Natro mu Özkula mı, Hangisini Tercih Ederdiniz ?

HRNKC

Profesör
Reaksiyon puanı
20
Bu ikilinin verdikleri hizmeti karşılaştırdığınız zaman, ikisi arasından hangisini tercih edersiniz ve tercih sebebinizi de yazarsanız sevinirim.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
İkisinden de hizmet almadım ancak gördüğüm kadarıyla özkula SSD disklere sahip sunucuları kullanıyor. Buda büyük bir avantaj.

HRNKC

Profesör
Reaksiyon puanı
20
Özkula' da karar kıldım, @orcnd aklımdaki soru işaretlerini gidermem hususunda bir hayli yardımcı oldu. Yetkili birine forumda rastlamak beni memnun etti, kendisine teşekkür ederim.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Merhaba, arkadaşlar aylardır mail ve wordpress güncelleme sorunu yaşıyorum bir özkula müşterisi olarak. Artık ne ayar yaptıysalar aynı ip üzerindeki hiçbir sitenin iletişim kısmında mail gönderemiyorsun..

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Ben de buradaki yorumlara bakarak Özkula firması ile iletişime geçtim. Pek memnun kalmadım yaklaşımlarından.

deq

Asistan
Reaksiyon puanı
1
ikisi arasından bir tercihim yok ama ihs ile çalışıyorum, 3 senedir bir problem yaşatmadılar.

arekamint

Asistan
Reaksiyon puanı
60
Hem hizmet hem ürün olarak natro'yu tercih ederim. İşlerinde bir haylı iyiler.

Edirneli

Profesör
Reaksiyon puanı
15
Hizmet iyi destek anında :thumbup:

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Arkadaşımda Özkula'da sorun yaşayanlardan... pişan oldu kız. şimdi ihs de kafam rahat diyor

orcnd

Dekan
Reaksiyon puanı
255
Merhaba, arkadaşlar aylardır mail ve wordpress güncelleme sorunu yaşıyorum bir özkula müşterisi olarak. Artık ne ayar yaptıysalar aynı ip üzerindeki hiçbir sitenin iletişim kısmında mail gönderemiyorsun..
Aylardır süre gelen ozkula kaynaklı bir sorun bulunmamaktadır. Eğer bu cevabı görürseniz lütfen Destek bildirimi aracılığı ile konuyu bize iletin. En kısa zamanda çözüm bulalım.

HRNKC

Profesör
Reaksiyon puanı
20
Sorun yaşayan arkadaşlar sanıyorum biraz yeniler bu işlerde... Zira hizmet satın alım sürecinde yaptığım telefon görüşmesi dışında, Özkula ile irtibata geçmemi gerektirecek teknik bir sıkıntı yaşamadım.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ozkula com 1 yıldır kullanıyoruz kesinti sorunu yaşamadık ve her zaman destek alabiliyoruz tavsiye ederim

Creteoun

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar natrodaki hesabımı satıyorum için 618 TL var 500 TL'ye vereceğim natro salıdan salıya ödeme yapıyor birde ödeme için önceden bildirim şart malesef yurt dışına çıkacağım acil satılıktır eksiğim sadece 500 tl olduğu için 500 tl istiyorum aciliyetten dolayı...

Creteoun

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
​Merhaba arkadaşlar ;

Yurt dışına çıkış sebebim ile maddi bir problem yaşıyorum Natro.com'da bulunan hesabımda 618 TL vardır Natro'nun ödeme yapmasını bekleyemediğim için acilen satılıktır...

Not: 500 TL'ye verilecektir...

Alastyr.com'da ise 250 TL bulunan hesabımda satılıktır arkadaşlar ikisi toplamda 700 Liraya verilecektir...
Alastyr'deki Hesap 200 TL'ye verilecektir Aciliyeti olduğu için fiyatlar düşülmüştür...

esntpli

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
abi ne olursa olsun gelmeyin ozkulaya. yok fiyatları iyimiş ,yok ssd kullanıyormuş bunlara kanmayın. ben bin pişman oldum. forumlarda öyle bir konuşuyorlar ki adamı kandırıyorlar ama giren pişman olur.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Özkula rezalet fiyata kesin aldanmayın. Açık ve net söylüyorum bunu. Müşteri destekleri inanılmaz AMATÖR. Düzgün cevap verme şekilleri yok. PRofosyönel değiller yani. Profosyönel işleriniz için kesinlikle riske etmeyin. Blog sitesi açarım ucuz olsun falan diyorsan al ama diğer türlü SAKIN

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Özkula İle 1 yıldır çalışıyorum bu ay sonu sürem bitiyor tekrar yenilemeyi düşünüyorum.

Aldığımda ilk 3 ay sorun yaşanmadı 4 üncü ay 1-2 gün malesef kısa süreli kesinti ve yavaşlık yaşadık anlayışlı karşılayıp bekledim kendileri problemi giderdiler ve 8 aydır ufak ara ara aksaklık dışında bir sorun yaşamadık çoğu zaman kesinti olmuyor memnunum 5-6 ayda 1 veya 2 saat kesinti olmuştur en fazla.

Açıkcası ne alacağını bilerek hizmet alınmalı burada kötü diyen de olmuş iyi diyen de ben yıllık 30 TL hosting aylık 2.5 TL geliyor bu paraya kesintisiz hizmet alabiliyorsam 5-6 ayda bir kesinti oluyorsa bence bu güzel kaliteli bir hizmettir

Ben özkulayı fiyat ve performans olarak tavsiye ederim

remaz3442

Asistan
Reaksiyon puanı
51
Özkula nedir hocam kaç yıldır bu işi yapıyorum ilk defa duydum. İkisi arasında tercih yapıyorsak eğer elbetteki Natro Hosting. Adamların yeri belli çapı belli. Datacenter etkinliğine katılan varsa anlatsın.

pesimist

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
2,035
Joomla gibi Cms kullanacaksanız ikisi de iş yapmaz.

engerex

Dekan
Reaksiyon puanı
26
Sorun yaşayan arkadaşlar sanıyorum biraz yeniler bu işlerde... Zira hizmet satın alım sürecinde yaptığım telefon görüşmesi dışında, Özkula ile irtibata geçmemi gerektirecek teknik bir sıkıntı yaşamadım.
Ya sen şanslıymışsın yada biz çok şanssız.

emrcnd

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Özkula tüm sunucuların da SSD Kullanıyor.Fiyat olarak daha uygun %99 uptime garantisi verilmekte bu oranları da Ozkula - Sistem Odası da yayınlamaktalar.

Fiyat Performans açısından bence özkula tercih etmenizi öneririm