Nasıl söylenir?

TIGUAIN

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Pek itiraf sayılmaz ama 4 tane kız var iki dershane iki okul,benim kafam karışık dershanedeki kızlardan birini seviyorum ama kız ile konuşmaya korkuyorum nasıl konuşabilirim çok fazla rastlaşıyoruz ne zaman rastlaşsak ben onun gözlerine bakıyorum o ise gülüyor...Şiir yazıp kara kalem fotoğrafını mı yapsam diye düşünüyorum.Bundan sonra itiraflar bölümünde beni çok göreceksiniz :D Gerçektende onu çok seviyorum ismimi sordu falan konuştuk uzun uzun konuştuk.

Diğeri ise tenisçi kız çünkü sürekli beraber tenis oynuyoruz ama o biraz
daha arkadaş gibi ama o benden hoşlanıyormuş gibi ben şimdi ne yapayım ?

TIGUAIN

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Nasıl teklif etmeliyim ?

scofield3599

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Nasıl teklif etmeliyim ?

Senden hoşlanana değilde,senin hoşlandığına yürü,diğerleriyle ilişkilerini aynen devam ettir,senin hoşlandığına yürü bence,hem diğer kızları kullanma,oynama onlarla. Daha bence bişey teklif etme,önce tanış,baya tanış,samimiyetini artır,devamı gelecektir zaten,gökten zembille iner gibi teklif edilmez. iyice samimi ol,bişeylerden de emin ol,ortak arkadaşlar yoluyla sana karşı ne hissediyor öğrenmeye çalış,aynı zamanda gizemli biri ol,hem ona onu sevdiğini hissettir,bazende hissettirme,ama abartmadan tabii.

TIGUAIN

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Aslında senin söylediğin gibi yanına yaklaşmayı düşünüyorum ama o da bana tam yaklaştığında bir bakmışsınız millet çevreme toplanmış naber,nasılsın gibi şeyler sormaya başlıyor.Konuşmaya vaktimiz olmuyor bazen beraber yemeğe gidiyoruz tabi tek değil arkadaş sinemaya giderken bende gidiyorum yan yana oturuyoruz falan ama pek konuşmadık öyle işte.

TIGUAIN

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşın kız arkadası o kızın yakın arkadaşı yani pek sorun olmuyor toplanmamızda.

TIGUAIN

Asistan
Reaksiyon puanı
0
[MENTION=284848]scofield3599[/MENTION]

scofield3599

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Aslında senin söylediğin gibi yanına yaklaşmayı düşünüyorum ama o da bana tam yaklaştığında bir bakmışsınız millet çevreme toplanmış naber,nasılsın gibi şeyler sormaya başlıyor.Konuşmaya vaktimiz olmuyor bazen beraber yemeğe gidiyoruz tabi tek değil arkadaş sinemaya giderken bende gidiyorum yan yana oturuyoruz falan ama pek konuşmadık öyle işte.

O millet dediğin topluluk kim bilmiyorum,yakın arkadaşların ise,söyle gelmesinler,erkek arkadaşının kız arkadaşı,güvenilir biri ise,ona sorabilirsin o kızın senin hakkında ne düşündüğünü,ona söylerse,sana karşı bişeyler hissediyosa,kazanırsın,ama arkadaş olarak görüyosa,kaybedersin,kumardan farksız,çok dengesiz kızlarla karşılaştım,sen,en iyi ihtimali hayal et,en kötüsüne hazırlan,yani dediğim gibi,yakın arkadaşların ise,söyle gelmesinler,aralarında yakın arkadaşların varsa,gelenleri oyalasınlar bi şekilde yaklaştırmasınlar,eğer hiç biri yakının değilse,mesele kız ile olan samimiyetine kalmış,mesela ''Şu kalabalıktan çok sıkıldım daraldım,biraz hava alalım mı?'' veya '' Çok kalabalık oldu bura,biraz ikimiz çıkıp gezsek ya?'' diyebilirsin,kız ile samimiyetine kalmış o,o arkadaşının kız arkadaşı eğer güvenilirse,onun sana çok yardımı dokunur,bence bi şansını dene derim,ama dediğim gibi,kızın kulağına gider,sana karşı bişey hissetmiyosada,kaybedersin,dikkatli hareket et.

TIGUAIN

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Kumar gibi insan biraz korkuyor arkadaşın kız arkadaşı yakın arkadaşım ama diyelim bir hissi var bana karşı,nasıl yaklaşmalıyım?Teklif nasıl olmalı?

KaJMeR13

Profesör
Reaksiyon puanı
9
:)
1 tane var seviyorum deyip öneri istemen normalde 4 tane var hangisini seçeyim demen biraz tuhaf... :p

TIGUAIN

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Seçmek anlamında değil kırmamak gerek onları.

nano6824

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Ne olursan ol iyi düşün.Ama ona arkadaş olarak BAKMADIĞINI hissettir.Allah hayırlısıysa versin yoksa hiç bulaştırmasın inşallah.Bu fotoğrafa iyi bak.Ve kıza açılmaya çalış açılamadıkça vaz geçmesi o kadar zor oluyor.
cfQ0qYW.jpg

TIGUAIN

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Nasıl söylenir lütfen

TIGUAIN

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Senin söylediklerim doğru ama ben gerçekten onu çok seviyorum.

KaJMeR13

Profesör
Reaksiyon puanı
9
şimdi söylenecek bir şey yok ki :)
sonuçta sadece senin istemenle olmaz. söylemekten ziyade hissettir. tepkisine görede uygun bir zamanda konu açıldığında pat diye değil ama ufak ipuçları vererek söylersin ama korkarak da değil. en azından ben olsam böyle yapardım. (yapabilirmiyim bilmiyorum-hani kaybetme korkusu yetiyor)

TIGUAIN

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Ben onla artık konuşmak istiyorum.

TIGUAIN

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Nasıl ipucu verebilirim.

TIGUAIN

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Bu arada benim mesajlarım bir önceki ile alakalı olabilir.

TIGUAIN

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Lütfen yardım.

scofield3599

Asistan
Reaksiyon puanı
0

O zaman git direk konuş,ben senden hoşlanıyorum diye,ona eğer ilgi gösterirsen,zamanla ilgini artırırsan anlar,ama sen sanırım çok sabırsızsın,git konuş o zaman,her türlü sonuca hazırlan,reddedilmekten korkma,kıza git de ki "Ben sana karşı boş değilim,senin de bana olan o gülümsemelerin,tavırların bana güç verdi,senin de bana karşı boş olmadığını düşündürdü,bunu düşünerek geldim yanına,ben senden hoşlanıyorum,ve sen benim hakkımda ne düşünüyosun,bu benim için çok önemli,açık açık söylemeni istiyorum herşeyi." Diyebilirsin,ama bunu yaparsan,acele etmiş olursun,üzülebilirsin,haberin olsun,ben sana uyarımı yapayım,belki de mutlu son'a ulaşırsın inşallah. Hayırlısı olsun.

TIGUAIN

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Teşekkürler,herkese teşekkür etmeliyim çarşamba konuşacağım çarşamba ne olduğunu söylerim.

goodolddays

Dekan
Reaksiyon puanı
202
Ortak arkadaşlarına (özellikle kızlara) duyur, bi şekilde kendisi de duyar

ErwinSmith

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
344
Ben butun islerimi sanal dunyadan hallediyorum ya :D

forfandartor

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Seven adam diğer ihtimalleri bırakıp sevdiği kıza yönelir. İhtimalleri boşver, karşılıklı birbirinize saygınız varsa sevginiz varsa zaten o iş zamanla kendiliğinden olur