Soru Neden Apple'a bu kadar ilgi Gösteriyorlar?

ozciceky

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
2,779
Bana bu saçma geliyor.
Apple seven apple kullanır
Android seven android kullanır.
O daha iyi bu daha iyi tartışmaları çok yersiz.
İki defa mac bilgisayar kullandım ikisinde de windows'a döndüm iphone kullanıyor olmama rağmen.
Hangi kullancı kendine hangisinde rahat hissediyorsa onu kullanır.

Livia sas Junius

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
1,558
ayfon kullananların yüzde doksanının eline on senelik samsung versen şu an yaptıkları hız gerektiren o "önemli şeyleri" aynen yapmaya devam edebilirler.

çevremden geçmişten beri alabildiğim tek yanıt "valla çohızlı" oldu. "beni zengin sansınlar diye aldım" diyecek halleri yok tabi.

EMRE YONAT

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
5,409
Neden Apple sorusuna şu şekilde cevap vermek istiyorum. Ekosistemim IOS olması ve kullanım kolaylığı.
Samsung Note ve S serilerini de kullanmış birisi olarak Apple tercih ediyorum. Samsung kullandığım süre zaafında hem zarar ettim. Hem de paramla rezil oldum. Daha sonra S24 Ultra aldım onda da benzer bir durum yaşadım. O yüzden Apple. @Sıradan Kullanıcı ve @Yahya Furkan hocama da katılıyorum. En iyi şekilde özetlemişler. :)

irsuya

Profesör
Emektar
Müdavim
Reaksiyon puanı
3,236
Çok fazla kalıplaşmış safsata var çünkü.

Son düzenleme:

James Howlett

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
4,637
Malzeme kalitesi hiçbir markada yok bence, teknoloji marketlerine gidin xiaomi Samsung Apple inceleyin o farkı hissedersiniz, android malzeme kalitesi çöp demiyorum iyi ama Apple bir başka

Merdocum

Öğrenci
Reaksiyon puanı
12
Şahsen ben Apple ismini duyduğumda güven ve kalite hissediyorum. Sadece telefonlarda değil ürettikleri bütün ürünler bence kaliteli.
En önemliside bir problem yaşadığınızda problem yaşamadan %100 çözüme ulaşacağınızı biliyorsunuz.

Alt.f4

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Çoğu kişi Neden Apple'ı en iyi olarak
Görüyor,

Ekli dosyayı görüntüle 193360

Mesela Apple bir ürün çıkarttığında Herkez o ürünü almak istiyor iPhone 15 ile 14 Arasında Çok az fark olmasına rağmen insanlar mağazaların önünde kuyruk oluşturuyor
Hiç Düşünmüyorlar mı
"Cidden Bu Telefona ihtiyacım var mı?" Diye, Apple iPhone 15 Pro Max ile Optik Görüntü Sabitleyici Özelliğini san ki diğer cihazlarda yokmuşcasına ilgi Gösteriyorlar Apple'ın Yüz binlerce liraya Sattığı Macbook larda oyun bile oynanmadığını Görünce ne Düşünüyorlar Neden Aynı Fiyata çok daha güçlü bir cihaz alıp Hem Oyun Oynayabilir Hemde işleri Profesyonelce Yapmıyorlar Apple'ın ekosistem diye abarttığını Google ile Microsoft sadece bir yazılım ile yapmıyor mu?

Niye Herkes en iyi Markayı Apple Zannediyorlar!
apple i zenginlik belirtisi olarak görüyolar isterse en kötü telefon olsun apple sa kullanırlar

EMRE YONAT

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
5,409
apple i zenginlik belirtisi olarak görüyolar isterse en kötü telefon olsun apple sa kullanırlar
Genel konuşmuşsunuz, gösteriş meraklısı olanlarında tercihi elbette. Bir çoğu Ekosistemi veya içerik üretici olduğu için tercih ediyor. Ayrıca kim cihazının değer kaybetmesini ister ki ayrıca. TR şartlarında siz olsanız sizde aldığınız bir cihazın değer kaybetmesini istemezdiniz. Ben dahi çalışmıyor olsam bende Apple cihazlarından birini tercih ederdim. Samsung Galaxy S24 Ultra aldım. Sorunlu çıktı. İade ettim. Sorun yaşıyorsun muhattabın yok doğru dürüst samsung tarafında. Ki daha kötüsü bir ton özellik geliyor daha uzun ekran süren olsun diye 60 hz kullanmak zorunda kalıyorsun. 2k ekranın var ama FHD+ kullanmak zorunda kalıyosun. S23 Ultra kullanırken başıma geldi oda.