Neden oluyor ? (Disk %100 ?!?)

Bu konuyu okuyanlar

DraggerSups

Öğrenci
R6 Siege oynuyorum ve max ikinci maçtan sonra oyun crash hatası veriyor . Neyse crash raporunu gönderiyorum vs ikinci kere oyunu açıyorum bu sefer bir tuşa bas ekranından sonra (tuşa bastıktan sonra) bağlanıyor yazısında kalıyor. Tekrar görev yöneticisinden oyunu kapattıktan sonra açmaya çalışıyorum bu sefer açılıyor lakin hiç bir sekmeye tıklamıyor, maça gir diyorum algılamıyor . Sonra yine kapatıyorum bu sefer oyun hiç açılmıyor tıklıyorum algılamıyor . Res atayım diyorum ekran win 10 logosunda takılı kalıyor ve Disk Scan Stage vs yazısı geliyor . Açılıyor ve bu sefer D 'yi görmüyor . D klasöründe yüklü olan hiç bir şeyi algılamıyor. Disk %100 diyor . Benim win 10 ssd ye kurulu HDD yi ayrıca ek olsun diye aldım SSD düşük GB li diye (D klasörü HDD'de )

Bunun çözümü nedir ? Araştırdım ama bişey bulamadım. 2 hafta önce durup dururken yapmaya başladı. Bir kere sadece 5-6 maç arka arka attığımı hatırlıyorum . Şu anda PC gayet düzgün oyunu açmadım 3 gündür . Disk %100 de demiyor . Hemen açılıyor hemen kapanıyor Vs. Oyunda yapıyor sanırım sadece bunu neden ? ? ?
 

eskandi

Öğrenci
normal %100 hatasını ben windowsdan bazı servisleri kapatarak çözmüştüm windows search gibi oyun için de işe yarar mı bilmiyorum
 

SDN Son Haberler

Üst