Nasıl daha Hızlı koşulur ?

GaMeRR119

Profesör
Reaksiyon puanı
1
ya bu koşma meselesini haydar dümen'e sor onunla ilgili yazılar yazıyodu o demi.. :)

lordarcual

Profesör
Reaksiyon puanı
6
Yav arkadaş biraz hortlatma gibi olacak ama en kolayı ayaklarına ağır birşey bağlıyop (her birine 5-7 kg) öyle koşucaksın 1 hafta sonra 10 kilo 15 kilo sonra o ağırlığı çıkarınca uçarsın :) Otobanda yarışırsın arabalarla. Son Goku gibi :)

v3l1baba

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Yanlız AliA ben bunları 1 veya 2 yıl gibi bir süre içerinde değilde 1 gün içerisinde gerçekleştirmek istiyorum :D
Yarın için lazım yani :D
Redbull aklıma gelmedi değil

Not : 1 gün içerisinde büyük kaslarım olsun demek istemedim
Yarın hızlı koşsam yeter :D

creatin kullan.patlayici kuvvet icin.ama bol su tuket.

konu eskiymis bende saf saf cvp yaziyorum :)hangi hinzir hortlatti konuyu ;)

S

SDN Okuru

SDN Okuru
koşarken söylenenin tersine ağızından nefes alıp burnundan ver daha çok oksijen dolayısıyla enerji birikimi sağlar

Mai Nai

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
157
Kaymaklı ekmek kadayıfı da diyebiliriz [MENTION=251480]bsg18[/MENTION] :D

Bot onlar, forumlara dadanıp spam mesaj yağdırır ve şutlanırlar.

Mai Nai

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
157
Anlamadım? Benim bu konuda mesajım yok ki?

Sildim da işte :)
Spam mesajın duracak hali yok. Çoğu arkadaş spam mesajı alıntılamak gibi çok enterasan hareketlerde bulunmakta,
bu da mesajlarının kendini imha etmesine neden olmaktadır :)

AliA

Ordinaryüs
Emektar
Reaksiyon puanı
529
Naim'i çok çalıştırdım bugün. :D

bsg18

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Sildim da işte :)
Spam mesajın duracak hali yok. Çoğu arkadaş spam mesajı alıntılamak gibi çok enterasan hareketlerde bulunmakta,
bu da mesajlarının kendini imha etmesine neden olmaktadır :)

Anladım. Saat 12 yi geçince bir şeyler oluyor bana sankim :D

Mai Nai

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
157
Saatini geri al hiç 12 olmasın :D

Ali sorma son günlerde spamlar azdı. Akın akın geliyorlar önünü alamıyoruz :D

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Arkadaşlar konuyu hortlatcak belki ama benim yaşım 13 boyum 1.55 kilom 44 ben ne hızlı koşabiliyorum ne de yorulmadan koşabiliyorum 2 dakika koşsam nefes nefese kalıyorum arkadaşlarım koşu yarışmalarına gidiyor 1. 2. olarak geliyor ben hiç birşey yapamıyorum bana birşeyler önerebilirmisiniz

-Hewal-

Dekan
Reaksiyon puanı
11
Arkadaşlar konuyu hortlatcak belki ama benim yaşım 13 boyum 1.55 kilom 44 ben ne hızlı koşabiliyorum ne de yorulmadan koşabiliyorum 2 dakika koşsam nefes nefese kalıyorum arkadaşlarım koşu yarışmalarına gidiyor 1. 2. olarak geliyor ben hiç birşey yapamıyorum bana birşeyler önerebilirmisiniz

Antreman yaparak önce küçük mesafeler kopacak sin sonra her hafta koşun menziline bir veya iki kilometre ekleyeceksin.

varkos

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
arkadşım bende eski bir milli futbolcuyum öncelikle sıgara içmemelisin kötü alışkankığın olmamalı daha sonra squat sprint ip atlama hergün 30 dk koşu işine yarıcaktır

S

SDN Okuru

SDN Okuru
1 günde olucak bısey degıl kardesım yamaçlara doğru koş en iyi yöntem sonra kuş gibi olursun.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
:drool:adımlar karşıyı göstersin kolların sürekli ileri geri hareket etmeli adımların uzun olmalı. ayakların yerden ne kadar çabuk kalkarsa adımın o kadar hızlı olur. ve sıçrama düz gitmeye çalış.. - miray

ProtonStark

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar merhabalar ,
Normal koşu seviyemizi yükselterek daha hızlı koşma derecesine gelebilmek için neler yapmamız gerek.Bununla ilgili küçükte olsa etkileyici bi taktik var mı acaba ? :biggrin:
Hepinize şimdiden yazacağınız her cevap için teşekkür ederim :flowers:

öncelikle plyometric antrenmanlar yapmalısın eğer bu nedir diye sorarsan plyometric antrenman hız, patlayıcılık ve sinir sisitemi performansını arttırmak için yapılır yani atletik bir antrenman türüdür.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
parmak ucunda koş ama yağmurlu havada parmak ucunda koşma yere yapışırsın :D

S

SDN Okuru

SDN Okuru
:devil2: arkadaşlar bugün benim koşum vardı 4. oldum
1. olan kız 4 tane redbul içmiş

S

SDN Okuru

SDN Okuru
koşu yarışında okulda birinci oldum şimdi ilçede koşucm biraz koşma taktiği versenizz :unsure:

S

SDN Okuru

SDN Okuru
:(:(:(:(yarın koşum var ve benim nefesim yetmiyor yarı yolda kalıyom yaa :cursing:

friendly

Rektör
Reaksiyon puanı
671
Antremansız mümkün değil. Benim evde koşu bandım var her gün (C.tesi-Pazar hariç) 3-5 km arası orta tempoyla koşarım. Şimdi havalar ısınsın biraz daha. Dışarıda koşmaya başlayacağım ve tempoyu biraz daha artırmak hedefim.

Koşmadan önce mutlaka çok su içmeyin, yemek yemeyin. Ve orta tempoyla koşun sürekli olarak. İlk iş ciğerlerin alışmasıdır. Ciğer safhasını geçtikten sonra vücut zamanla ritmini bulacaktır.

BthnYlmz09

Profesör
Reaksiyon puanı
5
en az 1 saat yürüyüş en az 30 dk az tempo 5 dk falan yüksek tempo koşu.. Koşu ayakkabısı da çok önemli reebok öneririm. Çok güzel koşu ayakkabıları var..

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Doğru söyledin arkadaşım beni polis köpekleri kovaladığı için diğer insanlardan daha hızlı koşuyordum

Artvincenter

Profesör
Reaksiyon puanı
8
1 redbul içtim mahalleyi 10 dakika'da koştum fena etki yapıyo her akşam çık park'a yürüyüş yap spor aletlerinde çalış alışır bünyen.

The İmpact

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Hortlatmış Gibi Oldum Ama Şuna Bak Hep 2013 Gönderileri :p