Neden kapatıldı ?

Bu konuyu okuyanlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

onurozan91

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Açtığım konuyu neden kapattınız [MENTION=52555]by efsane[/MENTION] ?

Ayrıca oradan çıkan birinin yazdığı yazıları paylaşıyorum .

Merhabalar Herkese,Bu Sayfada sizlere Cyber Warrior un Gercek Yüzünü Anlatacagim...!9 Ay Boyunca Cyber Warrior Grubunun AKINCILAR organizasyonunda görev alan bir kisi olarak anlatmaya calisacagim....!!

Bu "Meshur" Grubun Yaklasik 55.000 tane üyesi vardir,bu 55 bin üyenin icinden 40.000 forumlara girip aktiv halde olmuyor,geri kalan 15.000 üyenin sirf 5.000 aktiv ve 3 sene icinde forumlara birseyler yazmislar,bu 5.000 kisinin icinden 4.980 i Ezik ve Lamer dir,Geriye kalan 15 kisinin bilgisi Sirf Sitemynet.com hacklicek derecedir,geriye kalan 5 kiside gercektende hacking konusunda bilgilidir..Sizlere Bu istatislikleri vermemdeki olay Cyber Warriorun nekadar Az bilgiye sahip elemanlarin yönetiminde oldugunu göstermektir..

Bu Asiri Derecede dinci Grubun tek hedefi Elemanlarin kisisel cikarlaridir..9 Ay boyunca Yalakalar Tarafindan MSN e girmez oluyordum,her Actigim anda Lojistik Grubundan toplam 30 kisiden yaklasik 20 si bana Yalvariyordu hacking konusunda bir kac yönetm ve taktiyi almak icin...okadar yalakalik yapan elemanlar biraz bilgi ala bilmek icin üstadlarindan ayaklarima kapanan ezikler artik bi grup kurup basit bir portal kurmuslardi..

Gel babam git babam derken Cyber warrior dan kovulan elemanlarin üstadlarina karsi saygizica davranmalarini gördüyümde sitelerine Index basmayi göze koymustum,bir iki günlük calismanin sonucunda index i basma durumuna gelmistim,CW de bilindiyi üzere Fetva Kurulu diye bir dandik organizasyon daha var,indexi basmak üzereyken bir kac eleman gelip fetva kurulundan izin almami söyledir bende bunun üzerine acikcana hayir dedim,bana saygizilik yapilan bir yere fetvadan izin almadanda basarim indexi dedikten sonra MSN de beni 3 lü bir konusmaya aldilar..Birde ne göreyim bizim fetvadan H-B-V denilen yalaka orada..Artik AYT ile dostuz mostuz diye kafami sisiren bu yalaka bilgisiz cahil eleman H-B-V denilen sahsiyetsiz hakimda islem yapilacagini CWdoktorayin sözünü nasil dinlemediyimi der...Bunun üerine benim Gökhana Saygimdan dolayi index atmayi bi kenera birakip yoluma devam ederim..

Aradan Aylar gecer bu sefer CW Adminleri benimle görüsüp bu sefer AYT ye index atmami söylerler..bundan 2 ay önce izin vermiyen yöneticiler birden ne olmustuda AYT ye hemen indexi atmami ve islemlerle baslamami söylemislerdi..o anda CW nin GERCEK yüzü ortaya cikmistir,Bu asiri dinci Grup AYT nin Atatürkcü bi grub oldugundan index atmami görev ve emir olarak sahsen bana söylerler..bu olaylardan sonra CW yönetimindeki elemanlarin gercek yüzleri ortaya cikar,Kapali Kapilar Ardinda teker Teker ATATÜRKE karsi acilan konular tasinir ve artik KKA da tartisilir hale gelir.. Normal Tegmen rütbesinde Cahil bir serefsiz ATATÜRKE kafir diye hittab eder bu olayi gören ilk yönetici sivile alir bu elemani ve KKA ya yazar sebebini niye sivile aldini.. bu olaydan 1 gün sonra girdiyimde TU@REK denilen Sahsiyetsiz Kafir Dinci elemanin yazisini görürüm bu sivile alinan User hakinda,Sivile alinan elemanin profiline tikladigimda gözlerime inanamayip Yüzbasi Rütbesini Görürüm...ATATÜRKE kafir dedi diye CW Admini o Elamanin Rütbesini yükseltmisti..bu olaydan sonra hemen CW den Ayrilma vakti geldiyini farkettim..

KAYNAK

by efsane

Rektör
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
2,135
CW'ye olan düşmanlığınızın nedeni nedir? Banlandınız mı ordan? Az önceki konu tartışma çıktığı için kilitlendi. :)

BEFEGA

Profesör
Reaksiyon puanı
5
Ne yani şimdi bu yazından Dinci birilerinin cahil ve şahsiyetsiz olduğunu mu çıkaracağız ?

Bu arada sen sen ol AYT'ye bulaşma yerim seni :)

ÜstTeğmen MaCH!Ne[19] sevgiler...

onurozan91

Doçent
Reaksiyon puanı
0
CW'ye olan düşmanlığınızın nedeni nedir? Banlandınız mı ordan? Az önceki konu tartışma çıktığı için kilitlendi. :)

Hayır banlı falan değilim. Hatta kaç yıldır oradayım! Düşman falan değilim. Yandaş olduğunu söylüyorum ama herkes bilmeden konuşup duruyor... Dalga geçmek, şahısı aşagılamak kolay tabi.. Yazık Gerçekten. Daha bilinçli yazılar beklerdim !

---------- Post added at 19:29 ---------- Previous post was at 19:28 ----------

Ne yani şimdi bu yazından Dinci birilerinin cahil ve şahsiyetsiz olduğunu mu çıkaracağız ?

Bu arada sen sen ol AYT'ye bulaşma yerim seni :)

ÜstTeğmen MaCH!Ne[19] sevgiler...

MKA düşmanları olduğunu çıkarttım ben. Ayt ye mi bulaştım. Yiyeceksen buyur gel... Ben ONUR OZAN.

1907

Profesör
Reaksiyon puanı
2
Diğer konuya neden bunları yazmadın konun silinmeyebilirdi...

onurozan91

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Diğer konuya neden bunları yazmadın konun silinmeyebilirdi...

Silinsin. Ben sizler için açmıştım o konuyu. Bilgilendirmek için. Ama pişman oldum. TEŞEKKÜR EDERİM

Haber7 ile ilgili açtığın konu gibi bende bilgilendirmek istemiştim. Sağolun

blgram

Profesör
Reaksiyon puanı
18
Arkadaşım hata yapıyorsun birilerini ifşa etmeye çalışmak sana bir şey kazandırmaz . Bir tarafta olmaya çalışman da çok yanlış öyle bir havalara giriyorsun ki sanki en çok Atatürkü sen seviyorsun. Tamam sev ama kuru kuru sevmekle ülke gelişmiyor ki kardeşim senin yaptığın ocu bucu kavgasını başlatıyor . Diyorum ki bunlarla uğraşacağına bir hedef koy hayatında ona ulaşmaya çalış . Diyorsun ki devlete zarar verecek çok kişi var Türkiye de artık savcımı olacan ne olacaksan yap görevini hakkıyla ayıkla bizi bu pis düzenbaz insanlardan .

onurozan91

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşım hata yapıyorsun birilerini ifşa etmeye çalışmak sana bir şey kazandırmaz . Bir tarafta olmaya çalışman da çok yanlış öyle bir havalara giriyorsun ki sanki en çok Atatürkü sen seviyorsun. Tamam sev ama sevincede ülke gelişmiyor ki kardeşim senin yaptığın ocu bucu kavgasını başlatıyor . Diyorum ki bunlarla uğraşacağıa bir hedef koy hayatında . Diyorsan ki devlete zarar verecek çok kişi var Türkiye de artık savcımı olacan ne olacaksan yap görevini hakkıyla .

Nerden anladın atatürkü çok sevdiğimi ?

Siz neden "biri hakkında kötü şeyler diyorsa öbür taraftadır" diye düşünüyorsunuz hemen ? O kadar basit mi

1907

Profesör
Reaksiyon puanı
2
Onur kardeşim geçen konuda bu düşünceleri paylaşmadığın için tepki toplamıştın.

Sana karşı olan sözlerimi geri alıyorum.Özür dilerim...

onurozan91

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Onur kardeşim geçen konuda bu düşünceleri paylaşmadığın için tepki toplamıştın.

Sana karşı olan sözlerimi geri alıyorum.Özür dilerim...

Önemli değil artık. Forumdaki insanlar gerçekten çok kırdılar beni. İlk günden beri çok mutluydum bu forumda olduğum için. İyiki üye olmuşum diyordum.. Ama bugün çok şeyler öğrendim.. Genel olarak konuşuyorum.. Neyse, [MENTION=52555]by efsane[/MENTION] kapatabilirsin konuyu, hatta sil. Artık bilgilendirme veya başka birşey yok. Benden bu kadar. Sadece girer okurum yazılanları..

neyse iyi forumlar size

blgram

Profesör
Reaksiyon puanı
18
Nerden anladın atatürkü çok sevdiğimi ? <br>
<br>
Siz neden "biri hakkında kötü şeyler diyorsa öbür taraftadır" diye düşünüyorsunuz hemen ? O kadar basit mi
Ya arkadaşım orada burada Atatürkü korumaya çalışıyon sanki sen savununca her şey bitecekmiş gibi insanların düşüncelerini değiştiremezsin ki . Ben öbür taraftasın demedim olma dedim . Bu boş işlerle uğraşma diyorum . Haşa öğüt verecek yaşta değilim ama işte nacizane tavsiyem . Sende net olarak biliyorsun ki biz Türk milleti inatcı bir milletiz sen bana bir şeyi anlat ben sana inat ederim tersini söylerim . Yani birilerinin ekmeğine yağ sürme.

by efsane

Rektör
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
2,135
Üyenin isteği ile, kilit!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...