Adım adım "lamer" olmak

Bu konuyu okuyanlar

Eχe.CuƬioη

Asistan
Reaksiyon puanı
3
Not: Zorunuza gitmesin Alıntıdır

Not: bu dökümanı okumanız sizin için tehlike uy[And]ırabilir. lütfen ayaklarınızı yere koyunuz ve yanınızda kendinize isyan ettiğinizde kafanıza vuracak birşey olmasın..

not2: bu dökümanı yazmaktaki amacım "web hack" gibi bir saçmalığın hack yerine geçmeyeceği ve çapulcuların gerçek yüzlerini ortaya çıkartmak.

not3: herkez üstüne alınmasın zaten... kaldıki benim astığım yada benim yazdığım yazıları okuyorsanız zaten sadece merak ettiğiniz için bu başlığı okuyordursunuzdur.. aşağıdakileri üstünüze alınmayacağınızı biliyorum.

not4: daha önce yazdığım yada astığım yazıları okumadıysanız lütfen buyazıyı okumayın..

not5: bu dört nota dikkat et!

sıkı durun!

bu dökümanın sonunda size nasıl bir lamer olacağınızı öğreticem
11.gif

öncelikle bir lamerin tavırlarını belirleyelim..

"bilmem ne ordusu" diye kendilerini isim veren genellikle 0-13 yaş arası (!) şizofren, sosyal hayattan dışlanmış, aile düzeni genellikle bozuk olan, bir kızı hiç dudaktan öpmemiş hattağa hiç kız arkadaşı olmamışlardır.. genellikle kendilerini "bir b*k" zannederler.. orda burda "ben hackerim" "vatan için savaşıyoruz" "orduyuz" bilmem ne haltız diye şebeklik yaparlar.. ha birde bir marifetmiş gibi (en büyük kozları olan "web hack" denilen saçma sapan ÇOLUK ÇOCUK OYUNCAĞI işler ile ) oranın buranın indexini değiştirerek (hacklayarak dersem aynaya baktığımda kendime bakamam!!! ) "hacked by xxx" yazarlar nicklerine http://www.xxx.com hacked vs. vs. gibi yazılar yazarlar.. hattağa biraz daha tarih edeyim : "ibrete alem için" " siz yatakta kızları düşünürken biz klavyemnizde savaştaydık" ( neden kızlar değilde klavyeyle yattıklarını üstte belirttim. ) gibi kendi kendilerine "gelin - kaynana " olurlar..

bu "web hack" dedikleri saçmalıkları yok efendim türklüğe hakaret eden yok efendim dinimize hakaret eden yok efendim ruslarla yaptığımız savaşta ganimet yok şu yok bu diyerek gerçekleştirirler ve kendilerini gerçekten bir işe yarar zannederler.. meselağa bir sitede türkler için "çağ dışı saldırgan " deseler oraya index basarak küfr ederler -vede çağ dışı olduklarını birkez daha o site üyelerine hatırlatırlar..-

hemen örnekler vermek istiyorum:

ayyildiz team ( yada tansu nun yorumunda: ayyildiz çapulcuları (!) ) cyber-warrior , yok hack team, yok turkhack team, yok gizli team yok şu yok bu.. bu konudaki harflerden çok "hacker sıfatı takınan lamer " sitesi var tek tek sayamıyorum ama onları tanımanız için size üstte özellikleri verdim..

kull[And]ıkları yöntemler:

bir hacker telefonları dinler, telefon sistemlerine sızar değiştirir, kafasını bozan kişinin faturasını yüksek çıkartır gerkirse polis sistemlerine girer istediğini aranıyor yapar bişiler bişiler yapar... lamer ise bunlardanhiçbirini yapamaz.. tr de bulunan tüm lamer guruplrını biraraya toplasalar ( ki sadece cw de 70-80 bin kişi var ) cabir virüsü gibi bir virüs yada I love You gibi bir virüs yazamazlar.. ! onların yapabildikleri tek şey fakeyle msn almak parayla ftp satın almaktan ibarettir..

forumda telfon dinleme ile ilgili birkaç konu verdim zaman zaman daha fazlasınıda veririm ama burada önemli olan lamer olmak olduğu için şimdi size nasıl web sitelerininin lamerleneceği, nasıl milletin msn lerinin çalınacağını öğreteceğim..

( dikkat edin bu yazıdan sonra sizde bir lamer olabileceksiniz!! )

web sitelerine index atmak yada lamerce: türkün gücünü dünyaya duyurmak..

milw0rm a girin ve orada bulduğunuz bir exploit ile günlerce googlede bir site arayın.. evet evet sıkılmadan ipsiz sapsız insanlar gibi sabahtan akşama kadar pc başında durun emin olun bi sitede bir açık görürsünüz...

evet açığımızı gördük.. burada hemen bi index çakıcaz anasayfaya.. neyse indexi açtık.. hemen msn nickimize hack4d by lamer vs. vs. yazdık...

neyse kendimiz gibi lamer lerden hemenbi alkış aldık sanki dünyayı kurtarmış gibiyiz.. tekrar gaza geldik birkaç yeri daha lamerlememiz lazım.. evet ama bu çokmu sıkıcı gelmeye başladı? ipsiz sapsız sabahtan akşama kadar googlede site aramak.. off evet evvet bencede bu çok sıkıcı.. benim çok site hacklamam lazım.. napsam napsam uf puf.. hemen o geçengünki lamerlediğiniz siteye girdiniz vede oradaki forumun tabaesini indirdiniz.. neyseki sitenin sahibi açığı kapamayı bilmiyormuş tekrar orayada bi index basın havanız olsun.. ee nede olsa siz profesyonel bir lamersiniz dimi ama..

neyse db yi indirdik..

şimdi orada üyelere bakıyoruz hemen.. üye ismi karşısında şifresi karşısında e-maili ve msn si karşısında varsa sitesi vs. vs..

evveett işte şimdi sizi tam bi lamer yapıcaz..

muhtemelen her sitede enaz 400-500 üyenin olduğunu düşünürsek sizin lamerlediğiniz sitedede bi o kadar üye vardır.. bu üyeler sıradan basit insanlar olduğu için güvenlikten hackdan felan bişi anlamazlar merak etmeyin.. neyse hemen enbaştan başlıyoruz üyenin msn sine bakalım ve birde şifresine ( şifresi genelde basittir eğer direk şifre değilse elinizdeki onun şifresini bulmak hiçte zor olmayacaktır.. baktınız olmuyor sorun deil hemen diğerine geçin ee nede olsa siz profesyonel bir lamersiniz zaman sizin için değerli.. ) bakalım.. genellikle msn sine girdiği şifresi ile normalde kull[And]ığı şifresi aynıdır.. e yani devamını anlatmama gerek yoktur sanırım nede olsa siz profesyonel bir lamersiniz dimi
11.gif
lamer diyarlarına girin ve accont paylaşım bölümlerinde bu e-mailleri vererek göğsünüzü gerin .. gerinki karşıdan bakıldığında adam sansınlar..

neyse evet ama msn işime yaramaz msn nin forsu yok ben site lamerlicem diyorsunuz.. evet duyar gibiyim..

şimdi aynı şekilde orada siteleri olan üyelerin sitelerinede bakıyoruz aynı şifreyi varsa forumun kontrol panelinde,ftpsinde, domaininde heryerinde deniyoruz.. olmazsa msn sindede deneyin şifremi unuttumla yine alırsınız.. her forumda 400-500 üye varsa enaz 20-25 tanede sitesi olan çıkar... bunlardan enaz 5-6 tanesi aynı şifreyi kulanıyordur kesinlikle..

neyse 4-5 siteye index attık artık sizz profesyonelinde üstünde bir lamersiniz!!

ama sadece 4-5 sitemi? yoo onlarında db sine bakalım hemen.. zaten kolay iş sbahdan akşama kadar pc başında googlede açığı olan site arayacağımıza burada enfazla yarım saatimizi alıyordur sitelere index basmak..

5 *5 = 25 site..

25*5= 125 site..

evet birgün sabahdan akşama kadar anca.. sürmez bile .. siz hergün 100 küsür siteyi anında hacklayabilen bir lamersiniz tebrik ederim sizi örnek alması gereken birsürü bebek var daha...

neyse evet yaptınız artık büyüdünüz hattağa işi o kadar abarttınız ki lamerliğiniz tuttu yine birgün ve sizin gibi çapulcularla bir oldunuz bir team kurdunuz ..

evet deliler gibiuğraşıyorsunuz hergün yüzlerce zavallı esnafşu bu demeden siteleri lamerliyorsunuz.. ama birkaç hack team yerinide lamerlemelisinizki sizi gerçekten bi halt sansınlar ama dimi...

neyse hemen gidiyorsunuz birkaç team listesi çıkartıyorsunuz bu sitelerin hostcusuyla görüşüyoprsunuz ve çaktırmadan arka cebine 100 ytl atıyorsunuz ve karşılığında sitenin ftp şifresini alıyorsunuz.. tebrik ederiz artık siz bir numarasınız.. diğer hackerleri bile yerle bir eden, kızları umursamayan, bilgisayar dahisi, dünyada nadir insanlardan birisisiniz dimi..

neyse evet ama bu maceranız fazla uzun sürmedi. nedenmi? biriside sizin ftp yi aldı yada ona bile gerek duymadı direk indexi çaktı.. evet macera sonu cnm..

ama yinede bu piyasadan yerini kapman lazım değilmi..

birde fark ettinizki sizi indiren adam dahada ünlenmiş..

hemen gidiyorsunuz farklı bir isimde yeni bi team kuruyorsunuz günlerce uğraşıyor uğraşıyor ünlü ediyorsunuz siteyi sonrada birgün esrarengiz birisi olrarak indexi basıyorsunuz..
ALINTI

ugurhanuslu

Müdavim
Reaksiyon puanı
43
aynen... tam bi saçmalık bu kardeşim. index atınca madalyamı veriolar sana sanki...

Persona Grata

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
53
Kendini "hacker" sanan o kadar çok "lamer" var ki...

penguin

Müdavim
Reaksiyon puanı
201
Eχe.CuƬioη;1218208 dedi ki:
genellikle 0-13 yaş arası (!) şizofren, sosyal hayattan dışlanmış, aile düzeni genellikle bozuk olan, bir kızı hiç dudaktan öpmemiş hattağa hiç kız arkadaşı olmamışlardır..

Kel alaka. Böyle saçma bir mantık mı olur? 13 yaşında bir kızı dudağından öpmek? Mazallah bizim buralarda bunu dersen adın p... olur, öptüğün kızın adı da o... olur. Boşlukları anladın sen.

Eχe.CuƬioη

Asistan
Reaksiyon puanı
3
[/CENTER]

Kel alaka. Böyle saçma bir mantık mı olur? 13 yaşında bir kızı dudağından öpmek? Mazallah bizim buralarda bunu dersen adın p... olur, öptüğün kızın adı da o... olur. Boşlukları anladın sen.

Arkadaşım yazarı ben değilim, ama korkma bende daha bir kızı öpmüş değilim...:D

penguin

Müdavim
Reaksiyon puanı
201
Eχe.CuƬioη;1218374 dedi ki:
Arkadaşım yazarı ben değilim, ama korkma bende daha bir kızı öpmüş değilim...:D
Zaten lafım sana değil, kim yazıp döşediyse ona. Sanırım fazla aşk-ı memnu izlemiş. :)

JJaWaa

Doçent
Reaksiyon puanı
5
Zamanında Demekki O Yazıyı Yazanında İndexlemişler Yarası Büyük Demek Ne Alaka Ya Asosyalleşmiş Toplumdan Dışlanmışlar Arkadaşım Bu Kadar Saçma Bir Tabir mi Olur O Zaman Kevin Mitnickte Lamer Steve Jobs Da Lamer Larry Page de Lamer Dünyadaki Bütün Hacklerlar Lamer O zaman Saçmalığa bak İndex Atmakla Doğru Hacker Olunmaz Hacker Bir Çok Önemli Şirketin Önemli Bilgilerine Kendi Yaptığı Programlarla Sızmadır Ama Sen Direk Başkasının Yaptığı Programlarla Bir Yeri Hackle O Zaman Tam Bir Lamerdir Ama Cw De Böle bişey yok Adamlar Kendi Yaptıkları Programlarla Bir Yere Sızıyorlar Ama Demekki O Yazıyı Yazan Kişinin Lamer Dedikleri Tarafından Çok Canı Yanmış Herneyse Kim Ne Nasıl Görmek İstiyorsa Öyle Görsün Ne Sizin Söylediklerinizi Onlar Tınlıcak Nede Onların Söyledikleri Sizi Tınlıcak Saygılar