Yardım Nasıl bir saat almalıyım

Bu konuyu okuyanlar

MSefaB

Asistan
Reaksiyon puanı
49
Arkadaşlar selam şimdi benim 2500 TL bütçem var saat almak istiyorum fakat nasıl bir saat alacağımı bilmiyorum. Spor yapan birisiyim fitness vs. arada koşuya çıkıyorum.
Aslında aklımda Galaxy Watch 4 vardı alacaktım fakat vazgeçtim biraz daha düşüneyim dedim. Bazı arkadaşlar pil süresi az olduğu için her gün her gün takmak yorucu olduğunu söylüyor. Telefonumda Samsung olduğu için çok iyi gider diye düşünmüştüm parasına değer mi diye kararsız kaldım. Huawei GT 3 alacaktım fakat neredeyse çoğu şeyi bilekliklerde yapıyor. Sonrasında g shock alabilirim diye düşündüm elde falan çok güzel duruyor bence fakat onda da kararsız kaldım. Ayrıca bu ağustos'ta Oppo Watch 2 ve yeni Galaxy Watch'lar tanııtılacak beklesem mi beklemeden alsam mı bilemedim. Ne yapacağımı bilmiyorum fikir verirseniz çok sevinirim.

yigitsum

Öğrenci
Reaksiyon puanı
24
2500₺ bir bütçe ile beklemeni tavsiye etmem çünkü artan kur ile fiyatlar asla sabit kalmıyor ne yazık ki. Bence Galaxy Watch4 sonuna kadar işini görür. Ben Apple Watch 5. seri kullanıyorum ve pil ömrü herkesin bildiği gibi bir günlük, en iyi kullanımda bir buçuk gün. Gece yatarken telefonu şarja takarken saati de yanında takıyorum ve kalktığımda ikisi de bir günü çok rahat çıkartacak oluyor. Bu tarz bir kullanım alışkanlığı ile kullanabilirim dersen bence en iyi fiyat performans ürünü galaxy watch 4 olur.

LifeStyle

Müdavim
Reaksiyon puanı
802
önce saatten beklentini oluşturman lazım. saatten ne istiyorsun? saatten konuşma? yuvarlak yada kare ekran? uzun şarj?

3 seçeneğin var.

1) apple telefonun varsa apple watch almalısın. diğer markaların (samsung huawei xiaomi gibi ) saatleri tam olarak ios ta kullanılamıyor...

2) android kullanıyorsan ve saatten de görüşme yaparım diyorsan gt2 ve üst modellerine bakmalısın. saatlerde en önemli konu bence şarjdır. gt2 kullanıyorum 2 haftaya kadar gidiyor şarj. telefon görüşmesi de yapıyorum..

3) eğer telefon görüşmesi önemli değil, adımlarımı ölçsün, saati göstersin yeter dersen, huawei watch 6, honor watch 6 yada xiaomi bilekliklerden alabilirsin..

dolar artıyor, kararını verip bir an önce istediğin saati belirlemelisin.

lordare

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,594
Amazfit GTR3 Pro kullanıyorum düşünebilirsin ben de 2.500₺'ye almıştım ama şu an fiyatı kaç oldu bilmem tabi

MSefaB

Asistan
Reaksiyon puanı
49
2500₺ bir bütçe ile beklemeni tavsiye etmem çünkü artan kur ile fiyatlar asla sabit kalmıyor ne yazık ki. Bence Galaxy Watch4 sonuna kadar işini görür. Ben Apple Watch 5. seri kullanıyorum ve pil ömrü herkesin bildiği gibi bir günlük, en iyi kullanımda bir buçuk gün. Gece yatarken telefonu şarja takarken saati de yanında takıyorum ve kalktığımda ikisi de bir günü çok rahat çıkartacak oluyor. Bu tarz bir kullanım alışkanlığı ile kullanabilirim dersen bence en iyi fiyat performans ürünü galaxy watch 4 olur.
Peki sizce watch 4 classic modelini mi alacayım yoksa sport modelini mi ? Haftada 3 4 gün spor salonuna giiyorum sport iyi olur ama classic de çok hoş duruyor .
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ve bir de oppo watch var. Onu da çok alasım var ikiside wear os tabanlı . Sizce telefonum samsung olduğu için samsung mu alayım ?

Yahya7760

Asistan
Cezalı
Reaksiyon puanı
90
apple almayın saat konusunda pil ömrü çok çok az

yigitsum

Öğrenci
Reaksiyon puanı
24
Peki sizce watch 4 classic modelini mi alacayım yoksa sport modelini mi ? Haftada 3 4 gün spor salonuna giiyorum sport iyi olur ama classic de çok hoş duruyor .
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ve bir de oppo watch var. Onu da çok alasım var ikiside wear os tabanlı . Sizce telefonum samsung olduğu için samsung mu alayım ?
Tasarım olarak düşün bence. Diğer soruna da bence aynı ekosistem üzerinden devam et ama yine de oppo watch da çok iyi bir seçenek.

lordare

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,594
Bence classic al