Dizi Naruto Teknik Kullanınca Neden Kanlar Fışkırıyor

Bu konuyu okuyanlar

niyazi5859

Müdavim
Reaksiyon puanı
5,097
Arkadaslar naruto izlemeye basladim 20. Bolumdeyim baya iyi ama sunu anlamadim naruto teknik kullaninca neden kanlar fiskiriyor

Son düzenleyen moderatör:

41ph337h4

Doçent
Reaksiyon puanı
579
Burun içi kılcal damarlar cinsel arzular ve basınçtan dolayı kanar. Japonlar buna "hanaji" diyor ve kız karakterlerde de görülebilmektedir.

Nixc0r

Forumgezer
Emektar
Reaksiyon puanı
15,427
D-dostum sorulacak çok soru var neden bu :D

niyazi5859

Müdavim
Reaksiyon puanı
5,097
D-dostum sorulacak çok soru var neden bu :D
Merak ettim koskoca hokageyi yendi peki o golge kopyalamaymis oymus buymus kristal aynaymis bunlar yerine bu teknikle herkesi yensinler
Mesaj otomatik birleştirildi:

Burun içi kılcal damarlar cinsel arzular ve basınçtan dolayı kanar. Japonlar buna "hanaji" diyor ve kız karakterlerde de görülebilmektedir.
Nasil yani gercek hayattada mi var

Nixc0r

Forumgezer
Emektar
Reaksiyon puanı
15,427
Naruto Legends of Akatasuki Rising de kage bunshin kullanınca klonlarda biri 2 saniye falan bu tekniği kullanıyor ama bi etkisi yok savaşa.

Şansa oluyor bu arada hep olmuyo

niyazi5859

Müdavim
Reaksiyon puanı
5,097
Naruto Legends of Akatasuki Rising de kage bunshin kullanınca klonlarda biri 2 saniye falan bu tekniği kullanıyor ama bi etkisi yok savaşa.

Şansa oluyor bu arada hep olmuyo
Dizi naruto mu sasuke mi belli degil yav naruto alevli malevli bir seyler yapiyor kakashi disinda kimse gormuyor sakuranin isi de sasukeyle seksek oynamak

Nixc0r

Forumgezer
Emektar
Reaksiyon puanı
15,427
Naruto nun yeteneklerin gören daha fazla kişi geliyo raat ol

Dontachi

Asistan
Reaksiyon puanı
243
Dizi naruto mu sasuke mi belli degil yav naruto alevli malevli bir seyler yapiyor kakashi disinda kimse gormuyor sakuranin isi de sasukeyle seksek oynamak
Hocaaaaam ağır konuşuyorsunuz. Bekleyin siz ben seriyi bitirdim ve hayranıyım. Bunun için uzun uzun konuşurum size tavsiyem 136 son savaştan sonra shippuudene geçin gerisi hikaye katkısı olmayan geçiştirilmiş fill bölümler. Ayrıca başta Sasuke ana karakter gibi gösteriyor olabilir bunu çoğu kişi söylüyor ama bunun bile ana hikayeyr katkısı var.

niyazi5859

Müdavim
Reaksiyon puanı
5,097
Hocaaaaam ağır konuşuyorsunuz. Bekleyin siz ben seriyi bitirdim ve hayranıyım. Bunun için uzun uzun konuşurum size tavsiyem 136 son savaştan sonra shippuudene geçin gerisi hikaye katkısı olmayan geçiştirilmiş fill bölümler. Ayrıca başta Sasuke ana karakter gibi gösteriyor olabilir bunu çoğu kişi söylüyor ama bunun bile ana hikayeyr katkısı var.
Nasil yani hocam butun film dizilerini yazar misiniz narutonun ve hangi sirayla izlemrliiyim

Dontachi

Asistan
Reaksiyon puanı
243
Nasil yani hocam butun film dizilerini yazar misiniz narutonun ve hangi sirayla izlemrliiyim
Geç cevap için kusura bakmayın hocam. Normal Naruto 136 son savaştan sonrası geçiştirilmiş fill bölümler. ister izleyin ister izlemeyin hiçbir katkısı yok ben izledim zaman kaybıydı. Onları izledikten sonra shippuudene geçebilirsiniz.

niyazi5859

Müdavim
Reaksiyon puanı
5,097
Geç cevap için kusura bakmayın hocam. Normal Naruto 136 son savaştan sonrası geçiştirilmiş fill bölümler. ister izleyin ister izlemeyin hiçbir katkısı yok ben izledim zaman kaybıydı. Onları izledikten sonra shippuudene geçebilirsiniz.
90.bolum civarindayim sizce nasil ilerliyorum

niyazi5859

Müdavim
Reaksiyon puanı
5,097
Harika hocam benim dediğim gibi 136 dan sonra (yani oı savaştan) shippuudene geçebilirsiniz veya merak ettiğiniz birşey olursa anime ile alakalı sormaktan çekinmeyin.
Hocam 135 den geçtim bir sağdan bir soldan dovmustu

Harika hocam benim dediğim gibi 136 dan sonra (yani oı savaştan) shippuudene geçebilirsiniz veya merak ettiğiniz birşey olursa anime ile alakalı sormaktan çekinmeyin.
Naruto oyunu da varmış

Dontachi

Asistan
Reaksiyon puanı
243
Hocam 135 den geçtim bir sağdan bir soldan dovmustu

Naruto oyunu da varmış
Oyunu non-canon hocam. O dövüten sonra 220.bolumu izleyip shippuudene geçebilirsiniz. İzlemek isterseniz izleyin ama hepsi geçiştirilmiş fiil bölümler.

niyazi5859

Müdavim
Reaksiyon puanı
5,097
Oyunu non-canon hocam. O dövüten sonra 220.bolumu izleyip shippuudene geçebilirsiniz. İzlemek isterseniz izleyin ama hepsi geçiştirilmiş fiil bölümler.
Hocam suan shippuden 60. Bolumlerde falanim konohayi yok etmeye calisiyorlar 4 tane yildirim ustasi canlandi limelight yapmaya calisiyorlar suan izliyorum naruto hala kyubiyi cagirmadi