Neden görüldü yedim?

Bu konuyu okuyanlar

TheFlowers

Asistan
Reaksiyon puanı
8
Beyler bir kız ile flörtleşiyorduk ve her şey sonuna kadar iyi gidiyordu onun açısından da benim açımdan da bir problem yoktu. Açık derecede birbirimizden hoşlanıyorduk ve bu belliydi arkadaşlarımız da bunu biliyordu zaten hepsi de iyi gözle bakıyordu. Sonra Korona muhabbetlerinden sonra karantinada evde kaldık ve birbirimize ulaşamadık. Whatsapp'ta normal bir şekilde konuşurken bir anda görüldü attı ve bir daha da yazmadı. Başka biri ile de görüşmüyor arkadaşım aracılığı ile bilgi alıyorum. Hayatında başka biri olmamasına rağmen neden böyle bir şey yaptı. Her şey sonuna kadar iyidi ve hiçbir hata yapmadım.
Not: Kızın üzerine çok fazla düşmedim çok fazla kızı yormadım.
-Taktiksel bir hata yapmadım
-Yılan kız arkadaşlarım çok iyi gittiğimi söylüyordu (Onlar bile kızın neden böyle yaptığını anlamadı)
(9 gündür cevap vermiyor ve daha yazmadım görüüldü attıktan sonra durduk yere attı.)
(Kızdan birçok konuda üstünüm [Ego olarak değil genel anlamda üstünüm birçok konuda])
(Kızın yaptığı taktik yaptığını da zannetmiyorum.)
*Not: Kız birini istemediği zaman konuşmak istemediği zaman direk söylüyor ve belli ediyor.*
Edit: Kızın neden böyle bir şey yapmış olabileceği hakkında yorum istiyorum sadece. Bu konuda yorum yapmanız daha uygun olur.

Son düzenleme:

OvalSwan20216

Supreme Сasual Dating Verified Damsels
Cezalı
Reaksiyon puanı
33
Adam 9. Dünya Savaşı'na gider gibi taktik yapmış hey mübarek be :D

BHA

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
2,135
Kardeşim yediğim golden sonra benim kızlara inancım kalmadı ama şöyle söyleyeyim hayat kısa bir konu aç ve kıza mesaj at. Birini seviyorsan kalp taktikle ilerlemez yani beynine uymaz. Gönlün nasıl hoşsa ve nerede hoşsa kaçırma. Pişman olursun..

TheFlowers

Asistan
Reaksiyon puanı
8
Kardeşim yediğim golden sonra benim kızlara inancım kalmadı ama şöyle söyleyeyim hayat kısa bir konu aç ve kıza mesaj at. Birini seviyorsan kalp taktikle ilerlemez yani beynine uymaz. Gönlün nasıl hoşsa ve nerede hoşsa kaçırma. Pişman olursun..
Taktik bu güne kadar her zaman bana kazandırdı hep işe yaradı. Bu kızda da şu ana kadar çok iyi bir şekilde işe yaramıştı. Eğer dediğini yaparsam şu ana kadar hiç yapmadığım bir şeyi yapmış olucam. Kendimden taviz vermem ve bundan hoşlanmam, ayrıyetten böyle bir şey yaparsam kız şımarır.
Not: Kız birini istemediği zaman konuşmak istemediği zaman direk söylüyor ve belli ediyor.

Smoke On the Water

Profesör
Reaksiyon puanı
3,910
Belki kız şunu istiyordur (düz çevir, Grammar olarak değil):
0.PNG

Mesaj otomatik birleştirildi:

Telefonla ara, nasılsın de, hal hatır sor.
Bazen flort etmek yerine normal arkadaşlar gibi yapıp kaldığın yerden devam etmek işe yarar, dene.

TheFlowers

Asistan
Reaksiyon puanı
8
Belki kız şunu istiyordur (düz çevir, Grammar olarak değil):
Ekli dosyayı görüntüle 90994

Telefonla ara, nasılsın de, hal hatır sor.
Bazen flort etmek yerine normal arkadaşlar gibi yapıp kaldığın yerden devam etmek işe yarar, dene.
Kız benim mesajıma cevap vermemiş sence de aramam garip olmaz mı? Ayrıyetten ikinci dediğin taktik de yüz yüzeyken belli olur onu da yaptım.

Smoke On the Water

Profesör
Reaksiyon puanı
3,910
Kız benim mesajıma cevap vermemiş sence de aramam garip olmaz mı? Ayrıyetten ikinci dediğin taktik de yüz yüzeyken belli olur onu da yaptım.
Onu mesajda dene fakat aramanda yarar var bence, neden benimle konuşmuyorsun, sana bir yanlış mı yaptım gibisinden konuşabilirsin fakat bunu yaparken oduna da bağlama.

Smoke On the Water

Profesör
Reaksiyon puanı
3,910
Telefonlarımı da açmazsa sence de çok kkötü olmaz mı tacizci gibi hissederim.
Kötü olmaz, tamamen çuvallamışsın demektir, kötü demek bile iyi olur öyle bir durumda, kötünün de kötüsü olur fakat son şans olarak deneyebilirsin

Sevdiğim insanı o şekilde kendime kazandırmıştım fakat madalyonun öbür yüzünü görürsen çok kötü olur :(

TheFlowers

Asistan
Reaksiyon puanı
8
Kötü olmaz, tamamen çuvallamışsın demektir, kötü demek bile iyi olur öyle bir durumda, kötünün de kötüsü olur fakat son şans olarak deneyebilirsin

Sevdiğim insanı o şekilde kendime kazandırmıştım fakat madalyonun öbür yüzünü görürsen çok kötü olur :(
Sağol ama araamayacağım teşekkür ederim kendimden taviz vermek istemiyorum.

TheFlowers

Asistan
Reaksiyon puanı
8
Beyler bana taktik vermeyin kızın neden böyle bir şey yapmış olabileceği hakkında görüş istiyorum.

Dilara Kaya

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,756
Bence de hakkında kötü bir şey öğrenmiş olabilir

Semih10

Doçent
Reaksiyon puanı
840
Kızları anlamak zor niye görüldü attı diye düşünme boşver kardeşim seni umursamayanı sende umursama o yazmıyorsa sende yazma ezik duruma düşme üsteleyipte dünyanın 8. Harıkası gibi hissettirme ondan başkası yok mu

alsousolo

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
8
okurbaba üzülme :D ben gıcıklık olsun diye yazdım nerden bilelim neden yamadıgını 1 msj atıp sorcagına burda bize soruyor :) insan iste napcagımız belli olmuyor

Usain

Müdavim
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
15,012
Aldattın mı doğru söyle. :p Birden soğuması hayra alamet değil.

PropHeTe

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,398
Kadınları anlaman seni ermiş yapmaz, onun yaptığı gider senin ancak hoşuna gider. Git başka ortak boşta olan kıza yaz ya ortalık kaynar, ya da herkez kendi yatağındaki nehir misali akaaarrr gider.

Semih10

Doçent
Reaksiyon puanı
840
Kadınları anlaman seni ermiş yapmaz, onun yaptığı gider senin ancak hoşuna gider. Git başka ortak boşta olan kıza yaz ya ortalık kaynar, ya da herkez kendi yatağındaki nehir misali akaaarrr gider.
Birader beni kastederek konuşuyorsan bende ermiş yapar demedim lafını bil öyle konuş.

PropHeTe

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,398
Birader beni kastederek konuşuyorsan bende ermiş yapar demedim lafını bil öyle konuş.
Seni etiketleseydim yada mesajını alıntılasa idim sen olduğunu anlardın ben konuyu açan için yazdım. Ayrıca ben senin biraderin de değilim.