkemde Bir Kaç Projesi Gereksiz Hatalı Yanlış Olabilir Buda Son Derece Olağan Değilmidir Resmin Bütününe Bakmak Gerekir . Bir Çok Badire Atlattık Ama Ülkem Hala Dimdik Ayaktadır . Libya da Benzin 20 Kuruştu Dolar Ülke Para Biriminin Yanında Adı bile Geçmezdi Lübnan Suriye Gibi Onlarca Örnek var . allah Birliğimiz Beraberliğimizi Bozmasın . Geri Kalan Herşey Halolur . Şu Anda Neye İhtiyacınız Varda Temin edilmiyor Merak Ediyorum .! Ben Ferrari Alamıyorum Yada Aldığım Ferrariye Benzin Çok Pahalı Derseniz Kesinlikle Hak Veririm Size.

Usain

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
15,071
Madem rte nin görevi diğerleri neden yapmadı da millet 80 yıl hizmet bekledi? Bu hizmetler yapılmadıysa 80 yıldır toplanan vergiler kimin cebine gitti?

Atom bombası yiyen japonya bir sürü teknoloji üretip, teknoloji devi olurken sen 80 yılda neden bir teknolojik atılım yapamadın da 1000 liraya laptop alamıyorsun sordun mu kendine?

15 yıl önce Türkiye'deki büyük baş hayvan sayısı 10.000.000 ken şu an 15.000.000 milyon ama et kıtlığı var, sebebi talep arttı ete, demek ki insanların alım gücü yükseldi.

Akp seçmeni hipnoz olmuş, sen uyanıksın, eğitimlisin, bilinçlisin madem. Çalış çabala iktidar ol, elinden alan mı oldu
Yaptığınız tek şey başarısızlığa kılıf bulmak. Vizyon yok, proje yok, ana muhalefet dersen taht kavgasında. Muharrem İnce'nin dediği gibi bu kafayla 250 sene iktidar olamazsınız
Ben demiyorum Chp ülkeyi iyi yönetti ben onu bunu desteklemiyorum. Zaten bu ülkenin başına adam akıllı biri gelmedi. Ama kabul et erdoğan da ülkeyi iyi yönetemedi. Adam hizmet yapacağım diyor hep seçim odaklı misal ohali kaldıracakmış seçimi kazanırsa... haha gülerim ben buna yahu ülke senin elinde kaldırsana şimdi.Her gün borcumuz artıyor. Her şeyi satıyoruz. Yakında duble yol yiyeceğiz. Kıraathanede akşama kadar oturacağız eve gidip boş Buzdolabının verdiği refahla yaşayacağız.

Reaksiyon puanı
10,560
Vaadleri arasında ozellikle ilk gelecegi zamanlar dindar nesil yetistirecegim diyordu. Imam hatipleri diger lise turlerin ustunde tutmaya basladi. Buldugum ilcede duz lise anadoluya cevrildi ve ilcenin egitimi ve basarisi iyi olan anadolu lisesi ile birlesti. Potansiyeli olan ogrencilerin onune engel konuldu. Ve dindar nesil yetistirecegim tabiri cok yanlistir. Insanlarin duygu dusuncelerine hükmetme anlami taşır. Bu vaadi verip soyledigi anlamiyla gerceklestirememistir.

KorayKaplan01

Öğrenci
Reaksiyon puanı
23
Desteklemiyorum Muharrem İnce bilim merkezi açacam fabrika yapıcam derken RTE kırathane açacam bedava topkek dağıtıcam diyor

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...