NATO Komutanı Breedlove: Gerekirse Rusya'ya saldırırız

Pupilla

Dekan
Reaksiyon puanı
138
NATO Avrupa Müttefik Kuvvetler Komutanı General Breedlove, gerekli görülmesi halinde Rusya'ya saldıracaklarını belirtti.

nato_komutani_gerekirse_rusyaya_saldiririz_1456424102_9079.jpg

ABD Temsilciler Meclisi'nde konuşan Breedlove, ABD Avrupa Komutanlığı (EUCOM) ve NATO'nun Rusya ile savaşmaya hazır olduğunu belirterek, "Gerekirse saldırırız ve galip geliriz" dedi.

haber7

yucesezar

Profesör
Cezalı
Reaksiyon puanı
557
"Gerekirse saldırırız ve galip geliriz" diye birşey yok! saldırmak gibi bir b*k yerseniz bütün dünya kaybeder.

Pupilla

Dekan
Reaksiyon puanı
138
Nato'nun Rusya'ya ya da tam tersi Rusya'nın bir Nato ülkesine saldırması 3. dünya savaşı demek. Şu anki nükleer ve kitle imha silahlarını düşündüğümüzde dünya cehennem yerine döner. İki tarafın da bu kadar ileri gidecek kadar aptal olduğunu düşünmüyorum. Şu an sadece yeni bir soğuk savaş dönemi.

YiğitBey

Profesör
Reaksiyon puanı
22
"III. Dünya Savaşı'da ne tür silahlar kullanılır bilmiyorum fakat IV. Dünya Savaşı'nda taş ve sopaların kullanılacağından eminim." -Albert Einstain

4everGehenna

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Sayın nato ülkeleri , savaş durumunda en fazla zararı benim ülkem göreceği için , savaş sizin için sadece bir oyun olduğu için , biz Türkleri ne kadar sevdiğinizi bildiğimiz için , sizin gazınıza gelip size güvenip inşallah bir savaşa girmeyeceğiz ..

remaz3442

Asistan
Reaksiyon puanı
51
Şuanda böyle bir şeyin olacağı kanaatinde değilim. LAkin olursa, sadece Nato, Rusya ve Türkiye için değil tüm dünya için büyük bir yıkım olur. Böyle bir şeyi göze alacaklarını sanmıyorum.