Ne yapmam gerekir ? ( Tavsiye )

Bu konuyu okuyanlar

BardanAdam

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Bir kız vardı görüştüğümüz kız bir arakdaş aracılığı ile tanıstık aracı olan arkdaş bana kızın beni sorduğunu falan söylemişti , daha sonra hoşlandığını , daha sonra tanısmamı .Tanıstık . Takıldık. Bir gün arkadaşın doğm gününe gidecektim ondua cağırdım .Davet etmedi beni dedi. Gittim cocuğu cağırıp davet ettirdim.Sonudna geldi aksam Ben bi ara telefonla konusurken benim samimi olduğum arkadaş alkolun etkisiyle acık vermiş benim hakkıdma ne düşündüğünü sormus oda kitlenip kalmıs tabi. Neyse ertesi gün bana arkadaşımın böyle böyle dediğini ve yanlıs anlasıldığını düşündüğünü söylemiş. O kadar umut bağlayıp kendimi kaptırdığım kız bunu dyince üzüldüm gercekten bi süre konusmadım ( yani ayrıca mesaj atığ birşey demedim o derse yazdım ) Gecen izmir / kusadası depremi olunca mesaj attım . Biraz konustuk. 2 . Gün öncede sabaha kadar bir sohbet geçti , online oyun falan oynak. Her seferidne ben yendiğim için ps3 oynayalım kim yener görürüz dedi . bende kabul ettim haftaya pazartesi birşey olmazsa ps3 oynamaya gideceğiz ama anlamış değilim. Gercekten yardıma ihityacım var okuyupta yardımcı olan arkadaşlara simdiden cok teşekkür ediyorum...

xismailaydin

Profesör
Reaksiyon puanı
18
Çok acelecisin. Zamana bırak. Ona karşı da çok iyi, çok ilgili davranmamaya çalış. Biliyorum elinde değil ama öyle yaparsan kaybedersin.

keyloger

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
235
öncelikle İzmir/Kuşadası değil Aydın/Kuşadası, sonra insanlar Kuşadası'nı İzmir'in ilçesi sanıyorlar. :) Neyse sıkıntına gelince, o hatun iyi bir ayar istiyor, ayarı verebilirsen kendisi yaklaşır veremezsen uzaklaşır. Yani hatuna hoşlandığın biri gibi değil de arkadaşının hoşlandığı biri gözüyle bak ve arkadaşına ne tavsiye ederdin onu düşün. Zekanı kullan, kadınlar akıl oyunlarını her zaman severler. Yani kafasını karıştır. :wink:

BardanAdam

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Çok teşekkür ederim . Ya haklısın. Kızda sevmiyor acele işleri. Bende ilgili davranmamak istiyorum ama bir ilgili durup bir çekiyor kendini kafam karıstı. Gercekten bi tuaf oldum .

---------- Post added at 10:36 ---------- Previous post was at 10:34 ----------

öncelikle İzmir/Kuşadası değil Aydın/Kuşadası, sonra insanlar Kuşadası'nı İzmir'in ilçesi sanıyorlar. :) Neyse sıkıntına gelince, o hatun iyi bir ayar istiyor, ayarı verebilirsen kendisi yaklaşır veremezsen uzaklaşır. Yani hatuna hoşlandığın biri gibi değil de arkadaşının hoşlandığı biri gözüyle bak ve arkadaşına ne tavsiye ederdin onu düşün. Zekanı kullan, kadınlar akıl oyunlarını her zaman severler. Yani kafasını karıştır. :wink:

Yok izmir kusadasi dememin sebebi depremin oradada hissedilmesi :) . Bundan sonra nasıl davranayım .Sinemaya gidecektik. Fakat kız öyle diyince soğudum. Hatta görmemişim bile . Sınıfın önündeymiş suratına kapıyı kapatmışım alınmış falan yapmayacağımı söyledim . Tatlıya bağlandı.

Kafasını karıştır derken nasıl mesala?

yumluanarsist

Rektör
Reaksiyon puanı
280
Kız milletinden bir b*k olmaz, ben sana diyeyim. Böyle yakın davranırlar davranırlar, sonra bir bakarsın en yakın arkadaşınlalar filan. Yani sen seni seveni sev. (Tekerleme gibi oldu.) Kız senin O'na karşı olan ilgini fark etmiş ve bu sebeple sana karşı ilgi duymaya başlamış olabilir. Muhtemelen de böyledir, sakın kanma bu davranışlarına.

Bunları bir bayan olarak söylüyorum, sanırım bu bile yeter dediklerime kulak asmana.

jonjon

Profesör
Reaksiyon puanı
54
Kız milletinden bir b*k olmaz, ben sana diyeyim. Böyle yakın davranırlar davranırlar, sonra bir bakarsın en yakın arkadaşınlalar filan. Yani sen seni seveni sev. (Tekerleme gibi oldu.) Kız senin O'na karşı olan ilgini fark etmiş ve bu sebeple sana karşı ilgi duymaya başlamış olabilir. Muhtemelen de böyledir, sakın kanma bu davranışlarına.

Bunları bir bayan olarak söylüyorum, sanırım bu bile yeter dediklerime kulak asmana.

++ katılıyorum.. doğal ol , seni seveni sev ..

BardanAdam

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Ya ona bakarsan. Ben aracı olacak arkadaşa söylemiştim oda bir ortamda tanıstıracaktı ama kız aracı olan arkadas daha söylemeden beni sorup aramız olurmu diye sormus. Tabi daha sonradan aracı arkadaş işleri b.k etmediyse normal olarak gidebilirdi bilmiyorum yani. Doğum günü akşamı ta alsancaktan balcovaya kadar bıraktım kızı yurdun önüne kadar ( Ben mavişehirde oturuyorum bilen bilir yani ) ( Bilmeyen için Alsancak- Balcova 45 dk / Balcova - Mavişehir 1:30 saat)

keyloger

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
235
Çok teşekkür ederim . Ya haklısın. Kızda sevmiyor acele işleri. Bende ilgili davranmamak istiyorum ama bir ilgili durup bir çekiyor kendini kafam karıstı. Gercekten bi tuaf oldum .

---------- Post added at 10:36 ---------- Previous post was at 10:34 ----------

Yok izmir kusadasi dememin sebebi depremin oradada hissedilmesi :) . Bundan sonra nasıl davranayım .Sinemaya gidecektik. Fakat kız öyle diyince soğudum. Hatta görmemişim bile . Sınıfın önündeymiş suratına kapıyı kapatmışım alınmış falan yapmayacağımı söyledim . Tatlıya bağlandı.

Kafasını karıştır derken nasıl mesala?

Yani bi cevap almak istiyorsan, durumu öyle bir şekle sok ki, sen çok istemene rağmen aslında o istiyormuş gibi olsun. :wink: Atıyorum sinemaya gitme konusunu sinemaya gidelim mi diye sorma, filmlerden konu aç sohbet edin güncel filmler üzeirnden derken, o desin acaba Testere'ye gitsek mi diye. Sen de hemen atlama işte ama sinemaya gidince de git sevgili koltuğundan al bileti. :) Kız uzak durursa, rahat oluyor bu koltuklar der, kız tarafındaki kolluğu değil de diğerini kaldırır geniş geniş oturursun. :D Bu basit bir örnek, bu mantığı kızla geçirdiğini zamana yaymalısın. :wink:

BardanAdam

Asistan
Reaksiyon puanı
0
+
Bundan sonraki davranışım nasıl olsun? Bende dürtüp sorna kendimi gerimi cekeyim? Cekeceksem nasıl cekeyim?

keyloger

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
235
Ya ona bakarsan. Ben aracı olacak arkadaşa söylemiştim oda bir ortamda tanıstıracaktı ama kız aracı olan arkadas daha söylemeden beni sorup aramız olurmu diye sormus. Tabi daha sonradan aracı arkadaş işleri b.k etmediyse normal olarak gidebilirdi bilmiyorum yani. Doğum günü akşamı ta alsancaktan balcovaya kadar bıraktım kızı yurdun önüne kadar ( Ben mavişehirde oturuyorum bilen bilir yani ) ( Bilmeyen için Alsancak- Balcova 45 dk / Balcova - Mavişehir 1:30 saat)
Bak bunlar güzel incelikler ama kız bunu anlayacak birisi mi? Bunlar önemli şeyler, bazen hadi git kendin demek senin bırakmandan daha iyi olabilir. İzmir'de okuyan birisi olarak, bilirim ki İzmir'de ki kızlar havasından mıdır nedir, diğer şehirlerdekilere oranla çok daha cinstir. :)

BardanAdam

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Yani bi cevap almak istiyorsan, durumu öyle bir şekle sok ki, sen çok istemene rağmen aslında o istiyormuş gibi olsun. :wink: Atıyorum sinemaya gitme konusunu sinemaya gidelim mi diye sorma, filmlerden konu aç sohbet edin güncel filmler üzeirnden derken, o desin acaba Testere'ye gitsek mi diye. Sen de hemen atlama işte ama sinemaya gidince de git sevgili koltuğundan al bileti. :) Kız uzak durursa, rahat oluyor bu koltuklar der, kız tarafındaki kolluğu değil de diğerini kaldırır geniş geniş oturursun. :D Bu basit bir örnek, bu mantığı kızla geçirdiğini zamana yaymalısın. :wink:

Fakat şöyle bir durum var . Arkadaş benim hakkıdma sorunca kıza ne düşünüyorsun diye kız bana bir defa konusurak söyledi birde mesaj attı mesajda söyle ( özet geçiyorum ) : Yanlıs anlasıldğım için üzüldüm. sen cok iyi birisin ona kesinlikle bir lafım yok ama ben bu tur seyleri pek sevmiyorum arkadas olarak her zaman konusmak isterim birşeyler yapmak isteriyorum tabiki seninle . yazmıstı 1-2 hafta önce .

---------- Post added at 10:49 ---------- Previous post was at 10:48 ----------

Kız böyle mesaj attıktan sonra ben 1-2 hafta görüşmeyi kestim ne mesaj attım ne konuştum. Tabi önüme cıksa selam verirdim . Demek istediğim ayrı olarak birşey yapmadım

TBM

Dekan
Reaksiyon puanı
358
kızın peşinden koşma,onu peşinden koştur,koşarsa zaten seviyordur,koşmaz boş verirse zaten hiç sevmemiştir zorluğa gelemez demektir

not: anlatacağın şeyleri düzgün yaz ki okuma zorluğu çekmeyelim arkadaşım

BardanAdam

Asistan
Reaksiyon puanı
0
kızın peşinden koşma,onu peşinden koştur,koşarsa zaten seviyordur,koşmaz boş verirse zaten hiç sevmemiştir zorluğa gelemez demektir

Heyecandan abuk sabuk yazıyorum suan farkındayım . :(

Yorumun içinde sağol fakat izmirdeki kızların coğu öyle değil : ) Senin kosturmanı bekliyorlar

yumluanarsist

Rektör
Reaksiyon puanı
280
Hayır zaten İzmirli bir kıza aşık olman ayrı bir hata, oraya girmiyoruz bile yani. :D

BardanAdam

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Tam olarak izmirli sayılmaz ama izmir havası almış yani :D

---------- Post added at 11:07 ---------- Previous post was at 11:06 ----------

Hayır zaten İzmirli bir kıza aşık olman ayrı bir hata, oraya girmiyoruz bile yani. :D

Sen yetkili bir ablaya benziyorsun . :D Verebileceğin tavsiye varmı? :D Aynı yaştayız

ExCeLLeNT

Dekan
Reaksiyon puanı
17
Arkadaşlar haklı seni seveni sev, sen koşma koştur.Ben zamanında çok koştum ne oldu kız beni ilk gördüğü gün hoşlanmış sonra zaman ilerledi falan filan şuan bir akrabayla çıkıyolar:D hem de akrabayla işte bugün bizim mahalleye gelicek kız bilmiyorum ne olucak ama artık o istese de ben onun yüzüne bile bakmam o derece soğuttu beni kendinden.(ben lise 1 o lise 2 o İzmit dünya bankasında oturuyor eskiden bizim mahallede oturuyormuşta ben o zaman sokaktan ayrılmıyormuşum:D )Zaten kızla tanıştıktan sonra kızı sonra 2-3 kere kızı görüp konuşmuşluğum varmış tesadüfen tanışmadan önce de karşılaşmışım kızla hatta bir bisiklet yarışmasında benim bisikleti almış kız tabi kızı tanımadan önce oldu bunlar uzun hikaye bisikleti indirmek zor oluyormuş dünya bankasından benim bisikleti bir kız almıştı o kız almış meğersem.

Neyse uzatmayayım kısacası ilk cümlemi oku kısa ve öz yapman gerekenler...

BardanAdam

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Doğruda bundan sonra ki kıza tutumum nasıl olacak ona bir türlü karar veremedim. Aramızdaki bayan arkadaş daha iyi bilir. :)

Reaksiyon puanı
66

bravo... Gayet açık, net ve doğru konuşmuşsun:)

garintsi

Asistan
Reaksiyon puanı
0

Bu arkadaşa tamamen katılıyorum. Kızın üzerinde, onsuz yapamayacağını, onun için yanıp tutuştuğunu kesinlikle belli etme. Eğer belli edersen kız seni elde etmiş düşüncesine kapılır ve kolay kolay seninle çıkmayı kabul etmez.

Hiç acele etme. Bir süre hiçbir şey belli etmeden arkadaş gibi takıl. Kızın yanında kendin gibi ol ama zaman zaman da biraz "cool" davran. 1- 1.5 ay böyle takıldıktan sonra kızın kıvama geldiğini düşünüyorsan artık yavaş yavaş hislerini belli etmeye çalış. Kolay gelsin.

yumluanarsist

Rektör
Reaksiyon puanı
280
Ben tavsiyemi verdim işte.

Bak, şu durum kızların çok hoşuna gider; mesela bir erkek arkadaşı olsun bir kızın, bu erkek arkadaşının erkek arkadaşıyla konuşsun. O arkadaşın arkadaşı bu kıza esas oğlandan bahsetsin dursun. Normal bir kızın ilk düşüneceği şey esas oğlanın arkadaşıyla kız hakkında konuştuğu ihtimali. Eğer bu esas oğlanın arkadaşı kıza esas oğlanla ilgili sorular sorarsa kızın eli ayağına dolaşır. Hoşlanmıyorsa bile hoşlanmaya başlar ondan, gururu okşanır. Benimle yaşıtsan senin esas kız da benimle aynı yaşlardadır, yani tam da bu ego tatmini olayının tavan yaptığı yaşlar... Kız esas oğlanın kendisinden hoşlandığını düşünmeye başladığı an onun arkadaşına yaklaşır ve esas oğlanın kendisiyle ilgili ne düşündüğünü öğrenmeye çalışır. Bu arada da esas oğlana nazla karışık tatlı bir yakınlık gösterir -ki işte burası da senin yamulduğun nokta. Sen şimdi arkadaşının kıza seninle ilgili sorular sormadan önce kızın seni sorduğunu filan söylemişsin ama önceden yaptığın bir hareket, kızın senin O'ndan hoşlandığını sanmasına sebep olmuş olabilir. Bu durum da arkadaşın kıza seninle ilgili soru sorduğunda kızın kilitlenmesini açıklar çünkü kız senin hareketlerinden emin olamamıştır ama arkadaşın o soruyu sorunca "Haha seviyor bu beni." demiştir ve bu da kızlarda geçici bir sistem hatasına sebep olur genelde. :D

Yani diyeceğim o ki sen sen ol, kendini çok fazla kaptırma. Bazen hayatına öyle insanlar girer ki onlarsız yapamayacağına kendini inandırırsın. Ama temelde her şey senin kafanda bitiyor.

Eskiden ben de insanları kolay kolay unutamazdım. Hiç unutmuyorum, eski erkek arkadaşım bana bir şey söylemişti: "Vazgeçilmez değilsin." Bu lafı bizzat O'ndan duydum ve ispatını da bizzat O yaşattı bana. :D Sonra böyle acımasız, manyak bir şey oldum. :p

Kız seni kendine bağlar... Daha çok yürürsün o yolları. Ama sonra bir anda öyle bir çıkar ki hayatından, feleğin şaşamaz bile. :) Sen sen ol, her şeyin beyninde bittiğini unutma. Sen sen ol, asla kimseye onu yurduna kadar bırakmak için 2 saatlik yol yürüyecek kadar bağlanma.

bozo888

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Hemcinslerimin kızlar/kadınlar karşısında çaresiz ve aciz kalmalarına tahammül edemiyorum...

BardanAdam

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Bu hale getiriyorlar. Turk kızlarnın tipik özellikleridir bunlar. Ulaşılmaz sanılmak

---------- Post added at 11:24 ---------- Previous post was at 11:21 ----------

Ben tavsiyemi verdim işte.

Bak, şu durum kızların çok hoşuna gider; mesela bir erkek arkadaşı olsun bir kızın, bu erkek arkadaşının erkek arkadaşıyla konuşsun. O arkadaşın arkadaşı bu kıza esas oğlandan bahsetsin dursun. Normal bir kızın ilk düşüneceği şey esas oğlanın arkadaşıyla kız hakkında konuştuğu ihtimali. Eğer bu esas oğlanın arkadaşı kıza esas oğlanla ilgili sorular sorarsa kızın eli ayağına dolaşır. Hoşlanmıyorsa bile hoşlanmaya başlar ondan, gururu okşanır. Benimle yaşıtsan senin esas kız da benimle aynı yaşlardadır, yani tam da bu ego tatmini olayının tavan yaptığı yaşlar... Kız esas oğlanın kendisinden hoşlandığını düşünmeye başladığı an onun arkadaşına yaklaşır ve esas oğlanın kendisiyle ilgili ne düşündüğünü öğrenmeye çalışır. Bu arada da esas oğlana nazla karışık tatlı bir yakınlık gösterir -ki işte burası da senin yamulduğun nokta. Sen şimdi arkadaşının kıza seninle ilgili sorular sormadan önce kızın seni sorduğunu filan söylemişsin ama önceden yaptığın bir hareket, kızın senin O'ndan hoşlandığını sanmasına sebep olmuş olabilir. Bu durum da arkadaşın kıza seninle ilgili soru sorduğunda kızın kilitlenmesini açıklar çünkü kız senin hareketlerinden emin olamamıştır ama arkadaşın o soruyu sorunca "Haha seviyor bu beni." demiştir ve bu da kızlarda geçici bir sistem hatasına sebep olur genelde. :D

Yani diyeceğim o ki sen sen ol, kendini çok fazla kaptırma. Bazen hayatına öyle insanlar girer ki onlarsız yapamayacağına kendini inandırırsın. Ama temelde her şey senin kafanda bitiyor.

Eskiden ben de insanları kolay kolay unutamazdım. Hiç unutmuyorum, eski erkek arkadaşım bana bir şey söylemişti: "Vazgeçilmez değilsin." Bu lafı bizzat O'ndan duydum ve ispatını da bizzat O yaşattı bana. :D Sonra böyle acımasız, manyak bir şey oldum. :p

Kız seni kendine bağlar... Daha çok yürürsün o yolları. Ama sonra bir anda öyle bir çıkar ki hayatından, feleğin şaşamaz bile. :) Sen sen ol, her şeyin beyninde bittiğini unutma. Sen sen ol, asla kimseye onu yurduna kadar bırakmak için 2 saatlik yol yürüyecek kadar bağlanma.

Bu yazı hayatım boyunca unutamayacağım bir yazı oldu inan . Çok teşekkür ederim .

ExCeLLeNT

Dekan
Reaksiyon puanı
17
Arkadaşlar bir ara şey diyorlardı.Hayat boş pompala coş :D

He tabi aşk başka birşey insan aşık olunca gözün başka birşey görmüyor.Kıyamet yarın kopacak deseler onunla birlikte kopmak istersin.Aşk öyle birşey ama işte olmuyorsa olmuyor be abi.(genel olarak söyledim senin durum farklı)bence de bağlanma bırak o sürüklensin peşinden timsah gibi.Birbirinizi gerçekten seviyorsanız zaten illa bir araya gelirsiniz.

BardanAdam

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Aslına bakarsanız birşey söyleyim pek etik sayılmaz ama ben şıpsevdi biriyim. Kimseye tam anlamıyla aşık olmam etkilenirim işte beni etkiledi.

keyloger

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
235
Ayyy vallaha öldürecek bu İzmir'in kızları beni. :D Vallaha kaçıncı defa aynı durum. :D Demek ki bi bana değil herkese aynılar. :D

Bunlara kim dedi, siz çok gözdesiniz, bütün erkekler peşinizde diye? :D Eyy İzmir'deki güzel bayanlar, vazgeçilmez, gözde, eşsiz değilsiniz. Evet, güzelsiniz. Zaten bu sebeple peşinize düşüyoruz, ama emin olun vazgeçilebilirsiniz. :wink:

ExCeLLeNT

Dekan
Reaksiyon puanı
17
Hiç birşey imkansız değildir lafı açıklıyor sanırım herşeyi.

surmelim37

Profesör
Reaksiyon puanı
7
Fazla ilgi gösterme ama ilgisizde kalma şüphe içinde bırak kızı ve bu şüphe ile yaklaşsın sana seni daha iyi tanımaya çalışsın ve bu sırada sen devreye gir :D