Nasıl Başladı? Nasıl Bitti?

Bu konuyu okuyanlar

Samet UCA

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,912
Çok yazık bu kardeşimize. Tek hatası isveçte yaşamaması olmuş.

Dipnot : Sağlık sisteminin çöküşünde ki en büyük pay ne yazık ki vatandaşlarımızın duyarsızlığıdır.
Bir kaç ay öncesinde sosyal mesafenin çok sınırlı olduğu ve maskelerin dirseklerde gezdirildiğini hepimiz gördük. Bu konuda sınıfta kaldık arkadaşlar.

Son düzenleme:

OzkanK.

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,060
OFFF OFFF bıkmadılar bıkmayacaklar YALAN DOLAN haberden... İşin içinde Sözcü Cumhuriyet ve Halk TV varsa 3-5 hatta 10 kere düşünün okuyun araştırın yapmayın şunları artık.

1606661660337.png
e
Mesaj otomatik birleştirildi:

Not: Sonra Muhalefet neden iktidar olamıyor oyları artmıyor derler. Ufacık bir bebek üstünden Can üstünden ölüm üstünden bile siyaset yapmaya çalışıyorlar. Yazıktır günahtır ya :(

Samet UCA

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,912
Sizin demirören de ailenin iddiasını okuyup yazdım.

Ailenin iddiası bu. Durup dururken aile neden böyle bir şey söylesin? Nefes alamadığı için hastane önünde kendini yerlere atarak kendini tedaviye kabul ettirmiş insanlar var etrafımızda. Haber gerçekten yanlışsa buna sevinirim. Üzülmem.

Son düzenleme:

OzkanK.

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,060
Sizin demirören de ailenin iddiasını okuyup yazdım.

Ailenin iddiası bu. Durup dururken aile neden böyle bir şey söylesin? Nefes alamadığı için hastane önünde kendini yerlere atarak kendini tedaviye kabul ettirmiş insanlar var etrafımızda. Haber gerçekten yanlışsa buna sevinirim. Üzülmem.

Ne demek siyaset malzemesi yapma burası türkiye kardeşim burada siyaset kirlidir pistir şeref yoksunudur insanlara iftira atmaktadır burada siyaset böyle işletilir. Sen başka gezegendemisin?

Direk Haber linki paylaşsan insan der ki haber sitesine inanmış ondan paylaşıyor.

Ama sen SİYASİ TWEET paylaşıyon amacın başka oluyor öyle olunca can üstünden ölüm üstünden siyaset yapmak olmuyor gerçekten bu yanlış bir hareket. Yok isviçreden hasta getirmişler Türkiye deki 1.5 yaşında kızı kurtarmamaışlar diye ALGI yapmaya çalışıyorsun.

Attığın 2. haber sitesinin bile içeriğin okumamışın iddiaların gerçeği yansıtmadığı söyleniyor.

Samet UCA

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,912
Direk Haber linki paylaşsan insan der ki haber sitesine inanmış ondan paylaşıyor.

Ama sen SİYASİ TWEET paylaşıyon amacın başka oluyor öyle olunca can üstünden ölüm üstünden siyaset yapmak olmuyor gerçekten bu yanlış bir hareket. Yok isviçreden hasta getirmişler Türkiye deki 1.5 yaşında kızı kurtarmamaışlar diye ALGI yapmaya çalışıyorsun.

Attığın 2. haber sitesinin bile içeriğin okumamışın iddiaların gerçeği yansıtmadığı söyleniyor.
Yanlış bir hareket göremedim. Ailenin iddiası üzerine kendi fikrimi yazdım. Fikirlerinizi bizlerle paylaştığınız için teşekkür ederim. Eleştirinizi kabul ediyorum. Bir sonra kinde dikkat ederim. Teşekkürler.

bilexsamet

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,419
OFFF OFFF bıkmadılar bıkmayacaklar YALAN DOLAN haberden... İşin içinde Sözcü Cumhuriyet ve Halk TV varsa 3-5 hatta 10 kere düşünün okuyun araştırın yapmayın şunları artık.

Ekli dosyayı görüntüle 126353e

Not: Sonra Muhalefet neden iktidar olamıyor oyları artmıyor derler. Ufacık bir bebek üstünden Can üstünden ölüm üstünden bile siyaset yapmaya çalışıyorlar. Yazıktır günahtır ya :(
Sözcü'nin yaptığı açıklamayı 2 defa düşündüğüm gibi hastanenin yaptığı açıklamanın doğru olup olmadığını da 2 defa düşünürüm.

Çünkü hasteneyi ne kadar şikayet ettiysem hiç sonuç alamadım. Kendilerince kendilerini kurtaracak bir açıklama yapıyorlar. Halbuki çoğu yalan.

Eşimi hastaneye götürdüm hiçbir tetkik yapmadan normal deyip gönderdiler. Ertesi gün başka hastaneye götürdüm ama 2 hafta hastanede yattı. İlk hastaneyi şikayet ettim. Güya ilk hastaneye müracaatta herhangi bir olumsuzluk yokmuş ama ertesi gün olumsuzluk olmuş olabilirmiş. Yalana bak.

Bir ara hastanede acilde aciliyet kodunu veren triaj bölümünde 30-60dk beklediğim oldu. Yani burası aciliyet kodunu veren yer: yeşil-sarı-kırmızı. Ambulansla gelmezsen bekletiyorlar böyle. Bunu da şikayet ettim ama sonuç yok.

Hastanın anne babası söylüyorsa bence büyük ihtimalle doğrudur. Niye yalan söyledin ki?

OzkanK.

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,060
Sözcü'nin yaptığı açıklamayı 2 defa düşündüğüm gibi hastanenin yaptığı açıklamanın doğru olup olmadığını da 2 defa düşünürüm.

Çünkü hasteneyi ne kadar şikayet ettiysem hiç sonuç alamadım. Kendilerince kendilerini kurtaracak bir açıklama yapıyorlar. Halbuki çoğu yalan.

Eşimi hastaneye götürdüm hiçbir tetkik yapmadan normal deyip gönderdiler. Ertesi gün başka hastaneye götürdüm ama 2 hafta hastanede yattı. İlk hastaneyi şikayet ettim. Güya ilk hastaneye müracaatta herhangi bir olumsuzluk yokmuş ama ertesi gün olumsuzluk olmuş olabilirmiş. Yalana bak.

Bir ara hastanede acilde aciliyet kodunu veren triaj bölümünde 30-60dk beklediğim oldu. Yani burası aciliyet kodunu veren yer: yeşil-sarı-kırmızı. Ambulansla gelmezsen bekletiyorlar böyle. Bunu da şikayet ettim ama sonuç yok.

Hastanın anne babası söylüyorsa bence büyük ihtimalle doğrudur. Niye yalan söyledin ki?

Benim burada derdim haberin doğruluğu veya yanlışlığı üstüne değiş. Bir can üstünden ufacık bir cenaze üstünden SİYASET YAPILMAYA çalışılması.

Bunu da şehir hastanelerine gereksiz ne gerek var boşuna masraf diyen partiyi destekleyen kişi ve kanalların yapması. İşin içinde bir kusur hata veya ihmal varsa cezası olan çeksin mahkmeye vereceklermiş işte.

İnsanın canı gidince bazen mantıklı düşünemeyebilir işin doğrusunu yanlışını bilmeden konuşabilir hak neyse kısa sürede çıkar meydana inşAllah. Konuda ropörtaj veren çocğun HALASI bu arada. Ayrıca açıklama yapan bilgi verende İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ ( Direk hastanede değil. )