Yardım Ne seçmeliyim? Sayısal mı Sözel mi Eşit ağırlık mı?

Bu konuyu okuyanlar

Reaksiyon puanı
8,009
Yanlış anlamayın ama rehberlik hocaları bu günler için duruyor. Forumda öğrencilerden bilgi almak yerine bunun eğitimini almış kişilere danışmak bence en mantıklısı.

vinsanity1525

Doçent
Reaksiyon puanı
444
kardeşim oto saniyede çırak olarak işe başla açıktanda okumak istiyosan oku 2 yıl sonra iyiki bu abimin dediğini yapmışım dersin yaşıtların iş bulamama stresiyle kötü çalışma şartlarından başkalarına peşkeş çekmekten saçları dökülmüş hayattan kopmuş haldeyken sen kapında müşteriler kuyruk olmuş şekilde paraya para demessin hee diyosan ben yurtdışında yaşamak istiyorum ilerleyen yıllarda yine oto sanayide günlerini geçir boş zamanlarında artık internetten herşey öğreniliyo yabancı dil öğren yada gidebiliyosan kursa git

Alyx Vance

Profesör
Reaksiyon puanı
1,613
kardeşim oto saniyede çırak olarak işe başla açıktanda okumak istiyosan oku 2 yıl sonra iyiki bu abimin dediğini yapmışım dersin yaşıtların iş bulamama stresiyle kötü çalışma şartlarından başkalarına peşkeş çekmekten saçları dökülmüş hayattan kopmuş haldeyken sen kapında müşteriler kuyruk olmuş şekilde paraya para demessin hee diyosan ben yurtdışında yaşamak istiyorum ilerleyen yıllarda yine oto sanayide günlerini geçir boş zamanlarında artık internetten herşey öğreniliyo yabancı dil öğren yada gidebiliyosan kursa git
zaten 2019 da çıraklık yaptım 1 yıl. Kabus gibiydi. Açık öğretim kesinlikle okuyamam. Çünkü zaten 1 yıl açık öğretim gibi okula gittim. Zaten para bulmaya çalışıyorum sürekli baba parasıyla olmaz. Üniversiteye bu yüzden girmek istiyorum zaten