Nasıl Web Geliştiricisi Olabilirim ?

Bu konuyu okuyanlar

tahaburak

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Benim wordpress te bir blogum var ama html php asp onları orada nasıl geliştireceksin ki?

LaX

Asistan
Reaksiyon puanı
5
Hocam öncelikle HTML + CSS öğrenmeye başla..
Basit basit şeyler yap. Bunları yazmak için not defterini kullan. Sonra kendini geliştirdiğinde sana notepad++ kullanmanı tercih ederim. Eğer yeterince hırslı ve hevesli isen bunu başarabilirsin. Yaşın önemi yok, zeka yerinde olduktan sonra..
Birde birkaç önerim olacak; tasarlarken tablo kullanmamaya olduğunca dikkat et. Divlerle çalış. Google sevmez ! Birde matematiğini geliştir :D Neden dersen cssde gerekli..

Yardım sitesi olarak da bir site öner diyorsan; Google amca yeter :)

Hep daha fazlasını iste. Çünkü ulaşabileceğin herşey sana aittir.

Sağlıcakla kal.

GeceHaramisi...

orcnd

Müdavim
Reaksiyon puanı
255
Yaş konusu fazla abartılmış. ben 11 yaşımda başlamıştım ancak 18 yaşımda da başlasam yine bu gün olduğum yerde olurdum. çünkü yaş ilerledikçe olaylara bakış açısı gelişir ve bir şey öğrenmek istediğinizde çok daha hızlı öğrenirsiniz.

direkt bir dil önermek yerine hayaline göre hareket etmeni tavsiye ederim. çünkü bu işi öğrenmek için en büyük ihtiyaçlarandan biri yüksek motivasyon. yoksa çabucak sıkılır vazgeçersin ve vazgeçenler kaybedenlerdir.

bytodayay

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Webe ilk atılımımı 12-13 yaşlarımdayken basit JS ve HTML bilgimle yapmıştım.

eo93

Asistan
Reaksiyon puanı
14
Youtube'dan eğitim videolarını izleyebilirsin ben de tasarımını yapmayı öğrenmeyi çok istiyorum.